• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: I to se da vyresit, postak by rozdaval masky z auta proti dokladu (kartu zdravotni pojistovny maj i deti)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja to kurev5 nechapu, nerikejte mi, ze jsem chytrejsi nez celej krizovej stab. : do konce tydna chtej rozdat i civilum rousky a nevedi jak. A jak asi dorucuji volebni listky?!
    Pak ma ta Ceska Posta nejak vypadat, kdyz na ni nemyslime jako na critical infrastructure!!!!

    Akorat otec ma pravdu, ze mu to nekdo vybere ze schranky. Psal jsem mu, ze jsem zapomel, ze jsme narod curaku, pac za poslednich par let v me socialni bubline moc nejsou... ale ma recht.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Linux hint...

    I usually use something as `sshuttle -vNHr myjump1`, which discovers all remote networks and hostnames and puts them into local `/etc/hosts`.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A vubec, vyhlasuju soutez #UkazMasku (retweetni s fotkou sebe/blizkeho v nejake masce). Vyhrajes like, nejhezci nejvic ;) (share=care)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Jop, Adela vicemene neco takoveho prave dobastlila pro MoravskoSlezsky kraj + studenti dostali narizenou umistenku hlidat doktorum a sestram deti. Podrobnosti zatim neznam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pojal jsem to jako maskarni. 4 vrstvy papirovych kapesniku v takovem tom rourovem satku a muzu se psounama...



    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: reakce na hlídání dětí...
    Vláda

    nařizuje

    1. s účinností od 17. března 2020 6:00 hod. hejtmanům krajů a primátorovi hlavního města Prahy v místech, kde je taková potřeba, určit školu nebo školské zařízení zřízené krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí, jehož předmětem činnosti jsou úkoly v oblasti školství, které budou vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a příslušníci ozbrojených sil anebo pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení, a to bez ohledu na to, zda jsou tyto děti dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení,

    2. vykonávat péči o děti podle bodu 1 ve skupinách po nejvýše 15 dětech,
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Ci to je? Aspon whois, jsem mimo komp.

    Predseda rady CR nemocnic docela dost prudi, ze pokud nebudou zdravotnicke pomucky, proste lekari prestanou pracovat.
    Taky maji problem s hlidanim deti, coz omezuje fci zdravotniho personalu.


    Jinak uplne vubec nechapu, proc to rozhodnuti nosit rousku/jakoukoliv jeji nahradu, delaji dopravni podniky a podobne, proc to nenaridi plosne?!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Covid-19: Databáze kontaktů
    https://airtable.com/shr71edGXmzGqUZkD
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pripadne mi, ze tohle se dneska hodi. tenhle obrazek ma tendenci me rozbrecet



    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Dub nad Moravou...z Olomouce směr Tovačov
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Mmchodem Ty jsi v nejake zavrene dedine? Mam dojem, ze bydlite nekde u Litovle?
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Souhlas.. .-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsem cekal, Adela dobrovolne zustala v praci, pac nemame deti a tak (nekdy je to uzitecny), takze palec nahoru za update:


    Dneska už kolegové odešli, já a Míša a šéfové musíme ještě vymyslet jak realizovat vládní úkol uzavření denních stacionářů a zajištění péče o ty lidi, kteří ji nutné potřebují a jak zajistit koordinaci mobilizace studentů.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Dik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole! Ten Trump je fakt trouba. On fakt chtel, aby tu vakcinu z Nemecka tu vakcinu prodaval jen v USA. // mam podezreni, ze uz by mohlo byt fakt legalni to morce zastrelit. Maj v USA tradici strileni i hodne lepsich prezidentu, na co cekaj?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Pastnul jsem to tam. pokdu bys to chtel maznout staci napsat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Jo, taky bych mu moh napsat, zas jako nechci byt ubrecenej, ze jsem nekde dostal ban (i kdyz si nepripadam vinen v bodech obzaloby, tak to chapu), placnul jsem to do ova auditu, stejne, pokud rodice onemocni a zaroven zavrou Olomouc, zkoncim tam v karantene, pac mam starou babicku o kterou se bude muset nekdo postarat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam