• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GILHAD: Ted jsem koukal, nekere z mych oblibenych her (co hraju kazdou chvili) jsou DOSovky z 1995 - cili 23 let stare - predpokladam, ze za dalsich 25 let klidne budu hrat dnesni gamesky (a nejspis i ty DOSovky) - pro DOSovky je DosBox, takze bych potreboval asi nejaky FlashBox pro ty flasovky ...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DANYSEK: Zkusim se po tom podivat (ted budu instalovat novy pocitac), ale to je reseni na 1.5 roku, co potom dal? Ja planuju zit jeste aspon nejakych 30 let ...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    GILHAD: hele ja paril v nejakym flashplayeru ROTMG...ale kopni me jak
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GILHAD: ESR vydani Firefoxu maji podporovat Flash az do roku 2020...
    Plugin Roadmap for Firefox - Plugins | MDN
    https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Plugins/Roadmap
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Firefox uz nejakou dobu silne nepodporuje flash, proto uz nejakou dobu firefox neupdatuju (protoze mam na lokale spoustu prastarych flashovych gamesek, ktere nikdo do HTML5 asi neprepise)
    Pred asi mesicem mi to jeste normalne fungovalo (firefox gameska.swf otevrelo gamesku a dale se hrat)
    Predevcirem mi to fungovat prestalo (hodi dialog, kde je jen Otevrit v ... a Ulozit)

    Co s tim (a co to k sakru zpusobilo)? Mam firefox 49.0

    Da se to nejak revertnout k predchozimu stavu?
    Nebo v cem jinem mam na linuxu (Gentoo) parit prastare flashove gamesky?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zkus wd40...
    (imho dva problemy)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUNIOR: zkus nějaký zátěžový test pro stabilitu
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    no tak to se ti asi upece!
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    SATAI: Vypne se jako kdyz vypnou proud, proste natvrdo. A prijde mi, ze dist hucel vetrak predtim. Zkusim rano to nechat spadnout a potom udelam log
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUNIOR: A vypne se tak, ze hodi usta? Nebo probehne podobny proces, jako kdyz ho vypnes sam (jedou napisy, co vsechno se ted odpoi...)?

    `journalctl -b -1` do terminalu nebo neco podobneho by melo ukazat logy z minuleho behu. Zajimavy bude asi zejmena konec.
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    SATAI: Prostě se fyzicky vypne :) logy udělám jak ? (jsem fakt začátečník ,)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUNIOR: co přesně znamená "vypne"?

    Co logy?
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Aktualizoval jsem ubuntu na nejnověší verzi 18.04 LTS a když pustím chromium tak mi do pár minut vypne PC. S firefox to nedělá a na tom samém stroji mám windows, na kterých také není problém (evidentně).

    Máte prosím někdo tip co s tím ?
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    DANIELSOFT: nohup /volume1/@appstore/Node.js_v8/usr/local/bin/node /var/services/homes/vector/nodered/node-red-0.18.7/red.js
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    VECTOR: nepomůže ti při spouštění skriptu nohup? (man nohup)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ne, na synology mam par podobnejch a rozhodne po mne nechtej ctrl+c po spusteni
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CHOROBA: to rozhodně vypadá to že synology má nějakou vlastní implementaci. kdovíco to hlídá.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ten script mi prijdde ok, spis bude problem v tom nodejs
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VECTOR: ten node je binarka nebo skript ? asi by stalo prozkoumat parametry. moje synology nic takovyho neumi (stara plecka holt)
    (aprops, to co napisu giomiky nevidi protoze si me dal do ignore)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam