• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEVERMINDMlady jecmen
    mlady jecmen, chlorella. zkusenosti atd.

    Co hlavního Vám přináší mladý ječmen?
    nápoj z ječmene čistí a sytí zároveň, brání překyselení organizmu a pálení žáhy, zlepšuje krevní obraz, ale i pleť a trávení, prospívá diabetikům, posiluje imunitu
    pomáhá odstraňovat únavu, migrény, poruchy spánku a zlepšuje náladu - mladý ječmen obsahuje serotonin (hormon štěstí) - více o serotoninu čtěte zde
    vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E a vitamínů řady B: B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové a kyseliny pantotenové
    obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa
    je 2x účinnější než špenát, nejucelenější zásadotvorná strava
    mladý ječmen obsahuje vitamíny, které aktivují enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů
    mladý ječmen je zásadotvorný - odstraňuje překyselení organizmu způsobené nevhodnou stravou
    rozbalit záhlaví
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak po dalších třech týdnech jsou viditelné výsledky. Váha -4 kg, obvod kolem břicha -5 cm. Ono to bylo asi jedno s druhym (jídelníček, pohyb), ale něco na tom asi bude... fakt je ten, že když to ráno pozřu k snídani, nějak už to vydržím do oběda... ale popravdě jsem nějak nikdy nesnídal. Ne, že bych byl línej, nebo si neudělal čas, prostě tělo nechtělo. A jsem vůči těm zeleným břečkám o něco málo důvěřivější :)
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    BUTTERFLY: je to hodne individualni.. mozna bych byla rada, protoze to muze znamenat, ze nejsi nak zasadne "zaneradenej", ale 3 tydny je hodne kratka doba na nejaky zasadni zmeny, jako napr, vaha... detox muze byt a nemusi byt videt.. ale to, ze mas zelenou stolici znamena, ze to asi jis poctive a to je fajn ,) ber to tak, ze to je dobry jidlo plus cistidlo tela, necekej od toho zadny viditelny zazraky.. kazdopadne ty reakce tela jsou ruzny, az zadny /viditelny/, takze v poradku to urcite je...
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Ahoj, potřeboval bych názor zkušenějších. Dal jsem šanci ječmenu a chlolleře. Nakoupil jsem ze zeleného obchodu, značka Aktif. Ječmen z Utahu, Chlorella narušená, takže by mělo být vše ok. Teď mám za sebou cca 3 týdny užívání dle doporučeného dávkování. "Obranné" reakce, jak před nimi varoval prodejce se nedostavily vůbec. Ale po té době nepociťuji absolutně žádnou změnu. Vyjma obarvené stolice a toho, že mám pocit. že ty zelený pilule chlorelly mi čistí zuby. Tím to ale končí. Odpor k ani jednomu nemám. Ječmen mi sice nechutná bůhví jak, ale ani nevadí. Naopak řasy mi vyloženě chutnají a s radostí je rozkousávám, cucám a tak. Jen ten bordel mezi zubama potom...

    A tak se ptám: je v pořádku, že nijak nepociťuji po 3 týdnech žádné vědomé účinky? Ani s váhou se nic neděje a to se hejbu.. žádný mistrovství, ale snažím se trénovat.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ZUZIQUE: za kolik ta chlorella?
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    ZUZIQUE: jestli je jecmen otevrenej dyl jak 3 měsíce, he to vhodný spis na zaliti kytek, než prodej :)
    každopádně jíst a pít to v těhotenství a při kojení je pro telo super, místo zbavovani bych to snědla
    ZUZIQUE
    ZUZIQUE --- ---
    Mám doma zbylý Ječmen a Chlorellu od GreenWays. Nestihla jsem to pořádně začít brát a otěhotněla, tak s tím teď raději moc nechci tělo blbnout. Je to 1,5 sáčku tabletek Chlorelly. Píšou že v jednom pytlíčku je 440 tabletech. Ječmenu je v tom 250ti gramovém balení stále 200 gramů, zvážila jsem to. Mám je chvíli, datum spotřeby je pro ječmen do září 2018, u chlorely do července 2019. Pokud byste chtěl někdo za rozumnou cenu odkoupit, budu ráda. Je škoda aby mi to doma prošlo.
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    PETEKKA: jak jednoduchy :D


    S_V_E_T_Y_L_K_O: green ways je proste porad nejlepsi volba kvalitou, filtruj a vsechny info uz tu asi padly
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    SICKBOY4000: ¨tak to nepij:D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: ječmen používám green ways a chutná mi, ale taky by mě zajímalo, jestli existuje třeba nějaká levnější varianta...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Zdravím doporučíte mi prosím nějaký dobrý ověřený zdroj ječmene a spirulíny? Jaké značky vám nejvíce vyhovovaly a proč? děkuji
    DUHOOCKA
    DUHOOCKA --- ---
    ahoj ja treba radsi davam 20/40/60 jak kdy, chlorel vecer nebo proste na pozdni odpoledne , na chlorelu je dulezity pitny rezim a kdyz jsem daval rano tam me proste bolela hlava pre sden, jak jsem asi nestihala pit,)
    DRSH
    DRSH --- ---
    LABARCHA: 10 rano/10 vecer
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    LABARCHA: rozdělila bych to:)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    Ahoj, pls Chlorela... Je lepsi brat 20tbl naraz nebo 10rano, 10 vecer? Diky!
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    DUBPRINCESS: odlisuju sa hlavne v obsahu proteinu spirulina ma cca 70%, chlorella 'len' cca 60%
    co je vsak ale rovnako dolezite ak nie uplne esencialne je v akom prostredi sa pestuje a ako sa spracovava
    [ako mozeme vidiet, nie vsetci vyrobcovia a obchodnici maju rovnake ciele a motivaciu]
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KAPPA: díky!
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    PETEKKA: Renata Slukova - Kartouzska poliklinika
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    PETEKKA: *kde
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KAPPA: jde ta tvá pediatra sídlí prosím?
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    PETEKKA: ona převzala praxi po mé původní doktorce, co mimochodem dělala i akupunkturu a byla chápavá a alternativně nakloněná. ta otázka byla součátí toho, že jsem si jí trochu testovala :) (v mém testu propadla)

    reply KAPPA|46122504}: super, takova se nam bude hodit, pokud je to v Pze, tak mi pls případně hod kontatkt na ni do pošty, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam