• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---


    To si tak večer pokuřuju na zahrádce ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja to rikal! Ja to rikal! I kdyz jsem “morove krysy” nemyslel az tak doslova

    Researchers Find Signs of COVID-19 Mutations in New York City Sewage - THE CITY
    https://www.thecity.nyc/2021/7/29/22600656/covid-mutations-in-new-york-city-sewage-possible-dog-rat
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    STRATOM a GOLEM: Česká republika jako kosmická velmoc | ArmadniNoviny.cz
    https://www.armadninoviny.cz/stratom-a-golem-ceska-republika-jako-kosmicka-velmoc.html
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    https://www.datamanie.cz/ - Předplacenka, dobiješ 300 a máš data - 100GB nebo 30 dní, podle toho co nastane dřív. Na první měsíc to stačí prostě strčit do telefonu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten vitr mi prival 200,-. To je storka hodna zapsani. Jdu uz domu, kolem 21 z hospody a prochazky, procez si rikam, ze priste, az pujdu okolo, vemu si asi stopu dlouhe drevo Liliodendron Tulipfera - Liliovniku Tulipanokveteho

    No jenze pak me popadlo, ze si dam jeste pivo a sliby i samotnemu sobe se maj plnit, tak jsem si to drivko proste vzal

    U stolu pobavilo kazdeho tim, ze kazdy v nem neco videl, nejcastej morske savce

    A najednou mi typek rika: hele to je hezky drevo, prodej mi ho za 100,-; a ja automaticky: to je malo, aspon za 200,-; ale myslel jsem to jako vtip. A typek: ok, za 200,-; a ja, ze teda ok, tak typek vyndal dvojstovku, a ja jsem prodal, ten vecer pravdepodobne nejdrazsi stopu dreva v Ostrave. Pravda, mu zustalo drevo, a me jen kocovina z hospody do dvou do rana, ale myslim, ze se to stane legendou.

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: proc mas pocit, ze crypto je horsi nez oblibene zelene bankovky?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vtipne je, jak ti sami lidi vubec nedavaji pozor na nejake socialni signaly, pac pokud v CZ komunite existuje nekdo, kdo vic bojuje proti cryptu, nez ja, tak ho asi neznam, i kdyz par lidi to resi z dalsich pohledu, z kterych taky vyplyva, ze crypto je scam bilych modrych limecku, ze ktereho se plati v podstate ty nejzlejsi a nejbezohlednejsi verze totalit a kradezi dneska, a kazdy, kdo na tom vydelava je na urovni podvodnika a pasaka, i kdyz by za tim mel jakkoliv bohulibe planuy.

    Tzn, ze bych zrovna ja doporucoval crypto market, to se FAKT nestane a nikdy nestalo ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Organizuju grylovacku aneb poroc v CZ nefunguji startupy

    Tak jo, ja nakoupim, poslete mi treba 200,- pres revolut
    Z davu: ja nevim co je Revolut
    Ja: o k o to lip, tak vas pozvu, a za kazdeho dostanu 450,- to nam zaplati akci
    A: ja ti ty prachy dam pozdej na ruku, nechci obchodovat s bitcoinem
    B: no, tak jsem se na to dival (ne, ze by to nainstalloval a zkusil) a nema to zadne vyhody
    Ja: no, je to nejlepsi bankovni system na platby v mikro hodnotach do 1000,- czk, nic to nestoji a ma to dobre stredove kurzy a smenarnu, lepsi jak banky, kdyz potrebujes jine meny (ideal na platby z netu)

    Oni: naah, na to ja seru, dalsi banka

    Tak si povzdechnu, a rikam si “skoda, konecne takhle to bylo i s Linuxem, vzdyt jsem dost blbej, aby mi stacily Widle, k cemu potrebuju Linux”


    Akorat nevim, za co teda nakoupim, kdyz mi (krom jednoho) daji prachy az zpetne. Pac jsou chytri a umi obevovat veci. (Zas tim vyridis lidi, do kterych nechces nic investovat, no, pac plati zpetne a nemaji drive neco zkusit. Snadne, mily Watsone.)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Cim se lisi "jet na tabor" a "jet na vicedenni akci"? :)
    Jako stany/chaticky, spolecne akce, individualni akce ve skupinkach, spolecna vyvarovna/indivindy vareni ... takovych uz jsem zazil dost (at jako dite, nebo jako dospely, v tom druhem pripade jak s partnerkou, tak bez a nevadi mi, kdyz si nekam takhle vyrazi ona )

    Jenze ono je to taky o pristupu - nekdo to ma "nikam nepojedes, jeste bys tam koukal/a po zenskych/muzskych" no a jiny vola domu "Hele, uz jsem na nadrazi, tak koukej vykopat vsechny milence a milenky, at je doma volno driv nez prijedu :) "
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zadani podminek me prace, z moji strany:

    pokud tam budou mladi komousi a tatcheriste, jsem pro to, at si hadaj picarny mezi sebou, odmitam jakkoliv moderovat indoktribovana decka, co misto cowboju a indianu resi modrou a rudou. Ale nijak bych je neomezoval, jen at si hraji… na klepacich s merunou a startkama.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA: Našla jsem tu sýpku, musím se tam zajet někdy podívat, úžasný prostor..
    https://www.osovabityska.cz/o-obci/historie/58-galerie-sypka#
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: ano, vlastně jsem byla už jako dospělá, bylo mi kolem 20, takže časna dospělost, nádherné místo u Osove Bítýšky, myslím Vlkov, spali jsme v rekonstruované sýpce, tematicky zaměřeno na černobílou fotku, vyvolávání v černé komoře, atd.psali o nás i v místních novinách;), ráda na to vzpomínám
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Zajimavy napad z twitteru: jeli byste na tabor pro dospele? Vadilo by vam, kdyz by partner jel (branili byste mu)?

    — ma odpoved:

    Uz nemuzu hlasovat,ale pripadne mi to jako dobry napad,a tudiz ANO.Zene bych v tom nebranil,ona me zrejme take ne.Idealne ovsem kazdy zvlast.

    Dodavam, ze by se mi to i vcelku dost libilo, jak tematicky zamerene, ala kone, pocitace,hrani na hudebni nastroje, ale treba i kurz preziti (stavba pristresku, komunalni vareni ze ziskanych zdroju, preziti s minimem “nuz,sirky a co mam na sobe, a to pro cely tabor, tedy ne individualni)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zajimavy napad z twitteru: jeli byste na tabor pro dospele? Vadilo by vam, kdyz by partner jel (branili byste mu)?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak Hetesa : Sex drogy a cyb’n’roll je zatim vcelku nuda, a ne cyberpunk. Nicmene ma obcas zajimave info, znate treba vydavatelstvi Anok Books?

    Puvodne udajne vydalo The Anarchyst Cookbook (filurt mi nikdo nechce pomoct s ceskou variantou, kde zaroven dame aktualni navody na nejaky ten mayhem, podle toho, co umime? Kompy, chemie, vysilavky,… ja bych chtel pridar neco k sobestacnosti, bejake navody na neddovolene oxbrojovani bych tam chtel,… atd.

    No, zas rozbihava mysl, takze Amok Books, maji pry mit treba “techniky vloupackybod a-z”, nebo “prani spinavyh penez”,….

    Zatim jsem nasel “ted jsme cikani”, coz muze byt taky zajimave.

    Odkladam na vic rano:



    Amok Books - Amok Books
    https://www.amokbooks.com/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mmchodem: vite nekdo neco o Truce? Cim se zivi? Kde zije? Deti, psi, kocky, partner(-ka?).
    Jak vypada? Furt stejne? Nebo mladne, jako Evelina ci Hyena?

    Zas jako az tak me to u srdce neboli, ale kdyztak, ze ji pozdravuju.


    A ted uz konecne chvilka sneni? Nejak jsem se rozepsal. Chmm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam