• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: co to je "záviděníhodný" metabolismus?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jidlo mi vubec nedelalo problem. Ale ja mam extremne zavidenihodny metabolismus, takze nejsem reprezentativ.
    K tomu leju hektolitryvkafe
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    multivnímavost teda nevím, ale nikdo nepozná, když se ztratím v rytmu :-P

    pro ty, co berou stratteru, vy s tím můžete normálně jíst? já shodil za 2 měsíce cca 10kg
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tanecni bez problemu,ale teprve kdyz jsem objevil kolem 00/01 drumnbass tak jsem pochopil co to je opravdove splynuti shudbou a multiurovnemi astrasne me to v necem osvobodilo, ci nasel sem ventil o nemz jsem netusil ze by mohl existovat stran letiteho psycha z everlasting gaze
    Na normal koncertech sem to nezažil az tady najednou exprese pozbyla hranice a pritom mela vnitrni rad. Zaroven umožňovala freneticke vyuziti multivnimavosti adhd na rytmy a plochy

    Nicmenr mam klasicky prunik s PAS takze se to tam hodně prolina napric.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DANIELSOFT: tanec vubec. zkousela jsem chodit v dospelosti s kamaradem do tanecnich pro uplne zacatecniky, ale byla to naprosta marnost, po par hodinach jsme to vzdali, akorat jsme se tam motali, to fakt neslo. nejde mi to ani s nekym, kdo tancit umi, to jsem taky zkousela.
    ja jsem celkove dost jako hrom do police, vrazim do veci, delam nekoordinovany pohyby, zakopavam na rovine, ladnost nula a tanec podle nejakych pravidel? naucit se kroky a jeste se trefovat do rytmu? to nejde. ale slapat zeli na diskotece mi nevadi, i kdyz i to musi pusobit ponekud vtipne v mem podani. :) jinak pohybove nadana bych rekla, ze paradoxne castecne v necem jsem, mam doma z detstvi napr. x diplomu z behu, na tom neni moc co zkazit. :) hrala jsem zavodne hazenou, delala jsem judo.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    ZUZKAOU: díky, Jeseník je z ruky, to už mám časově blíž Prahu, kde bych sezení měl. Já zkoušel Hogenbuchovou a tam to právě úplně moc nedopadlo.... Asi už potřebuju medikaci, jelikož sice propady mám méně časté, ale o to hlubší.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    DRABICZ: na problémy s acdc jsou dobrý pojistky nebo jestli myslíš problémy s tou kapelou ?
    Jak říkáme není čas ztrácet čas
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ZUZKAOU: mně pomáhala, ale musela jsem ji vysadit kvůli NÚ. Zjevně jsem si ale za ty roky osvojila určitou strategii, jak fungovat lépe, takže to teď není taková katastrofa jak jsem očekávala.
    A ač by měla strattera působit mj. antidepresivně, u mě to asi spíš bylo naopak.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Příadně pokud uplatíš cash - tak Passinger má sám PP a je moc fajn, netuším jak má kapacity měl by umět těch prvních 10 setkání psychosocální podpory, tedy s příspěvkem od pojišťovny.

    To samé jeho žena - ta teda nemá pp, ale má ji doma jak od manžela, tak od dětí :-D

    Mgr. Břetislav Passinger – Psychologické poradenství a psychoterapie
    https://psychologie-poradna.cz/
    http://killarova.cz/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Na terapii pak třeba někoho od Černého, kdo bude mít volné kapacity - https://www.psychologiebrno.cz/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DRABICZ: respektive pokud jsi chlap, tak tě nebude obtěžovat - tak se objednej někam do brna, kde ti dají termín až na kdoví kdy, a v mezičase se objednej k Novotnému do Jeseníku, nech si vypracovat zprávu a na léky ti bude posíla sms, než tě vezmou v brně.

    Bohužel obtěžuje ženské, takže těm výrazně nedoporučuju za jím jezdit. Ale dospělé s poruchama pozornosti dělal léta před tím, než to začalo být běžné

    Centrum duševního zdraví Jeseník Šumperk O nás
    http://www.cdzjesenik.cz/O_nas/o_nas.php
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DRABICZ: no jestli chceš brzký termín, tak prostě začni obvolávat možná i okolí brna.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Nevíte o psychiatrovi v Brně jež má zkušenosti s ACDC v dospělosti? Už to dost začíná paralyzovat okolí a nemám čas čekat do prosince na termíny pro další rok. Dík za tipy
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    přidávám se k těm, kterým stratera nic moc nedělá. Tedy v plné dávce mi zhoršovala spánek a z PMS udělala peklo.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    VON_GILOTINE: Taky mi nic nedelala ://
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja se zacinam smirovat s tim ze strattera mi nefunguje. Ted jen to priznat psychjatrovi. Beru max davku ted mi v dusledku epizody temna se stal tyden kdy sem ji vubec nemel...a nic. Nula zmena.
    Zkurv zivot.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DANIELSOFT: od toho mame vysoky iq, abychom to dovedli kompenzovat
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    já teď něco programuju a přepínám mezi jednotlivými soubory a občas úplně ztratím nit a nevím co jsem vlastně kde chtěl udělat, je to frustrující
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    UNREALONE: me to provazi pri jakykoliv soustredeny cinnosti, proste to najednou udela cvak a hledam, kde jsem skoncil :)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Já mám teda problém nejen při tanci, že se prostě zapomenu. Třeba když hraju na kytaru a uprostřed písničky se na chvilku přestanu soustředit a pak nevím kde jsem skončil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam