• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ja myslim ze ty obojky jsou docela slusny chemky a predstava ze se tim pes otira o gauc, postel a ja na tom pak lezim mne moc nelaka :)
    INXS
    INXS --- ---
    mně zas vadí, že by měl bony na sobě ten obojek non stop.
    a tak jedem frontline http://www.zoohit.cz/shop/psi/pece_strojky/antiparazitni_pripravky/frontline_pes/220525
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    LOVETHIEF: Pokud by vyloženě neměla sklony žvejkat jí ten obojek, tak je to v klidu - mí psi maj obojky odjakživa a žužlaj se všelijak a nijak jim to neva. Ale pokud by žrala ten obojek, tak to by fakt dobré nebylo. Jinak si dneska můžeš očuchat moje psy- maj oba Kiltix :D
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    co si tak pamatuju jeden z prvnich obojku, co se u nas prodaval, tak ten byl citit jako zvejkacky, nic moc tak tragickyho. Nevim, jak jsou na tom ted.
    Ale tak me napada... Cookie rada venku provokuje Bibi tak, ze se ji zakousne za krkem a takhle si ji jakoze vede. Nebo ji doma ruzne onufava. Cimz by urcite sem tam ten obojek oblizla. Mam se teda ne ne radsi vyprdnout? Aby se nekolikrat za den nepriotravovala....
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    JAYBEE: mě teda levandulový odér vadí snad víc nž některé ty obojky.

    máme teď obojky FORESTO a musím říct, že paráda. Psiska to mají na celou sezónu, nesmrdí, koupat se s tím můžou a zatím pouze jedno klíště na jednom z mých dvou psů.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    JAYBEE: To sejde na tom, co komu smrdí :) Mně třeba děsně smrdí levandule a ty obojky mi ne vysloveně voněj, ale není to pro mě nepříjemné.
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    Tak muzu uz ohodnotit bylinny pripravek proti klistatum, komarum a blecham.
    Levandulový odpuzovač klíšťat jemný. 10ml - Baron.cz
    http://baron.cz/pes/levandulovy-odpuzovac-klistat-jemny-ml-3242-k-X001381.html

    Prestoze aplikace je zdlouhava a ne moc prijemna jka pro psa tak panicka, tak musm uznat ze jen po 14 dnech aplikace a to sem nebyl nijak presny a parkrat sem opomnel aplikovat, jsem vcera, po celym dnu na zahrade(sekani zapleveleny zahrady, takova dzungle to byla) a poletovani po lese, nenasel na Spajkovi jedine zakousnute kliste, jen jsem ho vycesal, a pochytal asi 5-6 klistat a jedny takovou dost pomalou akoby omamenou blechu.
    Jen 14dni nepravidelne aplikace z 30 pozadovanych a uz to docela funguje :) takze vrele doporucuju, lepsi jak ty jedy co se prodavaj nebo smradlavy obojky ze kterych je nestatnej pes i panicek, uaaa, kdyz si vzpomenu jak Spaj smrdel od tech obojku jen co se otrel veku o psa co ho mel...fuj.
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    ahoj, chci se zeptat jak to mate s objednavanim masa... neni tu treba nahodou nekdo, kdo by objednal od vetamixu napul? jsem z prahy. diky
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    LOVETHIEF: jeste bych doplnila, ze ackoliv je to Lukullus asi fakt prevazne jenom vlaknina, tak moje rachiticka liska mi po nich celkem pribira, uz ji nejsou tolik citit zebra a panevni kosti. A z toho mam fakt radost.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Tak cca ctyri dny krmime barfem (ctyri a pul mesice, bernskej) a zatim desna spokojenost :) Jenom mu moc nechutna salat, vsechno ostatni co jsme zatim zkouseli ze zeleniny a ovoce muze dostavat i jako odmenu :))
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    podle me v techhle testech vubec neberou v uvahu typ surovin ale jenom deklarovany obsah zivin
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    IF_: no, taky sem to nepochopila.. ale tak to je proto, že maj třeba dobrej návod na obalu a info že jo.. takže pak procenta uplně neodpovídaj třeba jen kvalitě toho žřádla, ale zahrnujou i pytel atd...
    IF_
    IF_ --- ---
    NICKIE: Výrobky z Lidlu v dTestu dopadají vždy velmi dobře...

    No je to starý a už se to může dělat z něčeho jiného nebo vyrábět jinde... ale 70% pro Pedigree mi stačí:)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    IF_: neni tam teda moc aktuálních značek..taky to dělali v tom roce 2006.. z aktuálních značek tam dopadnul Royal skoro nejlíp 82%, pedigree 72%, hills 70%. Lidl 70%, purina 58% a 40%, chappi 50%..
    IF_
    IF_ --- ---
    NICKIE: Spíš jsme to myslela ve smyslu zda máš všechny ty značky, jak dopadly, ale i tohle je zajímavé:)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    IF_: no, mám to vytisklý.. je tam: nutriční hodnota krmiva - nedostatečně (10%), vysoký obsah vápníku pro dospělé psy ještě v normě, nikoliv pro štňata, obsah cizorodých látek- dobře 70%, mikrobiologická čistota - velmi dobře 90%, deklarace - nedostatečně 10%

    hodnocení kvality: nedostatečně 10%
    IF_
    IF_ --- ---
    NICKIE: mas ten dTest celej sim?
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    NICKIE: mě ho doporučovala krmivářka z Anima, ale je pravda, že se jedná o produkt, který prodávají ve svém obchodu, tak bůh ví, jak to je. Každopádně ona svoje psy taky krmí barfem a říkala mi, že to kombinuje právě s těmahle granulema a je spokojená..., mě granule žere jenom Mia (Amir je héérečka a granule žere jen v případně, že mu po dvou dnech nezbyde nic jinýho:D), takže je dávám jen na dovče.., kde není lednice, mrazák apod....,
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    já teda teď krmim tim Markus Muhle a musim říct, že po něm nemá průjem, jako po většině granulí, ale zase sem našla recenzi na dtest, kde dostalo jen 10% a úplně propadlo. Nicméně z roku 2006, tak nevím
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    spolubydla krmí krom barfu psisko právě i fitcrockem a po pravdě - vždyť to vypadá i voní uplně stejně jako moje grancle pro morčata a králíky...
    Takže minimálně po olfaktorické stránce je jasné, že tam té vlákniny bude hafo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam