• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ADELAJKA: To by bylo dobry!
    Posilals to tete?
    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    Levný kortikoid pomáhá v léčbě covidu-19. Podle autorů studie jde o průlom v boji proti koronaviru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...ortikoid-lecba-koronavirus-covid-19-dexametazon-lek-studie_2006161610_tkr
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Pokud Ti jeste funguje me spotify, ma tam vsecko.

    Pokud ne, za tech 5usd/mes to je dobry kup.

    Blby je, ze me zmizela nabidka “ucty pro rodinu”
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: já právě znám Dylana jen z tátových desek, ty nové věci vůbec
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sergej Vasiljevič Lukjaněnko - Kirill Maximov - 1 - Nanečisto.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/kDKnyYe4HRQ7/sergej-vasiljevic-lukjanenko-kirill-maximov-1-nanecisto-epub

    Sergej Vasiljevič Lukjaněnko - Kirill Maximov - 2 - Načisto.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/HkI6ezhi7AQV/sergej-vasiljevic-lukjanenko-kirill-maximov-2-nacisto-epub

    convert z nejake obskurnosti, tak snad to nebude uplne desne, ja to mam i papirove, stejne jako vsechny hlidky, ale uz davno me nebavi tahat v baglu knizky
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: ted uz jo ;]

    uz mi to nekdo rikal, ze bude nova deska, ale nevedel jsem presne kdy.... jak jej sleduju na spotify, tak vzdy, kdyz se ukaze neco noveho, tak to hned preposloucham.
    zatim od Time out of the mind [coz je fakt jako nesmrtelne a navic comback jak krava], tak se mi nejvic libilo Roling Thunder Review, stare odhadem tak 2 roky? mozna rok, kde jsou veci, ktere se "najednou obevily" z pocatku jeho keriery [Rolling thunder review], kdy nahral vzdy nekde s nekym neco, pak zmizel i s kotoucema a nikdy uz se nenasly [ferovej typek, ze?].... no tak tohle jsou snad nejlepsi verze pisnicek, ktery v te dobe hral.
    je to az divadelni, jakoze podle toho, kde je to nahrane, tak pouziva akcenty a specificky jazyk mista, hudebne je to dost tvrde, ale s asi nejlepsima muzikantama, ktery na danej track sli sehnat... doporucuju.

    libi se mi od nej tak kazda 3 deska, mozna kazda pata, ted ... ale posloucham je vsechny, a tak nejak furt, pac to ma tolik rovin a vyznamu, ze staci vyrust o mesic, a ve vetsine pisnicek je zas neco jinyho.... navic je toho tolik....

    to mam rad, desne me sere, kdyz nekdo udela jednu dobrou desku stylu "furt do okola az do omrzeni" a pak zanikne...

    taky proto jsem docet celeho Zaklinace, cele Hlidky, celou Dunu atd.... proste se mi neche vystupovat z neciho sveta, dokud fakt nechapu wo co mu kurva go ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sergej Vasiljevič Lukjaněnko - Kirill Maximov - 1 - Nanečisto.odt | Ulož.to
    https://uloz.to/file/ynkQIHsY64Qa/sergej-vasiljevic-lukjanenko-kirill-maximov-1-nanecisto-odt
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Měli bychom hledět vpřed namísto oživování tradic, říká nejprodávanější ruský sci-fi spisovatel Sergej Lukjaněnko – Deník N
    https://denikn.cz/...zivovani-tradic-rika-nejprodavanejsi-rusky-sci-fi-spisovatel-sergej-lukjanenko/

    (Na Nacisto se taky kouknu, knizka libila, jen je videt, ze uz je to umyslne natahovane na dily. Napad vcelku ok.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Prave prave, od scenerii, pres typy a chovani postav, dvojka uz je vic akcnak, ale tam se mi zas libilo, jak prehodil bratry.

    Nakoupi zbrane u Fasity, maj doma ten kulabr a prijde ten “na prvni pohled hustejsi” bracha. Pac ho matka vykopala z pelechu.

    Scena, kdy gansterici znasilni holku a ona pak poskubana sedi u stolu, leje vodku, prijde Danila a o chvili pozdej manzel.

    Pak ta hadka, kdy uz to vlastne konci, a jen zaplati Kate, spis asi jen na fet.


    Rikal jsi mi, ze ve meste je sila, ale tak to neni, ve meste je slabost.


    Ta temnota, upadek jak v Andel Exit, Sestre a Dobrem Cloveku od Jachyma Topola.

    Vyprodej hrdinu.

    Navic je to fakt hezky, i kdyz nezboznuju “filmy pres filtr”

    Takovy Leon, ale prave ta uveritelnost z toho dela ne-pozu.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    A teda, je to extrémně uvěřitelný ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Are you all gangsters ?
    No, we are Russians.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Od tehoz rezisera lidi doporucuji spis filM Topic, uvidime...

    Alexej Balabanov | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/tvurce/3783-alexej-balabanov/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jo a jmenoval se Sergei Bodrov, junior.

    Skoda, no.

    Jo a jeste: jsou lide, kteri tvrdi, ze jej zahledli par let po smrti. Jako u Elvise, ci Morrisona.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tak jo. Zahynul zvlastne. Tocil fil “Poslove” (nebo tak cosi), ktery popisuje pribehy lidi, kteri vsichni az na dva, umrou, nebo se zblazni, kdyz obrovska lavina znici jejich vesnice.

    Jeho telo se nikdy nenaslo, a cely stab taky ne. (A dalsich asi 150 lidi). Patralo se 3 mesice profesionalne, dobrovolnici prestali patrat po cca 3 letech.

    Nad hlavou stabu se urval kus ledovce, obrovsky, chapu-li to dobre, tak snad az 200m mocnosti.

    A zhucel do udoli.

    Zrejme pod ledovcem rupla vulkanicka cinnost.

    Tak on si vlastne napsal a tocil film o vlastni smrti.

    Jeho postava se udajne nemela dozit konce filmu.


    Jinak zda se, ze v Rusku byl dost oblibeny jak jako herec, tak jako reziser, moderator,....


    Mmchodem mel titul z historie a dejin umeni.

    Me se proste hrozne libi, jak se smeje.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Goroděckij…, proč ty tak nemáš rád jednoduchá řešení?“
    „Maj zpravidla komplikovaný důsledky,“ odvětil jsem.“

    Citace z knihy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, Smislo Valutsinacie, nebo jak se to spravne rekne. Uplne neznama kapela, no kdo z vas ji zna, takze maji jen 32 tisic posluchacu mesicne, na spotify.

    To by me zajimalo, kdo to ma, z nejakych ceskych kapel... zas jako The Beatles maji 23 milionu/mes, Lennon 7 mil, a Harrison kolem 6 mil.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Nebezpecenstvo prehltnutia!

    Choking hazard.

    Jak uz to spolknul, tak uz dobry, holt bude srat kostky, dobre mu tak ;))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pokud vas bavi rustina, tak tohle znam uz asi 20 let dik sorbakovi. Mel jsem to pak jeste i na kazete, a je to fakt cool SKa, sprosty je to jak dlazdic po vejplate, a muzikanti jsou fakt dobri.

    Zpevak uz par let tanci s pani Putinovou... doporucuju.

    Z kazdyho jazyka se prvni uci nadavky, tak tady jich je ;)))


    Ленинград - Дачники (Альбом 2000) HQ ✓
    http://www.youtube.com/watch?v=glHU4YVfFk0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To jsme, vsichni, kdo jime maso. Jen ti, co nepristoupili na Smlouvu, tedy maso maji zdarma, jsou proste paraziti. Hezky.


    „Takže upíři vlastně nejsou šelmy,“ řekla Olga. „Jsou to pasáčci. Pasáček beránky jí, ale má je rád, ochraňuje je před vlky, stará se o své stádo a pomáhá mu rozmnožovat se.“

    Citace z knihy
    Šestá hlídka
    Sergej Vasiljevič Lukjaněnko
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: NASCAR Cup Series Dixie Vodka 400 race at Homestead-Miami Speedway.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam