• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: coze?

    . V systému kontrolního proužku se využívá myši proti kozí protilátka IgG. z www.gigalekarna.cz
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Ve volne dostupne vode furt neco zije, pokud to neni artezskej pramen, ale aspon nejak povrchovka, imho v tom budesmit kde co, hlavne i hrnec, co nekde jen tak stoji... urcite ti do nej nenasrala mys? Nenaprasilo se do nej tak, ze prstem bys udelal viditelnou stopu? Nebyl a nemuze byt mastny(treba, kdyz vedle nej varis s tukem a na tucich)...

    Spory asi docela preziji iprevareni, ale rust budou spis na necem uzitecnejsim, a houby jsou casto kremik, mangan, kadmium, uhlik... nicmene uz to, ze se v mistnosti vari, dela zivnou pudu...

    2 roky jsem neumyval okna v kuchyni, zitra za svetla Ti je vyfotim, je to vcelku hnus...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uvazuju, co bylo obtiznejsi sehnat na”divokem” zapade, zda kus masa, nebo fazole... a proto si trochu myslim, ze takove ty paleo- se pletou, pac do jiste miry vyhlazovani tehle planety byl podle me bizon dostupnejsi, jak pole kukurice.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Myslite, ze kdyz mi chutnaj konzervy, jsem vlastne konzervativec?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Me z tech mas ve skle chutnaj snad vsechny, aztak, ze sklo i taham v baglu, pac v kombinacis cimkoliv je todokonale s minimem pridaneho tepla... na vode, kam se jezdi autem, zaklad zakladniho tabora
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Prochazka

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: v lidlu mívaj vepřový ve skle - a je fakt dobrý
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jinak zajimavy doplnek tohohle jidla je pridani horcice, ideal je to pak jeste s pridanim uzeneho, nebo jeste lip uzeneho trhaneho masa, pripadne se da nejake hodne uzene BBQ omacky, ale domaci uz jsem sezral a ty z marketu v CZ-SK mi nechutnaj, to chce emericky, i low endy...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja jsem proste “konzervovej typ”...

    Ta anglicka snidane nedavno, skoro uplna, jen bez masa (pac doma byly jen nevhodne kusy), mi pripomela, ze nejlepsi veganske jidlo jsou fazole, cocka, cizrna, rejze a to vsechno dohromady na jedne panvi...

    Vzhledem k tomu, ze mam obdobi, kdy maso jim, tak varianta : divocak, konzerva ve skle, fazole z plechovky, chilli (domaci, konzervovane v octe s cibuli a mrkvi) a voula... vecere za 5min

    (Divocak taky muze byt domaci, ale ja se proste bojim maso susit a zavarovat, tam kdyz udelas botu = umres, a financne se to nevyplati, s vyvarovanim a schanenim flasek,.... na metraky uz jo, na desitky konzerv ne)

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    test co nesmíme prodávat - GigaLékárna.cz
    https://www.gigalekarna.cz/produkt/test-co-nesmime-prodavat/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pico wow! Sedlacek je proste chytrej

    Vzdy jine pohledy na veci, doporucuju


    https://video.aktualne.cz/...ako-reset-musime-se-poucit-a-pripra/r~4893ea842b6011ebaabd0cc47ab5f122/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdo nezna


    hultaforsky na cestách: Ocel na nožích
    http://hultaforsy.blogspot.com/2016/07/ocel-na-nozich.html?m=1
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MATT: nene určitě ne. byla to šedo-bílá sraženina co se loupla z boku. Rostlo to ve tmě. podle mne nějaká houba.
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: na prvni me napada akorat nepit z pramenu pod pastvinama. pokud by se clovek usadil, asi by nebylo spatny se pokusit o nakej piskovej filtr.
    MATT
    MATT --- ---
    RAINBOF: nemuzou to bejt naky vysrazeny mineraly? mangan, zelezo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MATT: jasně že ne. sebralo to učo i něco dalšího co nebylo vidět. Proto uvažuji nad nějakým přirozeným monitorem. Možná by se hodilo odebrat vzorků víc, jeden nechat jen tak a druhej nacpat nějakými kultivátory.
    MATT
    MATT --- ---
    RAINBOF: spory plisni imho litaj vsude. stejne tak bakterie. jde jen o to, jestli se dostanou do pro ne vhodnyho prostredi. navic si nemyslim, ze by plisen rostla jen z cisty vody na hliniku a bez vzduchu.

    OVERDRIVE:
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    "kosokvádr" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam