• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Standalone zdarak nebrat. To uz je lepsi zahrabat se uschlejma vetvema olistenejma(jeste lepsi jehlici), a pak vybirat klistata :-) ( u jehlici to neni tak horky)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Kapesnicky co se z 1x1cm stane 25x25cm kus buniciny

    Rek bych, ze zvlast pro holky, ktery se precejen mejou vic tak tohle a feldflaska vody a dobry.

    Ja mam treba stesti, ze se nemusim moc holit, cesat a tak... i kdyz jak rikaj v “bohove musi byt sileni”: “hele vis k cemu je na buzole zrcatko? Ne? No tak to je tam proto, aby ses moh podivat, jak ses blbej” ;) (ale taky mi to trvalo)

    Komprimovaný ubrousek BCB v tubě 10ks | army-shop.cz
    https://www.army-shop.cz/produkty/hygiena/komprimovany-ubrousek-bcb-v-tube-10ks/9717.html

    Skoda, ze se to v dobe c19 nevyskytuje na verejnych prostranstvich, tohle je desne draha varianta, da se to kupovat po krabicich za 0,10kc, ale zas mit neceho takoveho doma krabici, to je vcelku nahovno
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle by me dost zajimalo. Na poslednim urbexu uz nam na ceste domu bylo dost ouvej, skoro 600km za volantem (jen jeden ridic), prochozeny 3 mista a to vcetne dost sapani.
    Mel jsem tehdy blb vyhozeny z baglu nouzovy zavazadlo, kde je aspon celta a termofolie + nepromokavy hadry. Kdyz si na sebe vemu pul a Adel pul, prespat v aute by nebyl med, ale mozna lepsi nez ty mikrospanky (a kazdych 20km v ceste srna).

    Driv, kdyz jsem spaval u lidi, furt jsem tahal spacak. Dnes uz jsou ty cyklisticky uplne paradni a malinke, kazdopadne jako nouzovka na takove prespani mit zdarak je zajimava volba. Otazka je, jak moc se v tom clovek durch propoti a jestli to vubec pujde znova poskladat.

    Takova lepsi verze termofolie (tu teda taham v jednom kuse furt, pac je to i docela ujdouci plastenka, ve spojeni s kusem naplasti... ale uz to nesbalis

    Bivak Mountain Equipment Ultralite Bivi | 4Camping.cz
    https://www.4camping.cz/p/bivak-mountain-equipment-ultralight-bivi/

    Jinak co mi pripadne hodne zajimave jsou takove ty ubrousky, co kdyz je namocis, tak z cca 20kornove mince se stane latkovy vlhceny kapesnik. Sbalit uz to taky nejde, ale zas mas pak furt latkovy kapesnik, nejhur
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Na stole lezi asi 40 m paracordu ruznych barev, co si z nej Adla predloni delala sandaly...
    “Hele upletem z toho zejtra ten psi obojek?”
    “No mozna, me se chce spat”
    “Hele, vis jak jsem z toho chtel udelat pasek? No tak me napadlo: proc se s tim tady mam 4h srat, stejne to pak nepujde nastavovat a tak... kdyz chce clovek pasek a zaroven 15m spagatu, neni lepsi si misto pasku proste privazat 15m spagatu a uvazat to na konci na maslicku?”
    “To je jasny, mama taky dycky rikala, ze nez pect cukrovi, je lepsi koupit 5kg cokolady, ktera nikdy nezustane a chutna kazdemu.”

    Nasleduje vytlem nas obou (no a to jsem si vzal)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „ani nezaregistroval a pouze ji hltal pohledem. Chápal jsem ho, bylo v ní nějaké fluidum, které ji činilo zajímavou. Něco podobného, jako je šťáva ve steaku.“

    Citace z knihy
    Koniáš: Na ostří šepelí
    Žamboch, Miroslav
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Oooh ano! Rika se tomu ketoza, tedy kdyz zivite telo tuky a ne cukry, znaji to napriklad diabetici.

    Da se udelat vyborna ranni kava (zvlast pokud radi bilou) : mleko (jakekoliv, klidne mandlove, ale i kravavske), dobry kafe, panensky olej (jaky vam chytna)...

    Schladit kafe mlikem, pridat v pomeru, jak vam chutna, ja davam na 1,5 panaka kave 0,5 panaka oleje (ale nedavam mliko)... roztrepat v sejkru, nebo naslehat...


    Tohle je lepsi obdoba, zda se:

    Každý z nás má rád šálek dobré kávy. Avšak nejnovější trend vás zřejmě překvapí.

    Namísto tradiční smetany nebo cukru si lidé začínají do kávy přidávat máslo a tvrdí, že je to ta nejlepší věc, jakou kdy vyzkoušeli.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Z komentaru:

    Review from tesco.com
    5th October 2018
    Not many foods nicer than British lamb & homemade mint sauce. My mum taught me the old fashioned way of making mint sauce..chopping the mint with sugar & spring onions then adding a splash of pickled onion vinegar yummy. Have to say Tesco finest mint sauce is lovely. Tastes of fresh mint, not too sweet & looks homemade with plenty of mint in it. An excellent choice to go with a lamb dinner.

    U nas to maji v takove te cerne edici, jak maj fakt ty britsky a indicky chute (treba chipsy s octem a cibuli... no kdo nejedl fish (& vinnegar) & chips, ten nepochopi, ale pokud podobne jako ja (ano, furt se povazuju za jude ac jim prase, a furt se povazuju za vegetariana, ac jim domaci maso)... pokud jako ja mate radej divny mado, jako treba jehneci, zverinu a kde co, kdy vrchol je samo dobra krava (ale to se u nas chova fakt malo, zato Sloveske ovce byly dostupne docela dost)...

    Proste Anglicke chute... to nevysvetlis. Vypekane maso s korenovou zeleninou po 15h na pomalo = gravey. To nevysvetlis.

    Rybu zabalenou v novinach (to uz dnes moc nevidis), namoconou v octe s hranolkama... nevysvetlis


    Mentolovou omacku na jehneci... nevysvetlis

    Konecne ani pintu Guinesse obohaceneho o dvojty gin nevysvetlis (jmenuje se to Dog Nose, pac to je studene jako psi cumak, ale stejne prijemne)

    Ono vlastne blbe se vysvetluje i grog, coz je hrebicek, skorice, horka voda a rum, a pokud mate, tak nesolene maslo (ja davam i solene, nebo i dobry olivovy olej)... zahreje a funguje proti smrti.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle chcete!!! Sice to neni chilli omacka, ale ja treba desne nenavidim matu, dokonce i v zubnich pastach, ale tohle fe FAKT dobry.

    Tesco Finest British Mint Sauce 180G - Tesco Groceries
    https://www.tesco.com/groceries/en-GB/products/279233055
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Skal a stepi divocinou sla Nanynka pro zeli,
    S puskou v ruce s ohne v srdci, natrhala lupeni!
    Od Baltu z vetrem o zavod,
    Prisel za ni Pepicek, a z pomoci eskadrony, rozslapal ji kosicek.
    -= Adla si zpiva u zehleni ;)))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem: kdys se zahradni slavnost jeste nerozjela, ale ucastnici uz jsou ozrali (a nenosi):
    - ty hele, pome neco zkusit, ty si vemes moji vestu a helmu a airsoftku, ja pudu v tryku s teleskopem, na 50y
    (Predtim asi 40x~23 zasobnik)
    - jo a v kapsach mas dva plny zasobniky, des do toho...

    Tak jo. (Oblika si moji konskou vestu a urbexovy chranice).

    - tak az okolo projede auto, at jsme kde sme, jo... (pac jsem ozralej, nemam brejle)...

    Projede auto... ozve se charakteristicke wzup, cink, jak vyhazuju teleskop, kolega saha k pasky, svihnu po nem teleskopem az zaduni, pac sedi na 2 ruce daleko, prevratim s nim zidli...


    No dobre no, jsme ozrali serem na to ;)))

    A to je o mnoho duvodu vic, proc nechces palne a alkohol ;)


    Pak nastesti prisly zeny a nam se palilo maso zabalene na spejlich v mangoldovych listech)


    Byl to naprosto bozi vecirek, vcetne toho, ze muj svedek ridil limuzinu od Citroenu, ktera byla cela v kuzi, na zadnich sedadlech mela dva zapalovace, popelniky a misto na minibar.

    Taky otviral me zene a me dvere a pri tom nad nama drzel (muj) destnik...

    Oktavie ve verzi limo to maj vychytany az tak, ze v kazdych dverich je zastrceny destnik... mislim v kastli primo.

    Ale to je kua mind-set, kdyz jej napadne, ze kdyz uz nam dela ridice, tak se tak i bude chovat.

    Fakt bozi svatba. I kdyz ve 4, s uredniky v 6, a nakonec v 6 se spolubydlama.

    Akorat zbyl dort, tak jdem cumet na Fauda a sezrat ho, pokud uz zinka docvicila yogu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem navedla me k tomu ikonka nekoho pozornejsiho, nez jsem ja na jednom zbrojnim foru, ale je pravda, ze me bavi i jine, treba tahele ;€

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Me napadlo, ze tohle je takova ta fotka... no proste kdo vi, tak vi...

    Vzdycky me desne pobavi, jak si zran delam v topinkovaci chleba a ono to udela cvak, a vyskoci....

    V tent moment jsou vsichni psi o mistnost dal v pelechu a cekaji,... Vincent Vega je tou dobou uz tuhej ;)


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tyjo! Ty ses zenatej? To sem ani nevedel (je pravda, ze kolikrat jsem Te vlastne realne videl, zejo? Na prstech jedne az dvou rukou).

    Jinak sem chodi id Coloman, obcas, a byl to muj spolubydlo, vcelku pankac a zaroven vyuceny zlatnik, prave dik nemu vim, jak se delaji nejake zaklady.

    Ale ona bude pak “ta opravdova svatba”, takze az zkonci laska v dobe moru, resp mor, tak tohle bychom asi vyuzili. Zni to fehr a zabavne.

    Jinak ja se zlato naucil, cet jsem si kdyzi o ruznych nabozenstvich, a zlato je Buh/buh, odvozuje se to od Slunce, prsten je kolo, coz byl zas vuz... no je v tom proste hromada postranich umyslu, ktere mi zlato priblizily.

    Taky nechci mit na prste neco, co nesundam klestema na draty, treba damaskovou ocel nebo titan... uz jsem mel parkrat zlomenou ruku a vozim mmchodem kvuli tomu kleste v aute, ani to nemusi byt ma vlastni bouracka.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Skoda, vedet to pred karantenou ... Prstynky jsme si s manzelkou vyrabeli jeden pro druhyho, ze stribra (pac zlato se nam ani jednomu moc nelibi) - vedle mista kde jsme bydleli je zlatnicka skola a da se to tam domluvit, ze te pres vikend nechaj si tam tvorit, a ukazou ti co a jak. Takze napred si to udelas z mosazi, pak ze stribra (prvni den), a druhej den ten nacvicenej postup muzes aplikovat na zlato. Cena je ~2kkc pro dva lidi, s tim ze kdyz je pak delas i ze zlata, tak doplacis cenu spotrebovanyho materialu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Az se vzbudi svedek... mozna bude par fotek.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nebyla prilezitost koupit prstynky, tyhle jsou po adelinych prarodicich, obema jsou nam velke.

    Sice to jakestakes umim s plynovym kahanem a mam jej, ale nechtel jsem prstynky ponicit. Adelin drzi snubni, ale muj se po hobitim zpusobu houpe na psi znamce.

    Contumatum est.

    Az se vzbudi svedek a pokud jej stara nezabije, v jakem stavu jsme jej vcera dovezli domu (ono 3 litry palenky, 8guinessu, sest Coron a nepocitane radegastu 12 pro dva lidi, to byla vcelku smrst a i ja jsem mel trochu problem ridit... taxik ;)

    Ze zahrady zmizelo asi m^3 dreva, a to i hodne presusene nouzove zasoby, pac samo, ze rok neprsi, ale kdyz mas zorganizovanou zahradni slavnost pro par lidi, strhne se slejvak, ze jsem mel i kozenej kabat durch...

    Ale pak uz to bylo dobre.

    Holt prselo pry stesti.

    ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam