• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Overdrive 25m nad zemi ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co bunkr

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ochutnavka ze vcera, vic dam az preberu. Urbex, byvale drevozavody

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnes ma svatek Valerie ;)

    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Dnes má svátek Valérie .-)
    Luboš Fišer - Valerie a týden divů
    https://www.youtube.com/watch?v=1ROCrl5Aunc
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jinak moje reakce je myslena pouze na tech min 5 metru, utocnik v zornem poli.

    Pokud konflikt zacina "v dosahu", imho konflikt "vyhraje" vzdy ten z tech dvou, ktery zautoci prvni.

    Domnivam se, ze na kontaktni vzdalenost, pokud utocnik ma zaroven na sve strane moment prekvapeni, tak se neda zadne efektivni zbrani branit. Jak ostatne ukazuji i panove nize. Kdyz to neda ani Zero na videu dole, tak ja určitě ne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: SPECZ: Jak pise Specz, v pripade nutnosti strelec pada na zada, kope nohama proti "nozirovi" a dela z "nozire" cednik.

    Elite Knife Fighter vs Elite Gun Fighter - RAW, UNCUT, NEVER BEFORE SEEN FOOTAGE
    http://www.youtube.com/watch?v=2fjMpn7JCJ0
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Na noseni natazene zbrane nepotrebujes kohout. Na noseni libovolne zbrane nechces kohout, chytnes za oblečení pri taseni.

    Striker (Glock atp) : Natahnes zaverem. Natazeno/nenatazeno poznas mmj podle polohy spouste (spoust u ramu - nenatazeno, spoust pripravena vepredu - natazeno).

    Ostatne nejúčinnější sebeobrana zbran, tedy samonabijeci puska, kohout mit opravdu nepotrebuje. Stejne tak nepotrebujes kohout na kratke na noseni.

    Pistole s kohouty si nech do proskleneho trezoru, byvaji nadherne na "vystavku", ale horsi na skutecnou praci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: S velkym zasobnikem? Urco. Zvlast kdyz nevim, ze mas zbran. Treba s tim defenderem .50, ktery ma 2 rany, rek bych mozna.

    To zas zalezi.

    Kdyz na me budes strilet driv, nez Ti neco zacnu delat... a budes mit dost munics, proste pujdu.

    Budes-li mit 2 rany, pohadam-li se s Tebou u stolu, tak Te driv vezmu kryglem/popelnikem.

    Uz proto, ze bys musel strilet v hospode, kde kolem nas je X lidi.

    Das to?


    Jako das, lale...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Na tech 5m, pokud budem tasit ve stejnej moment, budes deravej jak reseto nez se ke me dostanes. Na 5m neni treba mirit, staci ukazovat prstem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Balistické vesty - 4M Taktické vybavení - E-shop EU
    https://eshop.czub.cz/cz/eu-eshop/takticke-vybaveni/balisticke-produkty.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Obecne, aby byl duvod a cil k hadce:
    Tvrdim, ze palna neni na 5m nijak vyhodnejsi nez 2-3” nuz, jen ma tu nevyhodu, ze se spis netrefis. ::: proti cloveku

    Pokud chranis sveho psa proti cerne (praseti) rozhodne je palna bezva, a pak davam prednost tristive/expanzni a to v razi revolverove, tedy tvrde do toho, malo vystrelu a zbran na pasku chodi 20 let be vaznejsi udrzby...


    PA nesplnuje, pac ji musim resit, a nevim, kdy nam nabito.


    Ale to jsou me teorie, proti zviratum strilim obcas brokem a proti lidem nikdy.

    Nuz je nuz, a ulozenka je ulozenka.

    Divovaka nebudu mlatit klackem, a na nacka nebudu tahat bouchacku. Asi tak.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ze zkusenosti vim, ze cilit s 6” je sakra lehci, nez s 2”, protoze mas celou dobu caru oa A do B a daleko vic vis, kde je A.

    Kulka ma treba 9mm, tzn, nakresli si caru, podle pravitka, co ma tloustku 9mm a pridej k tomu uhel. Stat setina, a netrefis. Ten 9mm paprsek, jak bych to rek, v nasobku uhlove miry, tak vlastne znamena “neschopen trefit”. Na 5m v dynamickem pohybu, plus zpetny raz (ac nesouhlasim, ze revolver je obtiznejsi, a zaroven davam prednost .45 pred 9mm, prave kvuli razu)... fakticky to znamena, ze na 2d kruhu, typu 365* se netrenovany strelec, bez schopnosti stuhnout a jen byt, a to po dlouhy cas, kdy uz citi utocnika nozem v brise, treba,... neni schopen trefit/branit.

    Pomaha tomu jen moznost dvouradych zasobniku, kdy strilis, tak nejak, dokud mas cas.

    Vim to, pac se vz.26 utocnik nikdy neprezil (podle nastrelu) s k-100 jsem na priblizujici se cil, nebyl schopen ucinne zareagovat.

    Vysledek?

    Chces palnou? Tak chces skorpion v automatu. Pistole je blbost - na obranu..

    Revolver lepsi, pac s tim jde lovit i po 50 letech ulozeny.


    Ale to je jen moje imho.

    Chces se branit zbrani? Porid si uzzi nebo skorpion.

    Jinak dej 15 tis za vestu a vydelas
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: Dulezita je delka oznaceni. Pokud mas dalekohled, vis, ze trva, nez vidis co chces... je to hrozne bodove. Strelec proto kouka volnym okem a zaroven zameruje puskohledem.

    Je to jedno ze streleckych umeni, o kterem tady muzem psat, a niceho nedosahnout.

    Puskohled ma limity, nejen zvetseni, a zamireni, to je minoritni, ale majoritni je cil ve vetsi oblasti.
    Proto v nekterych filmec/knihach, obet klickuje. Casto staci malo uhnout, abys vypadnul z hledacku. Pokud neni teren rovny ani vertikalne, tim, ze rychle menis horizontalu, tak kolimator ci puskohled jsou oproti fixnim miridlum spis prokleti. Cekam, ze extra dobry strelec v ten moment bude schopen pouzit hlaven, jako miridlo. Ale nevim. Nejsem puskovy strelec, jen ja bych proste cilil podle rovne hrany, ale trva to... nekonecne dlouho.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: jop, je tak, ale dnes nemame mauseruv zaver, resp.mame, ale nezavazi mireni. Tzn das minimalne jednoho, dobry strelec (zbran - viz mu tchan) vsechny
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: aha, tak to ja znám trochu jinak, že to koupí ten poslední a ne všichni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Seknout nozem z boty typka, ktery se mi pokojsi vyprazdnit buben revolveru, aby me odzbrojil, to uz je vazne pakarna. Ale prosla. To ze jsem nuz otocil cepeli nahor, bylo v ramci hry.


    Tak jak pani, co mi kradla kontaminovany despirator, tak 80% vojaku bude idiot. Davka je ovsem davka.

    Nejaky malir pry si pochvaloval, jak ma krasnou fresku, ale stacil pulkrok a spad by z leseni na smrt.

    Knez vzal rychle stetec s barvou a hodiljej na fresky, cimz ji znehodnotil, ale zachranil zivot maliri.


    Zivot je plny prilezitosti, jen o nich vedet.

    Hrst kameni v kapse, dokaze vic nez zasobnik v predpazbi.


    Rozbil jsem makadamem typka, co mi bezduvodne chtel postrilet psy. On mel gewehr, ja mel psy vycvicsne na utek a ukryt.

    On se koupal v rece, s rozbitou hlavou, a ja mam dodne jeho 9x 9x19 zasobnik; zbran jsem mu hodil do Vahu.

    Smolik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam