• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Vydrzi. Cim delsi, tim lepsi. Dlouha malorazka muze byt taky. 9ky a .45 me uplne az tak nezajimaj, ani moc vic nez utocna puska.

    Zkusim taky neco najit, ale v Ostrave a okoli nejsou (co vim) snadno dostupne venkovni strelnice, je tu moc lidi, co by pak mohlo “nahodou” nejakej olovenej pruplesk chytit...
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: chces jen mosazny nebo i zelezny? i kdyz ty jsem tam v posledni dobe moc nenachazel. nejvic pistolovy 9mm a malorazky. prolezu pudu, jako malej jsem to sbiral a dalo se to najit i s krabickama, tak jsem kompletoval. ale predpokladam, ze se na chatu dostanu az nak s jarem, tak bude muset vydrzet..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jidlo chudych (pravda, je to dnes moje 2 vecere, pac posledni dobou jim jak hobiti, tedy aspon 6x denne)...

    Pecena cibule (jo jen cibule ve vlastnim obalu)
    Nakrajena na pul cervena repa, posypana soli a drcenym hrebickem
    Cesnek ve vlastnim obalu, rozkrojeny

    Jen se bojim, ze 45min v remosce je moc, stacilo by 30

    Voni z toho cela domacnost

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Obejdi mi zavoru, a nasbirej mi kilo nabojnic... prosim!!!

    Za to Ti ukazu bozi video-kanal a super polivku. Ja to budu mit levnejsi, ti ji po vanocich poslat ;)

    Easiest Way to Make Portable Soup
    http://www.youtube.com/watch?v=2fE5KzvOZRk
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: u nas se da ta zavrena zavora obejit ;))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Smrdi jak vypada, svine ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dyz by nekdo chtel vedet, co jsou to ty buns, me to teda moc nechutna, je to takovej zbytecne slozitejsi houskovej knedl, ale tahle buchta me uchvatila korejsko-americkym podanim receptu.

    Mel jsem tady z ni trochu yogu smichu, tak doporucuju obohatit sve zasoby multi-culti porozumeni, pac ona je fakt husta ;) (a to jste jeste nevideli me oblibene pestitele orchidei z ciny, ktere odebiram, ale uz moc necumim... mmchodem nektere orchideje, kdyz vykvetou, tak pak budete 3 dny doma hledat, kde ti zkurveni czokli zakopali kusy morkovych kosti a prasecich hlav... ne, to jen kvete orchidej)... no nic. Multi-culti houskovej knedl

    Fluffy steamed buns filled with sweet red beans (Jjinppang: 찐빵)
    http://www.youtube.com/watch?v=G1P7PH5vLrI

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mate radi Japonsko, a 7/11, kdekoliv jinde (moje nocni every-night v Mexico City)?

    7-11 Japan & Lawson KONBINI Taste Test - Japanese Convenience Store FOOD
    http://www.youtube.com/watch?v=Z0xwL7O4fiw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jasne, k luku dojde driv nebo pozdej asi kazdy, kdo chce vyrobit vsechno pro survival/podle starych technologii...

    Chci si udelat 3 stopovy short bow.

    Pokud by se nekomu doma valelo dobre drevo, ktere uz schlo a nekroutilo se, mam zajem a odkoupim...

    Sorry za slovenstinu, vetsinu slov budou znat i CZ, ale oznaceni zivocichu, rostlin a ptaku se casto lisi... pomaha latina, ale tady neni asi treba.

    Ja zkusim liskovy (pac je to pro me hodne dostupne drevo) a sipy budou taky z lisky a ze sipku.

    No, s timhle projektem se potkame az tak za rok-dva, pokud nenactu, jak ususit par metru dreva rychlej a bez poskozeni (ne metru kubickych, ale delkovych)...

    Výroba luku I. Výber dreva - Urban Stalker
    http://www.urbanstalker.eu/zbrane/112-v

    Zatim pokracuju v siti kuzi (k vanocum bych mel dostat tu 40 dilnou sadu naradi, ale zatim staci i nuz, prkynko, prubojnik a kladivo, nicmene sidlo, hranovac a paskovac by se hodil, i ryhovac, i derovaci vidlicky, pac derovat prubojnikem desitky der na hranu jde ale trva,...)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The incredible English Joiner's Bench
    http://www.youtube.com/watch?v=zcq1LQq08lk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Mame covid, jen pro zname, jinak zavreno a tak... znamy jsem, ale,...
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: nemas pobliz nakou strelnici? u nas na chate maj policajti (za totace milicionari) a tam se dalo (a do dneska da) nasbirat hafo..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Estliva pred vanoci nemate co delat

    How To Make Paracord Bracelet Stitched Hearts Solomon Bracelet Paracord DIY Tutorial
    http://www.youtube.com/watch?v=PXoCsRsxoso
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mel bysem prosbu na Gilhada, Lounchera mozna i Specz (ale zeleny nechci).... nemohli byste mi poslat balicek nabojnic? Nejvic me zajimaj lovecke .232 a podobne. Spis bronzove, pripadne ocelove.

    Kdyz by to treba byly aspon 4 kusy od kazde raze, co sezenete, bude se to hodit na dalsi ruzne projekty, na to, co delam, tak bysem potreboval ason 4 spis vic, bronzovych nabojnic, cim delsi prachova komora, tim lepsi.
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: jen jsem proklikal, ale prijde mi to jak skvareni sadla. je to tak?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jinak z boku to ma pod palivovou komorou diru, takze ze spodu z leva v 1.vrstve si to bere vzduch, v 2.vrstve je palivova komora, vejs uz je to komin
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A rozdelavani ohne kresadlem (ale fero rodem)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Letni rocket stove z kradenych cihel a test konvicky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam