• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    Tenhle klub je určený diskusi o poruchách pozornosti, řešení problémů, výměnu zkušeností, atd.
    Laik nechť se zeptá a nejlépe si o tom něco přečte (online jsem toho našel dost, ale většinou anglicky), pokud sem zavítá odborník, budu moc rád za jakékoliv rady a připomínky.

    ADD resp. ADHD jsou zkratky pro anglické termíny Attention-Deficit Disorder resp. to samé s "Hyperactivity", dříve se pro toto používalo označení LMD (Lehká Mozková Dysfunkce).

    Pokud nevíte o co se jedná, ale zaujalo vás to, zkuste si něco málo přečíst...nechci sem opisovat ani základní popis, protože je toho docela dost, ale následujících pár odkazů by mohlo aspoň pro začátek pomoct:
    Příznaky (symptomy) [anglicky]
    Portál o AD(H)D na about.com [anglicky]
    Wikipedie [česky]
    Wikipedie [anglicky]


    http://www.nepozornidospeli.cz/

    Průběžně bych chtěl doplňovat odkazy a moudra na nástěnku, ale ne vždy mám čas (a jsem chaotik ;-) ) takže se hlaste o práva pokud se chcete realizovat :-)
    rozbalit záhlaví
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    SHARKIE: Moje dcera to většinou má takhle mezi vrstvama, já to mám na speciálním místě 🤣
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    ELLIE: Ta ctecka, ktoru som hladala par tyzdnov, lezala uplne navrchu stola. Viditelne. :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MARWIN: ...a mezi nimi, tak, aby nevypadlo, když papíry nadzvedneš, je to, co hledáš. 😶
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    PAKOBYLKA_: Druha moznost je polzit to nekam kde to uvidim - takze mam pred sebou na stole vrstvu papiru a ruznych rozdelanych veci...
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    ILTU: “Ja jsem si rekla, ze to dam nekam, kde to zarucene najdu, ale pamatuju si, ze kdyz jsem to tam davala, rikala jsem si, ze to tam asi nikdy nenajdu, protoze me nenapadne to tam hledat.” Ockovaci prukaz syna. Pribeh z cervna. 2 tydny jsem ho hledala. Nasla!!!
    ILTU
    ILTU --- ---
    RANDOM_NIGHT: A nejhorší je to vědomí, že jsem to MĚLA v ruce. Ach jo.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    VITEX
    VITEX --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    RANDOM_NIGHT: Které dvě nemáš? :D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    VITEX: 51/53. Cool.
    VITEX
    VITEX --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    RANDOM_NIGHT: Napodobne, uz ho mam konecne poslany. Ja vedela, ze mi to zas vyfuci.. :-D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    SHARKIE: Díky za připomenutí, mám odesláno. :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ve vedlejší diskuzi s Nellas jsem objevila Ameriku. A to svou šílenou potřebu neustálého a jasně viditelného progresu. Jakmile se na něčem zaseknu na trošku delší dobu bez viditelnýho pokroku, tak to pro mě končí.
    Jasně, je to normální.
    Ale vysvětluje to docela dost.
    Včetně mojí otrávenosti z jedný konkrétní práce.
    A všechny zájmy, co mě baví chvíli a pak se k nim vracím po roce nebo vůbec.
    Vlastně i to moje neustálý (ne)cvičení.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    AXTHEB: Ja to snad zvladnem po obede. Ak zas nezabudnem. :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHARKIE: Mno, já taky. A stačilo so přečíst tvůj post a už je to vyřízené, proč si teď čtu linkedin, nevíte?
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    QUANTI: Jojo, mail o doplnenie liekov pisem uz taky nejake tie 3 tyzdne..
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ALONSY: This!! Teď jsem nebyla schopná napsat dvouřádkový mail tři týdny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam