• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    PAULMUADDIB: asi proto ze posledni dil sel pred 2 mesici :))
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    A na konci S02E11 jak Daryll střelí Dalea REVOLVEREM aozve se zvuk dopadající nábojnice... :-)

    Fakt pitomost...

    Ale podle reakcí v klubu koukám, že se na to stejně už nikdo nedívá.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    SEAMON: Nejvíc mě baví jakDarylfurt drží "taktcky" tu nabitou kuši a v polovině S02E04 je tam detailní záběr, jak by si krásně udělal tětivou manikůru na palci...
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Nevíte kdy bude další díl komiksu?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    OMN: staci si precist ten komix ne? udelej to a budes vedet kera bije taky
    OMN
    OMN --- ---
    jesus fucking zombie christ to jste tady vsichni takhle moudri?
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    SHARNY: tahle cool slecna je i v komiksu, i tema mazlickama...takze ee, theory fail
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    OMN: Já se právě bojim, že na to oni spolíhaj! :D
    OMN
    OMN --- ---
    derp dobre, vypnu priste mozek
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Myslim, že v tom všichni hledáte moc hlubokej význam. Tvůrci potřebovali cool, drsnou slečnu, tak jí dali za zadek dva zombíky na řetězu. Tak to vidim já :-/
    OMN
    OMN --- ---
    CYBERKOTLIK: ale po andree nesli a ta moc zapatlana zombie krvi nebyla...a shane ji prostouchnul, takze hniloba nemohla od nikud vychazet
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    Jj pamatuju dil jak se matlali krvi ze strev zombika))) mnam;))
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    OMN: k cemu je to dobry rikaj v tom talking dead co hazel Pueblo - kvuli pachu
    OMN
    OMN --- ---
    PUEBLO: ok toho jsem si nevsim, ale stejne se moc neridili instinkty a na nikoho se nevrhali...jako kdyby byli chtri, to neni dobry
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    DRIZDIK: Ono zial, ja by som to skor povedal tak, ze tak 90% druhej serie pozostava z blbych scenarov. Pricom jedna volovina tvori zaklad pre dajsich x volovin.

    Zoberme si hned prvu cast druhej serky. Na dialnici je buracko/zapcha. Vacsina aut je viac-menej neposkodenych a zjavne pojazdnych. Po ludoch ani stopa, ale svoje zbalene veci nechali v autach. Je tam zopar krvavych smuh. Odhadom je tam tak minimalne 30 aut, to znamena tak 30-90 ludi. A cesta je lemovana relativny hustym lesom.

    A teraz ruky hore, kto v tomto momente radsej neotoci auto a nehlada inu cestu. ;)

    A este mi neda - moja oblubena cast - Otis a Shane zhanaju veci na operaciu pre Carla. Uspesne pridu ku skole, odlakaju zombie aby sa dostali do budovy. A obaja tam vlezu.. Len ako naco? Shane aj tak nevie co vlastne hladaju. K tomu je policaj a mal by mat aspon nejaky takticky trening. On mal ostat vonku, Otis nalozit veci. Dat mu signal - Snahe znova odlaka zombies a hotovo!

    Vzdy som si myslel, ze hlavnou devizou v boji proti zombie ma byt to, ze clovek rozmysla a planuje. Tento serial sa asi snazi dokazat opak. :D
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Bohužel to pak celej seriál hrozně sráží. Jestli bude ve třetí sérii zas nějaká taková demence tak to asi vzdam, protože mi pak přijde, že maj diváka za úplnýho dementa. Stejně tak jsem přestal koukat na Prison Break okamžitě po díle, kdy si frajer přišil useknutou ruku a hned mu fungovala.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    SEAMON: Jo, to zatroubení mělo asi takovej smysl jako zběsilý ježdění sem a tam před hordou pomalu jdoucích mrtvol...

    Pokud jde o walkie-talkie, tak bych si dovolil připomenout názornou ukázku, jak postavy ve WD zvládají ovládání základní techniky... :D
    The Walkie Talkie Dead - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=WUxR-ELasrw
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    SEAMON: on ten příběh je speciál kterej vyšel v Playboy magazínu. Proto jsi ho nečetl :)

    Já se ke komiksu dostal až po skoro dvouřadách seriálu a po jeho přečtení mi přijde seriál o dost slabší, protože charaktery postav má komiks podstatně líp zmáknutý.

    Jinak nad tou technikou jsem taky přemýšlel, walkie-talkie by klidně používat mohli a opravdu by to spoustu věcí usnadnilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam