• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Hello,

    Artemgri oslovil vyvojare systemu servalMesh, tohle mu odpovedeli. Nechtel by ses na tom podilet ? Ja bohuzel SW neumim ...

    Thanks for reaching out. Serval may well be helpful in your situation.
    The first and most important step would be to get Serval back onto the Google Play store.
    We are also working on the Mesh Extender firmware, that would allow longer-range comms.
    We are also working on HF relaying of Serval Mesh traffic, so you can get communications into and out of isolated areas where the distances are very great.

    How are you running the hackathon, and what are the times GMT-relative?

    As the timeframe is quite short, and I have a pile of things on my plate at the moment, I would only be able to help coordinate other people trying to improve Serval etc, rather than doing lots of direct work myself.

    Ah, which reminds me, if you find a good developer or two in Europe, we have some funding from NLnet Foundation which can be used to drive some development on Serval, including service discovery, which is of relevance to your use-case here.

    Paul.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ze by se konecne dala najit Sestra jako film?

    Jeste jsem netestoval. Videl jsem to v kine a s knihou to nejde srovnat, ale chtel jsem to videt znovu...


    Sestra_Topol_2008.part1.rar | Ulož.to
    https://uloz.to/file/PiAescuV/sestra-topol-2008-part1-rar
    ARTEMGRI
    ARTEMGRI --- ---
    Cau!
    Vymyslil jsem hackaton kvuli situace, ktera ted vznikla v Belorusko:
    BelHack - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/document/d/1GnjUcBlRQnEdgAyrXSbx3gnPHcvV7PXaNKSJJj-e-Gk/edit?usp=sharing
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Roumenův Rouming - GIFník - Zábavné animované GIFy - hrozba sluzobnym granatom
    http://www.rouming.cz/roumingGIF.php?gif=59924

    Tohle je fakt ulet, protoze ten roznecovac co mu couha z dlane vypada jak od F1 - to je vec jejiz strepiny te ze 100m dokazou stale jeste zabit ...
    Presneji receno, vypada to jako jeden z roznecovacu UZRG/UZRGM/UZRGSL ktery se pouzivaji ve vice typech granatu, ale z F1 je z nich nejznamnejsi ... ten posledni jmenovany je pak do starsiho typu slznyho granatu, ale ten by imho do dlane neschoval (RGSL-85 urcite ne, to by musel mit tlapu jak medved, k RGSL "bez cisla" jsem nenasel rozmery zatimco F1 se vcelku schova).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Street chemists hang about on the fringes, pushing Twenty Tailored Ways to Get Out of Your Head in a Hurry;“

    Citace z knihy
    (Tin air)
    Richard K. Morgan
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dobre napsana blbost, zadopadne to ma koule i v podivnem prekladu...

    „svou činností vytvářeli směs organického smradu, technologického ozonu a štiplavého zápachu zaklínacích fermentací, jež stoupala vzhůru k návštěvníkům.“

    Citace z knihy
    nezacinejte si s drakem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Horkýže Slíže ft. BijouTerrier - Terárium OFICIÁLNY VIDEOKLIP
    http://www.youtube.com/watch?v=OPi6xTUc3Uo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    derrick hovno po latinsky na pat
    http://www.youtube.com/watch?v=aQgGWqW7whQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Marek Virnik, na triku Barkeruv Cenobita... spis bych cekal fakt echt punk, vychazejici z vysoce inteligentnich a intelektualnich hodnot i kdyz videno prizmatem bolesti, tvrde srandy a temnoty.. (ne, to jsem nepsal o sobe)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uups!


    Slováci při raziích kvůli extremismu zadrželi devět lidí. Do operace Šašci se zapojila i česká policie | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/extremismus-horkyze-slize-kratky-proces_2008111525_pj

    Ten bubenik z Horkyze Slyze nepotesil :/ mam je dost rad.

    Zad, ja si pobyl na vyslechu cca 10 hodin a Lucky sHippikemdaleko dyl. To vse za proti-NATO obraz, kam Hippik domalovl pricna ramena smerove ruzici-logu nato a v Hrube Vode to (asi nejakej nacek) neustal a byl zalovat na PCR. Tady je to organizovan a je to defacto zasahovka.

    Skoda, ze zprave zanikne, chtel bysem vedet vic.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Konecne mame prsteny, zbytek jsem smaZal, pac jsem usnul s hlavou na klavesnici.

    Rodice jsem popychnul, ze aspon Adlini rodice berou podvod vazne, a tak nam zaplati aspon tu rekonstrukci topeni, coz moc pomuze, jinak uz je to obyvatelne v pohode. A zima se blizi, a me dluhy uz se finalne krati.

    Sice drobne, ale chtel bych mit amiminova zada, ktera se ohnou dost, aby unesla 8 milionu pruseru.

    Moje upi i pod cca 20tisici.

    Projit cely oddluzovaci a odblesovaci cyklus, po rozvodu se Sofii, to uz bych v zivote nesnesl.

    Tehda jsem dokazal nejist a ven chodit jen zonglovat a hazet sipky, pac na pivo jsem mel, jen, kdyz minjej utahana barmanka dala na svou sekeru (taky tehda jsem mel hromadu vule k ziri, taky si za ty piva na sekeru, vyslouzila po roce, cca 10 tis zpropitne, taky jsem si kvuli ni poprve (v Ove) zlomil hnatu, pac to byla hodna tetka, a i po 35 letech, za zaplivanym baarem, neztratila lidstvi a nadeji... 35 let nad klavesnici v Tietu... fakt? Spis VUBEC.....).


    Usinam. Dostanem topeni, mame nove/padnouci prsteny, resp ja, Adla na nejch chce zimni vzorek, nebo tak neco :))

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ze se Cyrak vlastne opakuje, ale ladi to furt vic a vic.... aspon nejaky usmev na tvraickach zrudlych mrazem, dneska, zejo

    MOO! [HD]
    http://www.youtube.com/watch?v=wrw1VMRNFUg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kazdopadne aktualnu NUTNE schanim troje wawky (wafky)( plynove primotopy) a jedny kamna ve smyslu tohohle (varianta prava, tedy topeniste je v levo na 9.hodine, roura kominq v pravo, na 3.)

    https://www.nejlevnejsi-kamna.cz/sporak-na-tuha-paliva-prity-1p34/

    Nebo

    https://www.nejlevnejsi-kamna.cz/sporak-na-tuha-paliva-prity-1p34-l/

    Potazmo tohohle


    https://m.heureka.cz/...ARIsALxKb94UOVTItx2q88Z6VHnG4ytn8G-6vRZ3SmG3KPjF7UvFLMUkHCOrX8EaAlCeEALw_wcB


    Wafky (aklidne i hnusnejsi obdoby)


    https://www.topenilevne.cz/...xKb97mig2QIHXerQnRx_S2M4gb2BfbuohxjwHsPxtO04kz4BNqvfIb6nAaAv6cEALw_wcB




    POTAZMO SCHANIM NEKOHO, kdo troje waw uz existujici, rozebere a da dohromady, aby na ne byl spoleh, pac ony 2 ze 3 funguji, ale zapalit je je utrpeni, a jak jsou dlouho zaprasene a nepozivane, je to “o strach”.

    Misto urceni : Olomouc, ale cloveka sitam klidne odnekud dovezu, nebo proplatim cestak. Zas aby to nevyslo na 3x cca 12 tisic, coz je cena 3 novych kusu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jo, to me taky napadlo :7
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE:" k cemu to cele je " pokud ma "nekdo" nekoho kdo mu to vyda na babiccinu obcanku bez pritomnosti babicky, tak je vcelku jasno.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Omlouvam se za pouzite vyrazivo, kdyz jsem to psal, byl jsem VELMI ROZCILENY na mou drahou matinku, protoze to neni poprve, co mi zpusobila nejake potize tim, ze zvelicuje a lze. Clovek se pak ocita ve stredu historek, ktere se vubec nestaly, nebo bylu uplne jinak. Takze zjisti, ze zapalil chatu (coz se ani naznakem nestalo), nebo ze mati kdesi pred kymsi branil se zbrani v ruce (coz se nestalo jeste o poznani vice).
    Nejhorsi je, ze IT/Hackersky sektor je dost male hriste, takze odplivnuty blabol, treba, ze mam dluhy a exekuce, by taky nekde moh zpusobit to, ze nam investor nezafinancuje vyzkum a vyrobu.

    Coz, ted se vicemene stalo.

    Nejlepsi je, ze jsem od rodicu dostaval jen byt a stravu, a to i na vysoke, kde ostatni meli od rodicu normalne na zivot, ja mel jen na zaplaceni kolejneho, nikdy ani kapesne.

    Zaroven jsem si nikdy nerek ani o korunu, a tam, kde ostatni dostali auto, aby mohli jezdit do skoly, me donutil otec se vystehovat na koleje, jinak me veci vyhodi. Tam, kde jini dostali od rodicu byt, tak nasi sbalili byt po me prababicce, pac umrela, a me jeste nebylo 18, takze jej dodneska maji a kdyz se ptam, kdy bych jej jako moh dostat zpet, tak otec mlci a matka zacne vydavat slepici zvuky (porad jsem jeste nazlobeny).

    Takze jsem poslednich cca 25 let zil, aniz by mi koupili byt treba rohlik, a jeste po me chteji at prokazuju uctu.

    Tak prokazuju, pac jsem dobre vychovany. To ja se zas dobre vychoval.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ptam se, zda je vsechno v poradku a muzu zacit delat na nove plynoinstalaci v Domecku, zda muzu pocitat s temi penezi od babicky. Otec protahne xicht s tim, ze ty padly na me exekuce, prece!

    Tusim zradu, pac ja nemam zadne dluhy, a uz vubec ne v exekuci. Alespon o zadnych nevim. Navic se nijak neukryvam, exekutor me kdyztak najde na datovce, trvalem pobytu, na netu je na me cislo i adresa... takze wtf?!

    Jasne, socialce dluzim 11400,-, ale ty zaplatim pristi mesic. Jasne spolubydlic nam udelal na baraku 72tis dluh, ale to jsem srovnal ze sveho (proto operace ruky). Takze coze?! Jake exekuce, co je to za blbost?!?!?

    Tak storka: babicce prisel dopis, pry velmi oficialne vypadajici. A v nem stalo: Tomas Petru (s vami do prizne), ma na sobe nejake exekuce. Nase exekucni firma dohledala, ze je spolumajitel (to nejsem, jsem osobma obmyslena), ktere by dluznou castku pokryly.
    Zaslete vkladni knizky tam a tam, prilozte k nim tuto vyzvu pro identifikaci pripadu.

    Babicka zpanikarila:
    “Tomas se nekde zadluzil!!!”, a ucinila, jak bylo receno: vzala vkladni knizky a dopis s “vyzvou” v originale (ani kopii nema) a doporucene to nekam odeslala.

    Po asi mesici to rekla otci, po asi mesici a pul jsem se to dozvedel ja a to jeste veskrze nahodou.

    Bezel jsem na postu, knizky zablokovat, jenze mam jen pravo vyberu, ne k nakladani s knizkami. Takze k tomu, aby se daly zablokovat (imho za 2,5 mes uz pozde), potrebuju babicku, ktera je v Cervene Vode (geronto-cosi ustav), kam za ni nikdo nesmi, pac zavreno, kvuli covid-19 a ona sama na postu nedojde.

    Takze nekam poslala cele me dedictvi, ktere jsem mel dostat k vanocum a za nej rekonstruovat domek, nema nic, ani tu “oficialni vyzvu”, nepamatuje si co to bylo za exekuce, nepamatuje si, kam to poslala, kolik chteli penez.

    Listek z posty obsahuje PO BOX neba dum, co ma jeden zvonek, ale tisic sidel firmy (rikal otec).


    Rytirsky se pokusila srovnat me dluhy, ktere nemam, protoze matka si otevrela hubu a z celych 3 let fungovani grantu a hackerspace, tak ji na tom pripadlo zajimave jen to, ze projekt predcasne zkoncil, a bylo to jen s odrenejma usima bez dluhu (resp ja si vzal 90tis pujcku, abych 2x zaplatil I_I, a ty ted musim splacet, coz ovsem normalne cinim... nekdo dovolena, nekdo hackerspace, to neni zadna exekuce ani strasny dluh. Jenze matka je proklety lhar, chlubi se cizim perim a zaroven zbytek, z prihod hackerspace nepochopila, tak aspon zvelicila “Tomaskovy dluhy”. Za to bych ji taky zliskal, zlate odpadky, nebo kod od branky.

    Popravde, ten podvod je tak jednoduse genialni, az trochu uvazuju, ze jej zpiskal otec s matkou: vedeli, ze babicka je nad hrobem, ze z knizek nic nedostanou, tak ji namluvili, ze mam dluhy a pak ji poslali zadost o jejich zaplaceni.

    Co na celem podvodu nechapu: a) proc by exekutor potreboval fyzicky knizky (proste by je obstavil ala ucet, ne?)

    B) jak ty prachy chce nekdo vybrat. Je to na obcanku, moji nebo babiccinu.

    K cemu to, cele?

    C) jak se o knizkach nekdo dozvedel? On jako slepy typ by u stare pani zabrat moh, zadna nema kreditku. Ze by to jen tak padlo na nahodu na mou babicku?



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To je jeste dobry, ono aby to nevyznelo uplne zbytecne tvrde, tak, kdyz bych byl tak chytry, jak se tvarim, nemusel jsem s cyberianem 2x pres cele mesto do Baumaxu, a z vyletu by pak nevypadlo pletivo, co ma tak 30cm v jednom rozmeru (a nejde vratit... takze k chybam cizim se pak pridavaji chyby me a ja tady pak vecer sedim, a tise nadavam, prsty po klavesnici.

    Kdyz se toho nahromadi hodne, mam potrebu sesypat se. drobnost k drobnosti, par veci se nepodari, par lidi je na zlomeni nosu, dojdou cloveku penize a nic z toho.

    A pak nekdo je jeste desne chytry, jak on/ona by to udelal/-a lip....

    A zavani to tichou implozi...

    Do toho jsem se stal ucastnikem tehle komedie, co ji vlozim o prispevek vejs.

    Musel jsem se Adle omluvit, pac z 5ti dnu dovolene, tak jsem 3 prospal.

    Zcela zamerne (to je taky: kdyz je clovek sam a je mu na zhrouceni, zhrouti se, kdyz je s nekym, musi se k samotnemu zhrouceni, jeste za ten stav, omlouvat. Zas je HODNE LEPSI nebyt sam).
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Obcas je to tezky, no.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Nekdy uvazuju, ze napad, ze NUTNE, potrebuju v Ostrave psychologa, a cuju, ze to dopracuju zahy na psychiatra, tak me popadnul pomerne pozde.
    Mnam veliky problem, ze 6/7 s psychologickych sezeni, tak ve mne zanechalo dojem, ze je uzitecnejsi sii vykladat Crowleyho tarot, pac bych “zpovedniku” nesveri ani vyneseni odpadku, ci odemceni branky.

    Proto take cilim spis na psychiatra, protoze hypnotika zabiraji (alespon chvili) na insomnii.

    Vic si od toho neslybuji, alespon si zas jednou nebudu rikat: “ja to tusil” (chtel jsem napsat:... “nebudu (jakkoliv prekvapen.
    Ale nocni ticho, vzalo mi to od ust.
    Z ruky do huby, tahle nocni ticha. Z ruky do huby (dal bych si prasky, vlastne jesno jake, a tak litr vodky k tomu. Na spani. Myslim pod polstar, samozrejme.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam