• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: skoda, ze mam jen jeden like. Normalne bysem zahlasoval 9 z deseti.

    Normalne si predstav, uz 3 roky stavis katedralu, a najednou jsi burzoazie a alow na Sibir.

    To nasere, ne? A to jsi byl jedinej ve stredni Europe, kdo zvladnul lomenej oblouk.

    A zas stavis srub a sbiras brusinky.

    Nebo jak si takhle stavis orloj, a prijde delnik a rekne ti, ze slunecni hodiny stacej. Si radej vypichnes oci.

    A nebo jak ty kone, ne? Dyk oni serou na ta hygjenicky homogenni pole, no a uz mazesk Neumetelum.

    Nene, proste petrolej a solo lipnik.

    Ruda zare nad kladnem.

    Hor ohynku plapolej, tupou silu udolej.

    Rika se tomu vytezstvi myslenky nad hmotou. A jsou dva lidi, ktery je skoda ze matka neutratila v pytliku s. Pyskem (v Evrope maticce, v Amerikach meli sve Coreteze a tak)... kazdopadne Hitler a Marx. Oba radej utrit do rucniku po trose poctive onanie.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE:
    A víš jak nejsnáz vyrobíš červánky ?
    Postavíš komunisty na kopec a rozstřílíš je na mraky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    warren suicide... takovy jeden projekt, kdy deklaruje reznikuv syn valky a tak... doporucuju cele desky, zvlaste pokud umite englicky a poslouchat, hlavne poslouchat...

    v mnoha pisnickach je nejakej vzdor a vyvari se sadlo, az kdyz chvili varite, pak chvili pecete, a pak, ta nenavist, ktera odkapava, tak je presne to, co se casto deje, kdyz je ouzko, a vsechno to o cem je treba mluvit. jako o hladomuru vyvolanemu z politickyho duvodu, jako o vyvrazdovani, protoze je treba najit beranka, tak proc ne toho Boziho, jak jsme se tady vsichni ucili jak dnes dokazem stavet prehrady, ktery nepretecou, nebo neznici ekologii vseho od prehrady niz po toku, ucili jsme se byt lidmi, nedelat kazdy tyden valku pro dve ovce...
    k tomu jde dodat jen pisnicky o hladu a dlouhe zime, kde je jednodussi vzit dvacitku prokovnici, a strelit nejdriv zenu, pak deti, a pak sam sebe do celisti,...
    to jsme se ucili, a mame pisnicky, ktery to zpivaj i tem chytrejsim, ale vime to, az bude hlad a zima dlouha?


    Warren Suicide - We Declare Warren Peace.wmv
    http://www.youtube.com/watch?v=uvb8AXlRBg4
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Balada o očích topičových
    https://www.youtube.com/watch?v=T2TGnfzrPbc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Az mi jednou nedko rekne, ze komunismus byl dobry napad, poleju ho nejlevnejso horlavinou kterou sezenu, a pak se budu smat jak hori soudruzi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pamatujete si jak vonely vytahy?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vono je to vlastne smutny, kdyz jsi cetl i ty deti z bulerbinu, a deti ze stanice zoo.
    a kdyz jsi videl cely ty devadesaty leta, a hrajes ty sachy, nebo jen tak sedis...

    Květy - My děti ze stanice Bullerbyn
    https://www.youtube.com/watch?v=mXC1V7nVt1s
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hej! Mate-li deti, a mate-li Spotify, hledejte “Deti z Bulerbinu”...

    Na yt se taky neco najde.

    Jsme se shodli s Adliu, ze tohle si chcem dat

    Je tam hodne lidskosti, ktera uz dnes mozna neni...

    A jinak statky Nord Gorden, Sud Gorden a Melan Gorden,...

    A je to z pohledu holky a vubec,... je to, proste hezky a poucny a ztraceny a,... a jak babicce na kolenach.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Wow: salary je z rimskeho con salario, tedy solne. Vojaci se totiz vyplaceli soli!

    Linoleum & strip tease like poznani.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele, neudelame nejaky trika, neco jako: jsem ockovany, a pak druhe, jsem neockovany?

    Dal bysem tam buchnu, a budto bude skrtnuta, jak logo ghost busters (zakaz zstaveni), nebo tam bude buchna se skrnutym covid logem uvnitr...

    Je tu nekdo grafik?
    A) myslim, ze by se to mohlo prodavat
    B) propaganda ockovani
    C) poznas aspon par neockovanych idiotu

    Zn.specha, DIY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SH_PANDA: Hledej cooking wit Alia, tajine, preserved lemons... na yt.

    Obecne. Vyplachnout sul a ani tak jidlo uz nesolit.

    Do salatu se pouziva cely i s kurkou, do masa a podobne, dodava se ve 2/3 peceni, jen vnitrek, a kuru muzes pouzit na ozdobu.

    Vhodne k rybam, jehnecimu, hovezimu... muslimove prase neji, ale verim, ze i k praseti.

    Jde dobre k zelenemu... koriandr, petrzel,... jde dobre k ruznym tem vecem, co se u nas davaji na ryby.

    K jehnecimu a vubec cervenym masum, jde pak ke smesim, jak jsem tu daval (sul, pepr, zazvor, muskat, kurkuma, hrebicek)...

    Vicemene se to chova jako nakladane olivy, taky v mariku se to naklada veskutecnosti dohromady.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    OVERDRIVE: to vypada dobre. Das pak plz nejake recepty na pouziti?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Citrony ve flasce... do jedne bude treba pridat citronovou stavu, a myslim, ze soli je tam zbytecne moc, ale je to... hezke



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ookk, ook, jak na ten dokument koukam, tak to je Blade Runner style vizual od a do z; fabrika na spracovani diamantu.

    Typek tam veme kaminek do ruky vece: 6 karatu.... 160 000 usd.

    A jak koukaj prumyslovou televizi na krystalek uhliku, to je jak, kdyz v blade runneru Deckard hleda Pris.

    To je PARADNI VIDEO. Doporucuju.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tyjo, 1635 tam kozaci vybudovali pevnost. Kurva 50+10 lidi. To si delas prdel!

    A to jsme si mysleli, ze umime stavet a prezit.

    60 lidi v oblasti, kde zima trva 9mesicu. Bez ropy a elektriny. Wow!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tyjo, treba run na (geno/seed)banku v tom permafrostovem vyzkumaku, to by byl mazets. Mam hromadu napadu na run na Sibiri, a to od hi-tech, po low end.

    Vtipny je, ze v minus 58*C vidis na ulicich vzroste brizy.

    Mmchodem, z ceho tam kurva maj treba auta, vzdyt bezne oceli jdou srat uz pri -40*C, na co to vlastne jezdi? Vzdyt za takovych teplot mrzne i benzin a nafta urcite. V -50*c bude i z vodky ledova trist.

    Musim priznat, ze jsem fascinovan celym mestem zijicim za teplot od -35* niz. Mazets. Asi bych se tam chtel jet podivat, ale to bude drahy trip, uz jen za hadry.

    V Kazachstanu v zime NECHCES chodit ani 5min obleceny v nicem, co tady mame ve skrini. V nicem. Cekani na cerny taxik, ktere trva 5min muze vest k zasadnimu podchlazeni. Pouze jedna vrstva rukavic, vcelku k okamzitym omrzlinam.

    Suchy chlad je svine, ono to neni citit. U nas je zima, v tom suchem vetrnu je to, nic nic a najednou se ti mota hlava, nevis kde jsi a mas na rukach a nohach cerne fleky.


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tywoe, to by byl Shadowrun setting:

    Extremní města - Jakutsk ( Yakutsk Sibiř ) dokument
    http://www.youtube.com/watch?v=Ijb0gKrPtbk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Tak nejak
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE:
    Communism in theory: Everyone works as much as is possible, everyone takes only what utterly needs. The abudant rest (created by the strongest) is used for well-being and growing the community.
    Communism in practice: Everyone works as little as is possible, everyone takes as much as possible. The shotrage of everything (felt by the weakest) is officially denied.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cormac McCarthy Cesta díl 1 Mluvené slovo
    http://www.youtube.com/watch?v=2zcaxgcoWcM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam