• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jdu spar, zjutro musim vcelku fehr vstavat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ja kvasim kde co, zeli, dyne.... moc mi to nejde, ale ucim se. chci si zkusit vyrobit ryzove vino a vubec. Znas zkvaseno.cz


    Jinak desne touzim po tom, abych si doma vypalil chlast v “laboratornich podminkach” typu kyblpvacka, ale podle navodu z netu takovy veci nedelam. Mam rad svoje prsty, oci a domacnost.

    Staci, ze jsem onehda zkousel pit 98% denaturak s bitrexem (s dzusem 5:1 to jde ;), hnusnejsi grepovicka. Ale ne ten covidovy, ten i smrdi. A navic je tam peroxid, coz je asi fuck, ale proste smrdi... desive.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Mam tu asi 3 litry okrushky (akorat navic s cervenou repou), akorat jsem weekend byl pryc, tak nevim, ochutnam uvidim, mozna uz prokvasila moc. Delal jsem ji z kvasu a kefiru, pac ocet moc nemusim (jako vyraznou prisadu).

    Na kvas by se mi hodil betatester, nevim, co od toho presne chci, pil jsem to jen parkrat a v kramu, ten z cisterny na streetu jsem tusim nemel, domaci uz vubec.

    Akorat asi chci alkoholmetr, pac zlejt se kvasem se mi moc nechce, a verim, ze to da jak vino, kdyz to prestrelis, takze 10-19%;

    Fuj kvas ala porter, to by bylo bliti.... blee.
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Teď čumím na Runaway Train :)
    Spíš bych si asi koupil Obolon v Tescu, než to smolit doma, jsem líný :))
    E-shop ruských specialit Vlaštovka - Kvas
    https://www.ruskespeciality.cz/308879706/category/159691
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Aktual, s karamelem (rozvaris cukr ve vode, NEMYCHAT!!!!!! Jinak zaseres hrnec i varecku), nechas chladnout, dolejes chladnejsi vodou, vychladis, pridas do uz prokvaseneho kvasu.

    Sbiram zbytky chleba, hlavne tmaveho, ale je to fuck...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Delam vlastni, ale budu delat bez kvasnic...

    Vyfiltruj si tu img src... zakladni navod tady, budu vyrazne vylepsovat


    Jak doma připravit ruský kvas (KBAC) | recept | jaktak.cz
    https://www.jaktak.cz/jak-doma-pripravit-rusky-kvas-kbac-recept.html

    (Uz tu probehlo, filtr, viz “kvas”, nekdy pisu “kbac” )

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Butterfly Knife Competition | Bali Royale Showdown
    http://www.youtube.com/watch?v=nBiLfLIYRFw


    (Ja to mam na krajeni vlastencu ;) vlastne chleba, co to kecam ;))
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Máme někde něco podobného, dvojici indických mačet a jednu dýku, fše v pochvách. Docela staré.
    A něco jako kukri by se taky našlo, jsem si vzpomněl, ale spíš ve stylu kudel z těch starých obrázků J. Lady.
    OVERDRIVE: O Fauda vím, ale téma ňák nezaujalo, příliš konfliktní imo.
    OVERDRIVE: Kvas mám hrozně rád, na Ukrajině nepiju pomalu nic jiného. Ten nealkoholický normálně z obchodu samozřejmě, tmavý i světlý je výborný.
    Pokud si děláš svůj vlastní, probudils moji zvědavost.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    10 EASIEST Beginner Butterfly Knife Tricks to learn FIRST
    http://www.youtube.com/watch?v=U8FNl76hHM0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    V rukavu, nebo v kapse na kondomy ted nosim tohle. Aktualni pracka, vybrousena ta, ze se s tim da holit, ale moc to nedrzi, jen se mi libi vymyslet nove a nove zpusoby, kterak se s tim da zonglovat, aby to clovek bleskem, nebo naopak velmi vyzyvave otevrel.

    Ted trenuju levou ruku, na jeden tah a otoceni.

    Az se mi opravi ruka, chci dat otoceni pres hrbet ruky, tedy nuz otevres dvema prsty, a uhlovou rychlosti jej donutis prebehnour ti v polootevrene podobe pres hrbet ruky tak, ze jej nakonec mas v ruce otevreny v podobe cepel k protivnikovi, spicka dolu, down guard (low guard)...

    Ale zatim nemuzu, zapestni kuska pro tom divne vrze. Navic kontaktni zonglovani s nozem je fakt tezky (jsem na to drevo, jsou to hodiny tydnu hrani si)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle bych ted chtel, nebo nejakou obdobu, idealne aspon 100 let starou.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Frdk....

    Uz to tu bylo... mezitim jsem ponachazel asi 20 dalsich.

    Ale nemam je takhle pohromade. Ja si na nozich fakt fak fakt ujizdim ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Spoil Alert
    Spoil Alert
    sPoIl AlErT
    !!!!!

    Jen pro ty, co uz videli ;)


    Utopia - Where is Jessica Hyde?
    http://www.youtube.com/watch?v=xCUNfg2qJN0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Utopia je navic i krasna (mmchodem, pry se to cele tocilo v nejake jedne vesnici, tusim ve Skotsku? Nebo v Irsku? Uz nevim, ale je to desne hezky, a ten Rusackej xicht, co umi jen jednu vetu a to “where is jessica hide” je fakt dobry monstrum)


    UTOPIA - TRAILER
    http://www.youtube.com/watch?v=uJnN3WMwDsk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Beru v uvahu.

    Pokud Te zajima Izra vs Palestina, specialove a polda/terrorista style, tak doporucuju Fauda (Chaos)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Znas tady audit “noze”... koukni se mi do infa.

    Jinak pokud chces fakt super praci za nulove prachy, ja miluju Mora, dnes MoraKniv, treba Classic s drevenou rucko... TO CHCES.

    Kup si karbonku a ponor ji dotepleho octa, zcerna a nebude Te srat, ze dela fleky.

    Fakt moc dobre noze s dobrym, snadno obtahnutelnym brousenim uhlenim, tak je moc hezke obtahovatko na noze.

    Jinak pomer cena-vykon jsou i francouzske Opinel, za asi 30 let jsem jich mel,.... paradni rybicka. Taky mam raci karbony, ale nekomu vadi, ze to cerna a rezne... me ne, ale staram se.

    Mmchodem MoraKniv brousek, coz je vlastne smirkovy papir na plastovem kousku se spravnym
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vzdy jsem chtel vzit krabicky tabaku do dymky a udelat cestovku “po stopach... treba ted Ratray’s Malcom Flake”

    Mmchodem Sherlock Holmes nekecal, ze podle smesi, at uz popela, ci vune, dokaze poznat cloveka.

    U nas se to nenosi, jsme levny kraj a maly trh, ale v Londnu ci Paris jsou tabacnictvi, kde maji stovky odrud a muzes si mychat do aleluja. Zapisou si Tve volby do knihy a muzes je pak treba opakovat, ci pozmenovat...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam