• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: to cislo je nesmysl.... vsechna ta cisla jsou nesmysl, beru to jen jako radu a globalni pohled na vec... jde o to, ze treba MSK ma treba otestovane vsechny socialni sluzby, v nekterych slouzi armada misto socialnich pracovniku ap odobne... o tom se nemluvi [a ani by nemelo]. taky treba MSK uz asi tyden a kus testuje chytrou karantenu, pritom ani o tom se nemluvi.
    to je prave ten rozdil mezi vladnutim, krizovym planem a verejnym minenim a medii.

    jak kdysi rikal Prawitz: kdyz by opravdu vladnul lid, tak tebe a me povesi na kandelabr, a nakonec vsichni umrou hlady.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: +4 nové v ČR. to už ty testy asi došly, co?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    aaah, tak jsme fakt pod miliardou, tim padem sedi odhady, a znamena to, ze vicemene do mesice mame 3 miliardy nakazenych... to bude sranda

    =====================
    =====================
    Thu Apr 23 11:30:01 CEST 2020
    =====================
    =====================
    COVID-19 : GLOBAL
    Total cases: 914,550
    New cases +: +1,639
    Total deaths: 51,231
    New Deaths +: +143
    =====================
    COVID-19 state in : Czechia
    Total cases: 7,136
    New cases: +4
    Total deaths: 210
    =====================
    lastUpdate : 2020-04-23T08:30:00+02:00
    tested : 195725
    infected : 7136
    recovered : 2002
    died : 210
    r : 0.8
    testedInc : 8807
    infectedInc : 99
    =====================
    COVID-19 state in : Slovakia
    Total cases: 1,325
    New cases: +81
    Total deaths: 15
    =====================
    COVID-19 state in : USA
    Total cases: 849,092
    New cases: +375
    Total deaths: 47,681
    =====================
    COVID-19 state in : India
    Total cases: 21,797
    New cases: +427
    Total deaths: 681

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jako stabni cviceni dobry :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jindrichuv Hradec,
    Jihlava, Kutna Hora, Horazdovice, Strakonice...


    Blatna?!

    Furt Zdarske Vrchy... na kvote 836? Uz je to vysoko, ale pouzitelny kraj, v podstate odevsad stejne, i kdyz As je na hranici 10dnu/40km/den
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze kriteria mista setkani? Nadrazi, ne mesto (lokomotiva nejhur jede na diesel). Mesto ne proto, ze moc lidi, nic co chces, porad fungujici infra (kdyz neco nemas, je lepsi vzit to nekomu v zahradkarske kolonii nez v byte).
    Ideal zabydlena chata, neci statek, chatova oblast.

    Da se tam chvili cekat, majitele jsou ve mestech a cekaji na...

    Zdroje. Znova voda, v pulce leta uz vsude i jidlo.

    Dobre orientacni body.

    Predpokladejme, ze ja jsem z Makova, Launcher z Ase. Hledam kruzitko, z pocatku dame vsichni 250km/den. Kdyz by to bylo na kole, rekneme 50 (s vybavou)...

    Kde se nam to protina... moment.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: Ještě nemám auto, tak snad příští rok, to už snad distancing nebude nutný :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Ok.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: Kdyz bys jel na neco z mojich exif, dej vedet, muzem se potkat, klidne na 20m, kdyz uz distancing...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mesto v do-chodne vzdalenosti pro materialy. Kramy vyberou hned, ale technologie, draty, generatory, motory... plechy, trafa, gumove veci... fabriky... i plot muzes ukrast.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: nevyhazuje, teď jsem si potřeboval ověřit přítomnost EXIF dat a rajče se na rozdíl od zasranýho facebooku těch dat ani nedotkne... kurva, kdyby mě to napadlo už včera, tak jsem nespalil dvě hodiny na takový kravině... :(

    btw, díky za gps a tip na výlet :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Rozlišuju mezi místem setkání (čekáme až se sejdou lidi) - a místem kde pak bude celá skupina fungovat ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Blizko mesta myslim 20km
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Bunkr? Proc ne statek/zamecek s velkym dvorem, tlustejma zdma, pozemkem, sklepama.... idealne lesem, rybnikem, polem...

    Kone vzdy muzes nechat past se na ozymu, zed mas, idealne i studnu. Zima neni, i kdyz bys mel palit parkety. Hodne materialu muzes nechat za zdi...

    Bunkr nebrat, krom generatoru a studny je to drahy.

    Kazda vetsi fabrika (minimalne potravinarska) ma studny.

    Kazda vetsi fakultni nemocnice ma bunkr, i kdyz jen Thomayerova vybaveny.


    Za me vesnice, blizko mesta, s polem, rybnikem, pozivatelnou vodou, lesem. Minimalne z 2 stran necim chranena, jinak kopec a flatland, pro prehled. Maximalne nizka pajhorkatina, do 300-350 mnm, pak uz neni voda.


    Kazdy auto ma nadrz, kazda benzinka rezervoar. Orat muzes volem, nakonec vzdycky slohnes kone.

    30-40 km od cehokoliv je ideal, ale v cechach das tak 2-3km...


    Tudiz spis zdi, ohrazene a udrzovane pozemky, eko/bio a tak farma...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A vubec, kolik je hodin? Hmm, min jak 2 minuty pred pulnoci, a to uz to maj stary...

    Jsou rigidnejsi nez ja, v odhadech, ...


    Doomsday Clock - Bulletin of the Atomic Scientists
    https://thebulletin.org/doomsday-clock/
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, volil bych (pro setkání) něco kde je výrazně víc pusto, lokality kde se dá slušně zašít a kempit v ruině/bunkru etc.. a pro předpokládáný nedostatek zdrojů půjde očekávat že se tam nikdo moc nepohrne ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nepocitam s peso, nejdriv auto, pak prvni kun. Nepotahnu 80l bagl na hrbete. Koni je dost, benzinu/nafty aut taky. Sice to budou kraxny, ale nevidim duvod chodit peso, tak moc az se to pomrda, bude fakt uz hodne zle. Takze ne doom, doomsday clock na 5sec pred pulnoci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jizni Cechy, bohatej soused, ztraceny mista, voda, 0 lidi. Zvirata (nez to padne uplne)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tzn Palava a okoli?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud mate letadlo, navrhuju Madagaskar nebou JAR :)) akorat to uz na nadrz nedame a ja nemam CD pas
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Místo setkání musí být blíž, aby bylo možný se na něj dostat i pěšky do deseti dnů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam