• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: "kdyz clovek dnes neco pise, musi explicitne uvadet, ze si nemysli, ze je na vec odbornik"

    Kdyz se pustim do nejake odbornejsi diskuze, preferuji ctenari priblizit (zejmena pokud reaguji na nekoho kdo me patrne nezna) jak moc mam do tematu vhled nebo naopak nemam.

    Pripadne proc a v cem je muj pohled subjektivni (vec vlastnim a mam moc rad) nebo naopak objektivni (vlastnim primou konkurenci a zaroven mam dostatek zkusenosti s diskutovanou veci). Zda se tim zivim, nebo zda se tim zabyvam jen konickove.

    Setri mi to dost casu, namatkou:

    1) Diskuze s expertem mozna tak na Counter Strike o tom, jestli je lepsi Glock nebo CZ75, ale zbrojak to nema a v zivote to v ruce nedrzel (jake presne, k jakemu ucelu, lepsi v cem...?).

    2) "Zivim se tim a kousu".

    3) "ale nepovazuji se za odbornika a rad si pripadne necham poradit".

    4) Diskuze o vychove predskolaku, k zjevne bezdetnemu: "Mam dve deti, kolikpak jich mate vy?". Nebo naopak: "Mam dve deti, ale delam tomu jen tatinka, uznavam ze vy jako maminka mate s timhle zkusenosti vic".

    Druha vec je teda, ze casem jsem se naucil s dost lidma se radsi vubec nebavit o obloukem obchazet (treba tady na Nyxu super feature "double ignore"). Jako sorry, jsem starej (40yo) mrzout a nemam taky na kazdeho naladu. Zajimavy ze po letech mi nekteri z prvnich double ignored napsali, jestli bych si je mohl z D-I vyndat, ze snad uz dobry. A jo, dobry, potesilo.

    PS: A strasne me stvou lidi, kteri na netu delaji nejvetsiho odbornika na XYZ, ale odmitaji odpovedet na jednoduchou otazku, jestli vec vlastni, kolik let ji vlastni, kolik let a jak konkretne se danou veci zivi atp. Bejt spravce danej auditek, tak je snad rovnou vyhazuju a zamykam :-D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Treba proto me bavi nyx, nebo konkretne tohle misto, neni to tu tak moc o placani po ramenou
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zjistil jsem nekolik neprijemnych veci o dnesnich “socialnich sitich”
    - je moderni pastovat obrazky a videa, texty nikdo necte (to neni nove)
    - je moderni souhlasit s lidmi... driv se daleko vic trolilo a daleko vic se lidi hadali, ale v konecnem dusledku mi to pripadlo vic tvurci
    - kdyz clovek dnes neco pise, musi explicitne uvadet, ze si nemysli, ze je na vec odbornik, pac je dnes odbornik na vsechno, pripadne mu reknou “drzhubu” - jenomze takhle diskuze a uceni nemuze fungovat, to jen budem souhlasit nebo nesouhlasit
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: A to jako jeste, ale predstav si, ze jsi nejaky malofarmar, ktery to dela rad a poradne a najednou te prejedou koncerny.
    To neni podpora Ceskeho zbozi a vyroby, to je totalni likvidace malych podnikatelu. Snad kazdy krok, ktery ta vlada za rok udelala.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Obavam se, abych moje aktualni Glocky spis nemusel za nejaky cas prodavat.

    Zacina se nam tu v CR dost smrakat. Mam spatny pocit, aby fakt neprisel den, kdy budu muset vzit rodinu a emigrovat.

    Takove zakony... to preci neni normalni, ne...?

    Jako kde to sme, aby vlada rikala, jaky pomer potravin se smi nebo nesmi prodavat? V CSSR v 1980?

    Dneska mi na hodine Nemciny moje lektorka rikala, ze mam na tu nemcinu s nasi aktualni vladou alespon dobrou motivaci :-(

    Je mi ted z toho hodne smutno...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Distro: TinfoilHat ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Frant Fuka Rullllzzz!


    Následky očkování - PRAVDA!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=KTsm9BHqUGk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A druhe... to vzniklo tak, ze v jednom hrnci se delal vyvar z ryby a zeleniny, v druhem z hub a ras... do kazdeho jsem pridal trochu pasty, pro takovy ten “finishing touch”...

    Polivky jsou proste vdecne, 15min prace, 6l vyvaru.. ideal, kdyz prijde Adla

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Miso... tohle je spis rybi vivar a jen trochu pasty (polozrale, me ty uplne cerne nechutnaji)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tyvoe, chtel bych nejaky crash course na vysilacky, vzdycky mi nekdo posle 400 strankovou ucebnici, kterou jsem si pravda uznavam, nikdy neprecet, a nevim NIC.

    Nejaky weelet a 2denni weekend s rumem a dratama?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevite nekdo, co je tohle za kanal? Je to takove pouzitelne, ale zajimalo by me, co jsou zac lidi, co za tim stoji

    Dušan Neumann 1. díl: V Americe se děje něco, co se podobá Mussoliniho korporativnímu fašismu
    http://www.youtube.com/watch?v=79L7zYjUCQ0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hara mi Zoja, takze samec a “to” jsou zavreni v jinem pokoji. Celou noc jekot. Vyti jak na lesy... a to uz tyden. Mam kruhy pod ocima, ale ze je teda vyhodim ven.

    Jeden vubec nevstal, prilepenej k podlaze slinama, jak neco z Vetrelcu.
    Druhej vtal jak v kocovine, dosel k drepicimu ja, polozil mi hlavu do klina a ve stoje usnul.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chjo. Jestli ja nestarnu. Uz si rikam, ze ani policajti nejsou svine.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Za banditi, ;)
    Za takovy videja bysem dostal ban i ve Slav auditu. Dneska sici chciu mat vsecko vymazleny...

    Meanwhile in RUSSIA FAIL/WIN Compilation
    http://www.youtube.com/watch?v=Ca3uJOAObRo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rikal tady nekdo dolejvat s flasky?

    Meanwhile in RUSSIA! |Part 1| 2020 |Best Funny Fails and Wins
    http://www.youtube.com/watch?v=aCHbkYyfI9g
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kenneth O’Hara: Nôž tvaru delta (1976)
    http://www.youtube.com/watch?v=DmQ9Za-x3N0



    To mam doma v samizdatu,...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Myslim, ze lidi, kteri se furt divi, ze i pres vsechny demokracie a staty, tak furt funguji mafie, bratrickovani a kontakty, tak jsou neuveritelne naivni.

    Clovek, ktery neveri, ze je dobry mit brachu policajta a tetu doktora, a sestru ja nevim, urednika na katastru, atd. Tak je sice idealista, ale nechape, jak se to toci.

    Roky nelzu (kdyz nepisu storkty spis zajimave a s pointiu, nez jako vecnou kazuistiku), nikdy jsem nikoho nepodplacel a v pravde ani moc neprosil. Ale vim, ze kolem me je neviditelna sit, ktere obcas nemusis vsechno vysvetlovat 3x a ktera by me chytila, aspon v nejvetsim pruseru.

    Proto ja sam neopoustim kamarady, a to treba i ty, co me fakt nemusi, a ze jich neni malo... nektery veci nedelas za odmenu, nekteri lidi proste maj klice od tveho baraku.
    Jo a nekteri lidi prodali sperky, co mi zustaly po babicce, a ti pak rozhodne nemuseli cekat na to, az shori v Prekle.

    Ale jak rikaj fotbalove bojuvky
    “Fight, fail, regroup, walk in pack.”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jako zas chapu, ze v Ostrave je lepsi mit drobnosti v pici. Kdyz jsem jeste jezdival s klukama z poulicnich aut na vycvyky, nebyli to casto zadni lumeni, nekteri si obcas i uhajlnuli. Ale treba cigose maj zvladnuty. Proste s nima umej tancovat, nejdou do toho jak bili, ale jak cigosi. To je treba hutnej styl a chce to zkusenost a vycvik.

    Adla treba rikala, ze po znasilneni, tak byli policajti proste dokonali. Nejen, ze pachatele dostali v ramci hodin, ale jeste ji pomohli se vsim, vcetne “obouvanim bot” a to az tak, ze ji vlastne pomohli, aby typek dostal 4 roky.

    Stejne si myslim, ze mu zachranili zivot v, vlastne, pac Adla tou dobou zila s vojakem, ktery byl od Jugosky az po Afgan, a je fakt, ze by asi “prosakly” informace, pokud by soud nedopad.

    Sak, kdyz mi Adla rikala, ze kdyz bych se nekde za hranicema dostal do problemu, sla by za timhle typem, a vysekalo by me z toho cpulka NATO, pripad jsdm si, ze me ma fakt rada.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak kamose, co ho vcera sbalili na stodolni, kvuli pivu na ulici ( a on jim odmitnul ukazat obsah kapes, ale dal jim nastesti aspon obcanku), tak nechali prespat na stanici a rano jej kopli do pozadi bez snidane i bez flastru.
    Musim rict, ze Ostravti fizlove jsou zatim nejvic v pohode, ze vsech mest, kde jsem kdy zil.

    Jednou jsem se porval s dvema na Vrutkach a taky me pustili, taky az rano.

    Ale treba v Olomouci by za pivko na ulici hvizdnul aspon litr. Za drzost a odpor klidne i patnacka.

    Stat, kde nejrozumnejsi obcan je policajt? No toto?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: To neva, nekterych mam vicero kusu a tesim se, ze az dam dokupy zateplenou dilnu, tak z nich konecne zacnu delat funkcni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Proc jako?
    Nemuze to delat nekdo jinej? Treba v Brne je hezky,... ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak za me: noze. Sbiram noze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam