• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    Hádají se tři filosofové co je na světě nejrychlejší:
    1) Nejrychlejší je přeci světlo, to je jasné...
    2) Pane kolego dovolím si s vámi nesouhlasit - myšlenka je rychlejší
    3) Pánové domnívám se, že se oba pletete. Já myslím, že nejrychlejší je průjem. Zrovna nedávno jsem ho v noci dostal a než jsem stačil rozsvítit nebo něco vymyslet tak sem se posral
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    přečte si matematik vtip, kde je jedna neznámá a ta mu nedá spát a tak začne řešit proč, že tam ta neznámá je. Nakonec dojde k postřehu že tam být nemusí..

    přečte si ten vtip "normální" člověk a ani nepostřehne postavu filozofa.


    roumen_ nemyslels to vážně že ne? :))
    FINSON
    FINSON --- ---
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    MONIOUS: Když není důležitej, tak bych o něm vůbec nemluvil, akorát to pak lidi mate :-))) A hrozí pak, že tlachy dostanou banán :-)
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    MONIOUS: No jasně že tam o tom řeč vůbec není, nemůže být řeč o něčem, čeho si nikdo nevšimnul :-)
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    MONIOUS: filosof si možná všimne, nevím, moc jich neznám, ale matfyzák by si určitě ničeho nevšimnul :-) Ten z té příhody určitě o žádným filosofovi v pokoji nevěděl :-)
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    MONIOUS: Kdyby si četl něco zajímavého, nevnímal by co počítá matfyzák, stejně tak jako ten matfyzák, když počítal něco zajímavého, tak si určitě ani nevšiml zevlujícího filosofa. Možná to je vtipné, že filosofové nemají nic lepšího na práci než pozorovat matfyzáky, kteří se věnují něčemu zajímavému :-)

    Večeřící filosofy neznám, znám jen toho co zuří pod mřížkou (kanálu) :-)
    KYTT
    KYTT --- ---
    ROUMEN: připomíná mi to Večeřící filozofy :))
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    Mě tam právě chybí pointa. Neměl by ten filosof něco říct? Mě právě přijde chování toho filosofa divný, že tam jen 4 hodiny seděl a nic nedělal, ale možná že právě to je na tom vtipný.
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    Filosof se ucil ;). Ale moh tam bejt kdokoliv jinej, akorat ne matfyzak, pac tomu by to neprislo vtipny :).
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    ROUMEN: protože jen filozof by ho celou dobu pozoroval :)
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    PIZI: A může to být medik? nebo jiný matfyzák? Proč zrovna filosof? :-)
    PIZI
    PIZI --- ---
    ROUMEN: Potrebujes pozorovatele. Jinak by to byl Shrodingeruv matematik.
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    A co ten folosof? Co ten tam 4 hodiny dělal? Celou dobu mlčel? A byl tam vůbec celou tu dobu?
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    SPIRITMONGER: :DD to je fakt jak ze zivota))
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    Tohle je historka co se asi fakt stala, ale pobavila :
    Sedi filosof v pokoji na kolejich. Najednouse rozrazi dvere, prisel jeho soused - matfyzak. Matfyzak pozdravi, sedne si ke stolu, otevre skripta a 2 hodiny do nich bez hnuti zira. Po dvou hodinach se narovna a rekne : "V tom musi bejt chyba!" Zavre skripta, zapne pocitac, sedne si k nemu a 2 hodiny neco zurive programuje. Po 2 hodinach se zastavi, zvedne se a rekne : "Ne, bylo to spravne."
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    MISFIT: Jenže já derivuju podle y
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    FORA.tv - Science Laughs: Science Comedian Brian Malow
    http://fora.tv/2009/11/08/Science_Laughs_Science_Comedi
    MISFIT
    MISFIT --- ---
    Sedí si takhle funkce u baru a popíjejí, v tom se rozrazí dveře a v nich derivace. Všechny funkce utečou, až na jednu, barman se díví a ptá se jí: "Hele, proč jsi taky neutekla? Ty se nebojíš?" a funkce odpoví: "Ne, já jsem e na xtou".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam