• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMARYLLISCrossover - who wins?
    QUED
    QUED --- ---
    Batman vs Spiderman - věřím ve Spidermana. Má krom sítí také znalosti akademie věd a nemá problém si opařit/vyrobit potřebné vybavení - tolik ke gadžetům batmana s vycpaným oblekem a sprejem proti žralokům.
    Navíc robina vidím spíš jako přítěž, než jako pomoc a pořád má spíďa větší sílu a lepší reflexy. Navíc šplhání po stěnách má taky své výhody.

    Robocop vs Terminátor - nevím jak by mohl pochodující parkovací automat zrušit stroj masové destrukce.

    Hellboy vs Lobo - Svoro vyjádřil i můj názor. Ale nedovedu si představit, jak by mohl být Lobo poražen. V díle Hitman vs Lobo sice autor umožnil hitmanovi jistou převahu a chvilkové zdání vítězství, ale stejně - jak ubít Loba?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Pokud rozzuřeného Hulak nedokáže uklidnit mistr Yoda, pak nikdo. A klidný Hulk není Hulk... a jako takového není potřeba ho porazit :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    LOBOTECH: No stím slovosledem ti nevím...

    HULK: "HULK BÝT mistr Joda!!!" (to Ý ve slově být je tam záměrně:)
    Mr. Y: "Hmm... Yoda světlo šavlí mít Hmm..."
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    WEBMESSER: Aaaaaa zapeklite, ale super napad :) Muj favorit je Yoda, ikdyz jeden nikdy nevi, ceho je hulk scopnej

    Hulk
    + Silnej
    + Cim vic nasranej, tim vic silnej
    + Jen tak neco ho neboli

    Yoda
    + Mrstnej a hbitej
    + Light saber
    + Sila
    + Slovosled, kterej by hulka mohl rozhodit

    Imho by to, ale dopadlo tak, ze Yoda by Hulka porazil, ale nezabil, protoze cti zivot ve vesmiru a Hulk neni vlastne zlej, jen obcas nasranej a to sme obcas kazdej. Mozna i Yoda. Po boji by to sli zapit oba absinthem.
    WEBMESSER
    WEBMESSER --- ---
    A co zelený souboj??

    WEBMESSER
    WEBMESSER --- ---
    AMARYLLIS: Že se nestydíš, já jsem pro Batmana :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    AMARYLLIS: Tak právě, že muj nej Versus souboj je, Ironman vs Batman má v sobě takový tři roviny 1) Marvel vs DC comics 2) Bruce vs Tony (včetně jejich imperií :)navíc řekněme jako obyčejní lidé 3) kluci proti sobě v plný polní (v kostýmech)
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    SVORO: Iron man vs. Batman
    Za předpokladu že IM má svuj základní shiny suit, není opilej a Bat po ruce svuj arzenál.?

    IMHO
    Tony Stark
    +sestrojuje si svoje gadgety sám (narozdíl od Bruce Wayna)
    +líta :)
    +IM oblek je odolnější než Batmanuv
    +myslim že by Batmana stačilo pár zásahu pro značné poškození
    +vetší fyzická síla diky obleku
    - často pod parou ;P
    - není tak obratný

    Bruce Wayne
    + znalost mnoha bojových umění
    + Batwhatever
    + víc ..myslí?
    lol asi jsem skončila :D
    (btw Batman patří k mým olibencum..aby ste si nemysleli)

    Tony Stark je vetší sympatak než Bruce a vypadá to tak že musim přehodnotit svuj názor na Batmana..
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    Ted když jsme hledala nejaky Red Sonja vs. Xena obrázek tak jsem narazila na stránku která se zameřuje na takový souboje a "What if ...Skynet entered the Matrix?","What If…Joker was incarcerated in the prison that hosted Death Race? atd. .a tam jsou i takový extremy jako "Ewoks vs. Navi" :D
    nicméně.
    Ted zrovna čtu Rudou Sonju tak se vyjádřim zítra :D Zatím můžu říct tak maximálně oto že mi přijde víc sexy :)


    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AMARYLLIS: Dekuju :) Odted muze vyhrat hellboy proti komukoliv jinymu :) Bude to takove male mezihrdinske spiknuti :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KDyž tak nad tím přemýšlím tak Versus tři moje nej...

    Ironeman vs Batman
    Hulk vs Superman
    Fantastická 4 vs Watchmen

    A trocha z historie
    Achiles vs Leonides
    Robin Hood vs Willem Tel
    Parta od Alama vs 300

    A tak nějak upírský filmy
    Solomon Kane vs Vanhelsing(z draculi:)
    Blade vs Ten týpek z Undreworld Half Vamp Half Lycan
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    LOBOTECH: Dobře, dobře LOBO wins ..ale když já mám strašnou slabost pro Hellboye :P
    Ach jo..nemám vůbec žádny charakter ...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Sakrys, uznavam, ze tu nemam absolutne zadnou autoritu, ale Lobo proste vyhral :P



    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    AMARYLLIS: ok, chybička se vloudila.. Arnie jako guvernér končí...Sly wins
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    SVORO: Pádny argument,jenže...Sly není guvernér... (osobně jsem za italskýho hřebce ale guverner taky něco málo znamená:/)..
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    :DDD
    Tak a ted přemýšlim jak by se to dalo hodnotit aby se dali postupně započítavat hlasy..zda podle lidi co hlasujou/anketa nebo postupně připisovat argumenty.. no to snad za chvili ještě vymyslim :)
    Nicmeně u Hellboy vs. Lobo musim mlčen nebot' jsem se již dávno rozhodla že mužem mýho srdce je Hellboy a v případě ovdovění mužu jít lovit Loba takže jsem až moc zaujatá. :P

    Nicmeně zatím to tedy (dle argumentu) vypada že
    Spidey vs. Batman na blízko - Spiderman
    Spidey vs. Batman na dálku - Batman
    Spidey vs. Batman + sidekicks - Spidey
    Hellboy vs. Lobo - armageddon,země v plamenech,big bada bum,nikdo nepřežije...
    Robocop vs. Terminátor - Robo je v prdeli...

    Správně?


    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AMARYLLIS:

    Hellboy vs Lobo

    Lobo
    + moc drsnej umřít normální vraždou/sebevraždou
    + klony, moc klonů!
    + poslední svého druhu
    + v nebi předved, že ví jak se dělá peklo
    + hellboy to ani neuplichti, protoze Lobo by si ho nasel i po smrti
    + je to zmrdozmrd, kterymu neni zadnej podraz dost malej
    + potrénoval proti masce a batmanovi
    + hák

    Hellboy
    - neni to Lobo
    - v tomhle sporu jsem stoprocentne zaujatej z osobnich duvodu :o)
    FANAE
    FANAE --- ---
    SVORO: Jojo, presne tyhle duvody jsem mela na mysli, ale nechtelo se mi je formulovat :))
    SVORO
    SVORO --- ---
    Imho Slaj vs Arnold pokud by byli v nejlepší fomrě tak by vyhrál Sláj a to díky Rockymu (co se říkalo když Slaj trenoval na Rockyho tak prý byl natom tak dobře, že mohl vlézt do boxerského ringu a závodně boxovat) Arnold nikdy co vím nebyl na tom tak dobře aby mohl vlízt do ringu a tam se nějako prát a když to vemu na sílu tak jsou/byli dost podobně :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    AMARYLLIS:
    Hellboy vs Lobo

    Hellboy
    +syn svého otce ;)
    +tak nějak nezničitelnej v tomhle světě
    +Mocná ruka
    +Ocas

    Lobo
    +tak nějak nezničitelnej v tomhle vesmíru
    +poslední svého druhu
    +moc velkej magor na všechno
    +radiovej implantát v hlavě

    Hmm takže tady je to remízek nebo by museli stát proti sobě a hlavičkovat se jen by mě zajmalo jak dlouho by se těma hlavama mlatil, než by zjistili, že tudy cesta nevede a šli do hospody to vyřídit panákama....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam