• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Jen moře a nebe vědí, co je to skutečný klid.“

    Citace z knihy
    Petr Chrumov 01 - Hvězdy, ty studené hračky
    Lukjaněnko, Sergej
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Nevim no, me zacalo horet v ruce i redidlo i plastovy kanistr s Naturalem 95. Ale jednou mi bylo 6 a podruhe jsem mel 6 rumu.
    Natural byr horsi, at trepes jak trepes, furt se te drzi kanistr.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo Nesbo je zkurvenej kitchar. Je to dobry asi jak cervena knihovna... bleee. 10000000000 odstinu sracek v kvetnate krasomluve.

    Jdu si cist Hoega : Cit slecny Smilly pro snih.

    Jo Nesbo uz po 3. = nee.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To není popis best practices, to je popis podmínek při kterejch očekávám že už to bude dělat něco jinýho než "poteče z flašky a případně bude hořet kapka na kraji hrdla". Ono donitř se tomu plameni nikdy moc nechce, je tam málo kyslíku, protože páry vytlačujou zevnitř vzduch, případný hoření uvnitř ještě mnohonásobně zvětšuje expanzi uvnitř láhve, čímž vytlačuje hořící směs ven ...
    Takže fakt jen štěknutí.
    Já jsem se stav výbuchu flašky od piva parama hořlaviny opakovaně snažil navodit, s lihem, benzínem, isopropylem, různejma ředidlama, vším možným, a jediný čeho jsem kdy dosáhnul bylo že flaška prdla chvíli po tom, když už byla fakt hodně natopená a na vzduchu chladla moc rychle. Nejvýraznější efekt byl nakonec s trochou benzínu, vstříknout jehlou do nahřátý petky (nahřátý od předchozích pokusů a potom profouknutý čerstvým vzduchem), to pak zvládlo hořet i dvě až tři vteřiny a petku hezky honit po dílně.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    At uz to ma jakykoliv kontext, tak tohle byc pasoval na vyrok tydne.
    Rika to neco jako: pulka je strasne moc.

    Na kontext srat, jen si nemuzu nevzpomenout na vsechny ty vetsi a mensi pulky, nebo nej idealnejsi veci a podobne.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jezis! Ja si chci cist dedektivku, ale z “greta thurnberg naked” keywordu do googl padaj desny moudra. To je zas 11chan

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A neni to ona

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aha, sakra, tak takhle uz je si snazila sbalit nejaka kanadska ropna spolecnost, no nic no,...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: coz doplnuje ideu, ze uz si nikdy nekoupi zadny hadry

    (Aby me nekdo nechapal spatne, ja ji mam fakt rad, a jestli vypada bez hader nejak takhle, klidne budu i tvarista, ale pomlcim o tom, abychom si rozumeli)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, me uz fakt hrabe, sem si myslel, ze je to Greta Turnberg

    [ BOSOMT @ Meeeeee!!(kozicky)!! - Otevreno pro verejnost ]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A ja:
    Find /adresar -name log* -exec rm -rf {} \; :

    A kolega cd /adresar; rm -rfy *log*

    Sak co se muze posrat?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tvoje “best practices” jsou ovsem taky kvl 3:

    - dyz mam vyhratou flasku
    - kdyz je v ni tak deci horlaviny
    = tak to jen stekne

    To je jak rict: sak kdyz napisu rm -rf . tak to stejne nic duleziteho neudela, kdyz teda nejsi v adresari, kde je neco dulezityho, a neni ctvrtek

    Voe!

    Tohle bych chtel, aby mi v praci ucilo novacky. Nastesti je to vetsinou jeste horsi a na novacky serem uplne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uzdriv jsem psal, ze me desi, ze ma 10k a vic sledujicich. Ale v kontextu dneska, jeden mrtvej tam, druhej sem. Tenhle aspon obcas neco cte. Sice ne do konce a ty veci malejma pismenkama, ale jako alchymistu lvl 3 bych ho do druziny vzal. Do tabora uz ne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Me se to nechce hledat cely, on pak ma videjo, jak to teda udelat poradne a v nem prave dela vsecko proto, aby se odlozil pod travu... sak si ten kanal projdi, takovych momentu je tam vic. Proste “kdyz nemate kaviar, mrdnete tam sardinky”
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, ale i u něj vypráví že flašku jen odnes a odložil do trávy, jen ho to blafnutí trochu pocákalo ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Aha propanol
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsem málem uhořel aneb nezdařený pokus faraonův had
    http://www.youtube.com/watch?v=iYCPh9OnokU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: dobre, z tohohle pohledu je to dobre no... zasranej hive mind
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ja nevim, jmenuje se to “jak jsem malem uhorel” a je to na youtube, takovej typek, co zkousi pouzivat chemikalie zpusobem “vsecko na vsechno” a jsou to jako naucny videja.
    Pojima to navic trochu jako soudruh L. Hruska... nechce se mi to hledat, chci si cist. Myslim, ze chtel delat “hady” puvodne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam