• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dame si pisnicku, ktera mozna je vlastne protest song, proti treba domacimu nasili, hlouposti a vzteku.
    Nejsem rad, kdyz se neukontroluju, jsem rad, ze palnou mam v trezoru a nenosim ji, jsem rad, ze ma zena chodi ozbrojena, jsem rad, ze mam kamarady, kteri me chapou, kdyz je mi tezko, a obca jsem rad, ze existuji prasky na spani.
    Mam mnoho duvodu, proc odmitam nasili, a pritom jsem jej videl dost, a bohuzel jeste mozna nejake uvidim.
    Protoze nasili casto plyne z hlouposti, ale take ze zoufalstvi, z proste biologicke prevahy, mnohokrat proste jen z blbyho chlastu, a je strasne moc odstinu, ve kterych se clovek pohybuje, zvlast, pokud ma rovna zada, svedomi, odvahu... a ty vsechny vlastnosti je velmi zahodno vyvazit myslenim, a trpelivosti.
    Zen, ac jsem jude, je velika inspirace, jak se divat na kazdodennost, a jsou chvile, kdy je muj zivot lacinejsi, nez zivot cloveka, kteremu bych mohl ublizit...

    a] moje zena, ta, kterou jsem si opravdu vzal, me po roce psychologicke manipulace dovedla k vybuchu vzteku, a kdyz k tomu doslo, bodla me nozem do bricha, coz nemelo zardny nasledek [dnes uz dokonce ani jizvu] dik tomu, ze jsem na sobe mel tezkou kozenou bundu [dodnes je povesena ve skrini s tou dirou na prave strane, tak nejak u ledvin, a dodnes ten nuz mam.... mmmchodem vzal jsem si ji o rok a 3 mesice pozdej po te udalosti, a byli jsme spolu celkem 6 let.... doufam, ze je i dnes v poradku a sobestacna, a kdyz bych mel mluvit otevrene, asi ji stale miluju]
    b] rodice jedne me byvale, ktere bylo 35, kdyz me bylo 18, tak ji odvrhli proto, ze delala au pair Marku Ebenovi a hlavne jeho zene na vozicku, pritom bydlela v Praze v Karline v byte s neznamym spolubydlicim, ktery ji zlomil obe ruce, kdyz ji znasilnil, a pak sel do prace... ta zena me naucila starat se o domacnost, varit, zehlit, sit... naucila mne mnohe, a nikdy jsem s ni doopravdy nespal, pac nesnasela dotyk a jen tak tak mou blizkost, a jsem velmi rad, ze jsem ji poprve v zivote ukazal orgasmus... doufam, ze to nebylo na posled, ac se bojim, ze spis ano... byl j se pro ni neskodny, malinky chlapecek pro dospelou zenu. A strasne je, ze uprostred Hane tuhle holku vyhodila katolicka rodina, jen proto, ze je spinava, protoze neni panna a "dovolila" aby ji nekdo znasilnil
    c] zena, ktera ted sedi o 2 metry za mimi zady dela vsechno proto, aby pravne nemel utocnik polehcujici okolnosti u soudu za to, ze samotna zena netrpi dost dlouho, aby to naplnilo alespon 14 dni nemocenske. Ono to bylo tak, ze rok a kus nebyla schopna jit ven, ze dodnes neni schopna jezdit mestskou hromadnou, a dik me nosi ted po kapsach zbrane a sama ma palnou, aniz by ji byla ochotna pouzit [a ja se bojim, ze jeji humanismus pres vsechno ji v tom fakt brani].... roky soudu. jedine co je fakt hezke, ze kdyz Ostravska kriminalka toho typka nasla, nevypadal po tom tak jako predtim.

    Kazdopadne jestli se tad y budem bavit o tom, jak reagovat v jake bojove situaci, tak uz to muzu napsat, ale SPECZ dal 8 ranama nozem typka nekde v Moste ci kde. Puvodne to byla skupina, ktera je jej napadla, vicemene, pokud to spravne chapu, tak proto, aby ziskali jeho batoh. Nemaje nic jineho, pouzil nuz [pravda, neni na takovou situaci uplne nepripraveny], pokracovalo to tak, ze jich vetsinu rozehnal, ten posledni se jej pokusil zabit, a on pomerne dlouho [6 ran z 9] se snazil mu v tom branit. Posledni 2 rany byly smrtelne, a nez soud rozhodl, ze to byla opravnena obrana, zkoncil na minimalne [co vim] na 4 mesice na samotce [!!!!!! 4 mesice samotky - porovnej s tim, jaky je to jen ted v karantene, a NEVIS]....

    Zkoncilo to tak, ze soud uznal, ze obrana byla primerena. Takze SpeCZ vicemene vylez z basy nevinnej, po 3-4 mesicich samotky a omezeni svobody. Samozrejme vsechny socialni kontakty v pici, prace v pici, vsichni cumej skrz prsty, a je fakt, ze kdyz se s nim dnes bavis, tak vzdy tam nekde zarezonuje kriminal, i kdyz se to lepsi. Neco, jako se kamaradovi zdava o 9" hrebikach a kladivu.

    Nase spolecnost chrani, a ma mandat na ochranu, a ja jsem vlastne rad, ze tomu tak je, ale napriklad zeny by mely mit rozsirene pravo zabitje, a minimalne ty me jej maji, i kdyz bych mel vzit jakoukoliv vinu na sebe. Pac zivot je des, a z nebe pada horici pes.

    Vedeli jste, ze 4 z 10 zen v Cesku byly znasilneny? Nemyslim, ze jim to pripadne dobre. Mel jse [i s Adelou] 43 partnerek, a znasilnenych [a to i brutalne bylo 6], a vezte, ze si nevybiram konkretni typ.... ucitelka, managerka, programatorka, chovatelka koni... fakt si nevybiram zeny, co nekdo znasilnil, ze by mi jich bilo lito, nebo tak...


    To jen ke vsemu tomu, co tady pisem o obrane, zbranich a podobne.... mam s tim proste jinou zkusenost, a nechtel jsem to sem puvodne psat, s ohledy na ruzne kamarady a devcata. Nakonec me tenhle audit k tomu donutil, a je to asi dobre.
    Vazte si svojich zen, a udelejte vsechno pro to, aby treba i ze zakonne perspektivy mely pravo se branit [verte mi, ze tim jsem neprosel, ale v Ostrave to nastesti maj zmaknute, ale sledujte, co si musi projit devce, pote, co ji nekdo omlatil hlavu o chodnik a narval ji ho do prdele, a porezal ji kozy nozem].... prosim pomoc! Kdyz uz jsem to napsal i sem, tak ted sem dal par iniciativ jak, a par lidi, kteri to delaji hodne, a celym srdcem. Nasili na zenach je v nas necekane hrozne, vicemene kazda 3. z 10. si tim prosla.

    Az nekdy budete uvazovat o sebeborane, navrhuju takovou hru... vylezte za barak, a zkuste napadnout svou zenu, uvidite, co se stane [ti sikovnejsi a pripravenejsi v kuzi a s neprustrelnou vestou].... kazdopadne ji date HROZNE do drzky, a to je .... to je... to je duvod bavit se o nozich a tak.

    Proste jsem cele to tema videl jinak, a ted asi chapete, a rad uslysim nejake napady a dodatky...


    WWW - Pikola
    http://www.youtube.com/watch?v=Lu-kRgNiFlM
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Au au au :.-(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Proc jsem popsal domaci liskacku?

    Protoze dokud nenastane KONEC SVETA, 99% jakehokoliv nasili v CR by slo vyresit toporem od motiky.

    Vcetne nasili domaciho, nebo znasilneni me zeny.

    Vsechnoc co napisete, bude pouito proti vam: takze znam cloveka, ktery ma kamaradku, krasnou punkacku, ktera dlouho neverila, ze lidi jsou zli.

    Pri stopu pres Berlin ji nabrali 4 turci do auta, kdyz prisla na to, ze jedou spatne, 2 uz ji drzeli.
    Zustala zavrena v dome 3 dny, pak proskocila oknem a dobelhala se na fizlarnu.

    Taky mela na to, aby sla pres soudy... a, Nemecky soud rozhod, ze si za skupinove, 3 denni znasilnovani, ktere zkoncilo tim, ze radej vyzkocila z okna, muze sama. Utocniky osvobodili.

    Ten muj hipotericky kamarad, nemaje strelne/palne, zato maje ridice a jednoho dalsiho kamarada, tak vzal baseballobou palku, kladivo a hrebiky, precet si spis, nasel adresu, a zpusobil panum veci, obsahujici zuby na dlazbe, na vzdy nepohyblive prsty, prerazene nohy dokud to nebyly otevrene zlomeniny, a pak kladivem pritlucenou dlan k podlaze.

    Tomu memu kamaradu, tak se pry zdava, vzdy, kdyz chce umrit, o ruce, kterou sam sobe pritlouka k cihlove zdi, a ten muj kamarad se zarekl, ze vsechny konflikty vyresi, i za cenu sveho poskozeni, tak aby nemusel zabit.

    Kdo nekdy nekoho mlatil proti zubum kladivem, muze meho kamarada pochopit, ja ne.

    Jinak napadene devce je ze 55kg nadherne punkacky, morbidne tlusta 150cm/140kg matrona, s vyrazem v ocich, ktery dava jasne vedet, ze svet si vzal tuzku, a pekne se na nas podepsal.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ad peprak a sebeobrana (a je to mega hloupa historka, uznavam, ale ma to mnohe kvality bitek, co je lepsi ukoncit bolestive, ale nedestruktivne - a ano, stydim se, mel jsem jen zustat stat):
    - spolubydlici a ma ex vcela orezala 3hromady rosti vysoke jako clovek, s tim, ze dnes prisla s tim, co hodlam delat, aby ji to nezavazelo na pozemku, kde cvici psy
    - ja: nanos to kolem ohniste (pomuzu) a za cca mesic se to prubezne spali (mj.potrebuju popel prosti slimakum)
    - prej ne, prej to nasype na cast zahrady, kterou jsem loni za pomoci souseda zbavil lianovite popinavky a asi 1,40m kopriv. Samo ne dokonale, ale za cca mesic jsme na tom 6x10 udelali vcelku hodne prace, a on si tam pak postavyl novou cast baraku, kde je okno od deti s pokoje (dal jsem mu za pomoc 2 drahe flasky whiskey, pac cistil nase, i kdyz i pro sebe)
    - kdyz tam dnes nanosis 3x3 a to 3x hromadu rosti, tak za 3 tydny to proroste koprivami, a hlavne lianovitym psim vinem... v pulce leta s tou hromadou pohnes leda benzinem a zapalovacem

    - chvili se s ex-hadam, ze ten mesic to kolem ohniste vydrzi a bude ubyvat, jinak mi znici aspon sezonu prace a nasere souseda
    -kdyz uz na me zacina jecet, at se jdu podivat, kde vydim kua na pozemku koprivy, a dojde k mojim zahonum (posledni 2 tydny takove prace, ze jsem obcas nemoh dalsi den chodi, zdobene hromadamy korenu kopriv po kolena) -a kricela po me, ze na pozemku zadne koprivy nejsou, ukazujic 2dny prehazovany kompost (zahon na hrach a maslove dyne)
    - neudrzel jsem se, vytrh jsem zapomenutou (ne, nezapomenutou, ale dnes jsem nemel naladu na krumpac) jarni koprivu, a prilozil (placnul) jsem ji ji na zada) (deeskalace, kurva, deeskalace - jenze je to byvala, navic takova, ze jeji bratr mi rikal - nelez za ni, ona je tvrdohlavy general, a mel pravdu)


    No tyvole nasledek:

    Poodesel jsem kus dal, s tim, ze takhle vypadal pozemek loni cely (proste kus zeme, na kterem 20 let nikdo nedelal nic, nez zahazoval odpadky):
    Jak byla v razi, vzala me pesti, nebo loktem do xichtu (takze mam po 4. Prerazeny nos;))), pak do me chvili kopala a mlatila me do hlavy lokty a pestmi (dluzno podotknout, ze vazi o 1/3 vic nez ja)
    - i bych ji ubalil, ale ja holky biju jen, kdyz maji nuz (viz bivala manzelka, a storka, jak jsem dostal doma nozem)

    No a tak jsem ji v ramci de-eskalace podrazil nohy, a jako v dzudu jsem ji hodil do tech poslednich jarnich kopriv, ktere jeste na pozemku “nejsou”

    Ravda, moh jsem si odpustit tu utrzenou hrs, kterou jsem ji pridal do oblivceje a za tu se stydim, ale uz to bylo v bitce, a jsem velmi rad, ze jsem ji ani neprastil, ani nekopal, a v pravde, kdyz bych nepouzil ty prvni koprivy do vystrihu, vlastne nechapu, proc po me musela jecet.

    Vzdyt zadne koprivy na pozemku opravdu skoro nejsou. Po 3 letech prace, by bylo aby byly.


    Tolik k boji u ktereho jsem si jisty, ze mel smysl, ale rozhodne stacila trocha bolesti, na to, aby ustal.

    Zlomeny nos zas az tak neboli (zavazi, to jo) a na trochu kopriv nikdo neumrel.
    Je to ten druh boje, ktery, kdyz se stane v kuchyni, muze z nej byt vrazda.

    Proto odmitam nejdriv instinktivne pouzivat zbrane, proto tvrdim, ze vetsina mojich boju zkonci zlomeninami, a me to staci.

    Aspon nemusime resit, kdo byl v pravu, pac oba ziji, a to je dobre (a ano, byl jsem v kanadach a ano, mel jsem na opaku nuz a po ruce drevene prkno. A stejne vim, ze nejtezsi bylo zastavit vztek. Kdo ma akcni bejvalku, tak vi o cem mluvim... kdyz by bela poleno ona, v dany moment, sel bych k zemi. Tim jsem si jistej.)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: Pockej, ten zasah penou - to ma dost mazna výraznější nasledky, nez zasah ze Sabre Red.

    Presto osobne penu nenosim, bojim se, ze bych se s tim netrefil.

    Ty tam umyslne stojis a cekas, aby se obrance trefil, myslim ze v realu to takhle snadne mit nemusi.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    LAUNCHER: Sabre red bohužel neměli :-(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jinak tady "navod" na pouziti pepraku:

    Jak se správně používá pepřový sprej | Armed.cz
    http://www.youtube.com/watch?v=6ENyUQIo_0A
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: Slusne svinstvo, se toho nebojis :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    LAUNCHER: Použitý byl sprej "stoper2" ve formě pěny - s ohledem na přihlížející osoby. Udávaná koncentrace kapsaicinu je 10%, kupoval jsem ho chvíli před tím, silnější zrovna nebyl poruce.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ATOMSK: Jo, po tom zásahu co je na videu jsem měl ještě pár dní pruhy rudý kůže ne hrudníku a břiše v místech kudy stejkala vod kterou jsem to omejval ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: hele, ale já netvrdím že pepřák nefunguje !
    Účelem tý ukázky bylo přihlížejícím vysvětlit, proč po zásahu útočníka není dobrý nápad stát jako trubka a koukat co to s ním udělalo. No, a když už tam v tu chvíli ČT natáčela sérii "Kmeny", tak jsme si to nechali natočit :-)
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: Slušný domlouvátko :)

    Jinak ad pepřák, jednu dobu jsme to měli v hoodu trochu nahnutý s náckama a bylo záhodno s sebou nosit aspon nějaký domlouvátko, kdyby se cokoliv semlelo. Jednou jsem jel vyzvednout mladou do práce přes půl města a když jsem dobíhal autobus, tak jsem uklouznul na náledí. Samozřejmě jsem měl v zadní kapse kalhot pepřák a ten při tom pádu prasknul. Vyčistil jsem půl autobusu a trochu si zakašlal. Horší bylo, že když jsem přijel domů a hodil si sprchu, tak jsem zjistil, že jsem měl od toho pepřáku popálený stehna a zadek.

    No vzpomněl jsem si na to ještě asi další týden, když jsem se sprchoval ve vaně.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky mate radi sardinky? Docela blbe se to schani, mmchodem, spis horsi rybicky, ktery nemaj specificky vlastnosti sardinek...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsme se tady bavili o volne prodejnych D-ckach, tak tohle uz asi stoji za uvahu


    Perkusní pistole Detonics Gladiator .500 HD Black Powder - Recenze
    http://www.youtube.com/watch?v=5ge9IxlpvGw



    Na glodavce ta .50 bude asi fakt hustej masakr ;)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Pohadky vubec nejsou pro deti - kam se hrabou klasicke "horrory" :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Nuz, a obzvlaste ostry, je blby v tom, ze ze zacatku moc neboli (i kdyz na tu samou ranu muze riznuty za chvilku vykrvacet a zhebnout).

    A bolest sama taky casto nestaci, zalezi na rozpolozeni/odhodlani dotycneho.

    Dvakrat jsem mel nos prerazeny tak, ze jsem pro slzy skoro nevidel, ale uvazoval jsem normalne dal a jel podle vlastnich rozhodnuti a klidne i castecne po pameti. Sletel jsem z kola v plny rychlosti na hlavu (dynamo se smeklo a sprajcnulo do dratu - takze kotrmelec), podvedome tam hodil ruku do krytu, takze sedrene predlokti a zlomena klicni kost, ale hlava bez zasahu, zvednul se, odnesl kolo na nahodnou vratnici pobliz a zavolal si sanitku. Skoro jsem si useknul brisko palce sekerou, tak jsem si dosel pro lekarnicku a dukladne ho prilepil (jo, prirostlo a po par letech se tam i castecne vratil cit). Krve jak z vola, lidi okolo out, ja proste fungoval. S kreci v noze jsem ke brehu doplaval rukama (krece rad nemam, ale uzil jsem si jich dost a da se s nima fungovat - nejak). Cerno pred ocima ze ztraty tlaku (stylem nevidim ani zarovku) me taky nezastavilo (jen ztizilo orientaci) - vicekrat. Kratce po operaci jsem byl schopny jit, i kdyz jsem pritom bolesti brecel, ale proste jsem jit potreboval.

    Adrenalin je desna svina - byl jsem schopny sermovat (a vitezit) asi 8 hodin v kuse, (i proti odpocatym protivnikum) - a byl bych schopen pokracovat jeste dal (no nejmin dalsi hodinu), kdyby ten turnaj neskoncil a nezavovali me, at neco podepisu - sednul jsem si a v tu chvili mi doslova upadnul cely clovek. Propisku jsem vleze zdvihal obouruc a ze salu me museli odnest (vyhral jsem, tak me nesli triumfalne na ramenou, nikoli nohama napred), protoze bych sam ani nevstal. (A Jsou pry horsi drogy, co do sebe nekteri cpou, tohle si zvladlo vytvorit telo samo)

    A to nejsem zadny extra rambo/terminator.

    Takze styl - utocnikovi udelam bebi, on se lekne a utece - muze nekdy zafungovat a nekdy prave naopak - a nezjistis to, dokud to nezkusis a pak uz muze byt pozde, kdyz te umlati a pak se mu teprv odkrvi mozek dost na to, aby se prestal hejbat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nize popsany pes naskladneny v aute

    Aneb: kdo cloveka ma radej, zena nebo pes?
    - zkus zavrit zenskou na 6 h do kufru, a uvidis, jestli se ti vrhne kolem krku a bude ti olyzovat nos

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jdu spat. Vodni variana pozdravu slunci.
    Stejne si myslim, ze barzoje si Rusaci vymysleli pro pobaveni. Tak neskutecna kombinace elegance a naprosto absurdnich napadu, to jsem u zadneho jineho zvirete nikdy nevymyslel.

    Trea zrat v lehu na posteli ze zeme, tak, ze pritom lezi na boku a hlavu ma zalomenou do praveho uhlu k boku tela a jeste vysici pres okraj matrace, nebo pit tak, ze zarazim cenich do nadoby z vodou a pred kazdym hltem do vody vydechnu, az dela bublinky (asi rada sifon a sampanske)... to proste nejde popsat

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: No, mym poptrebam ne, chtel bych vic, mnohem vic :-))

    Ale na druhou stranu, ona vykonnejsi baterka v teto velikosti a provedeni neexistuje, protoze proste na tomhle sviti 4ks CREE XPL HI 3D ... a vic se do tohoto rozmeru v soucasne dobe nevejde.

    Ale pokrok je v tomhle odvetvi sileny, za rok to bude zase nekde jinde.

    Duvody: Ja chci aby to slo relativne sbalit do dlane a melo to tail switch.

    Tzn kdyz jdu nekde v noci a necitim se tam komfortne, drzim v jedne dlani peprak a palec mam na tlacitku. V druhe dlani baterku a palec tez na tlacitku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Jinak medved se jmenuje Junkie, a s Adelou jsme se rozhodli, ze Ikea asi nedela hracky pro deti.

    Vrcholem byl plysovy vlk, ktery se dal rozepnout a bud moh mit v brisku 3 prasatka, nebo figurku stare pani.

    A nejvic na tom je, ze si na to nejaci zakaznici prej stezovali, tak to stahli z prodeje.

    Nic proti veganum, sam jim zver temer vyhradne domaci provenience, ale co takovi lide tedy vykladaj detem za pohadky?

    Mmchodem Tatra? Takova ta plastova, co dela desnej randal a kdyz ji clovek vhodne tlaci a pak upadne, zlomi si jak nos, tak si rozsekme oboci? Tu znam, tu znam!

    (Jeste dobre byly kary z podvozku z kocarku, s tim si taky slo bezva ublizit a navic, kdyz mel clovek vhodne kamarady, mohl se dostat uz jako 10 letej parchant ke svarecce, a mohlo to pak mit i volant a clovek si na tom moh ublizit jeste lip. Jezis, to bylo vlastne hrozne super dectvi, kdyz nad tim tak uvazuju.

    Pamatuju si trest, kdyz jsem sestre ostrihal vlasi a sobe oboci, a pak jsem se snazil tvrdit, ze nevim, co se stalo, tak mi otcim sebral igelitku nozu a ja ji pak nasel, a postupne si je zas nakrad z5, a pak jsem zas tvrdil, ze nevim kde jsou.

    Zlatej vlk se sezranou babickou, fakt ze jo. )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam