• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEVERMINDMlady jecmen
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ZUZIQUE: za kolik ta chlorella?
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    ZUZIQUE: jestli je jecmen otevrenej dyl jak 3 měsíce, he to vhodný spis na zaliti kytek, než prodej :)
    každopádně jíst a pít to v těhotenství a při kojení je pro telo super, místo zbavovani bych to snědla
    ZUZIQUE
    ZUZIQUE --- ---
    Mám doma zbylý Ječmen a Chlorellu od GreenWays. Nestihla jsem to pořádně začít brát a otěhotněla, tak s tím teď raději moc nechci tělo blbnout. Je to 1,5 sáčku tabletek Chlorelly. Píšou že v jednom pytlíčku je 440 tabletech. Ječmenu je v tom 250ti gramovém balení stále 200 gramů, zvážila jsem to. Mám je chvíli, datum spotřeby je pro ječmen do září 2018, u chlorely do července 2019. Pokud byste chtěl někdo za rozumnou cenu odkoupit, budu ráda. Je škoda aby mi to doma prošlo.
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    PETEKKA: jak jednoduchy :D


    S_V_E_T_Y_L_K_O: green ways je proste porad nejlepsi volba kvalitou, filtruj a vsechny info uz tu asi padly
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    SICKBOY4000: ¨tak to nepij:D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: ječmen používám green ways a chutná mi, ale taky by mě zajímalo, jestli existuje třeba nějaká levnější varianta...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Zdravím doporučíte mi prosím nějaký dobrý ověřený zdroj ječmene a spirulíny? Jaké značky vám nejvíce vyhovovaly a proč? děkuji
    DUHOOCKA
    DUHOOCKA --- ---
    ahoj ja treba radsi davam 20/40/60 jak kdy, chlorel vecer nebo proste na pozdni odpoledne , na chlorelu je dulezity pitny rezim a kdyz jsem daval rano tam me proste bolela hlava pre sden, jak jsem asi nestihala pit,)
    DRSH
    DRSH --- ---
    LABARCHA: 10 rano/10 vecer
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    LABARCHA: rozdělila bych to:)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    Ahoj, pls Chlorela... Je lepsi brat 20tbl naraz nebo 10rano, 10 vecer? Diky!
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    DUBPRINCESS: odlisuju sa hlavne v obsahu proteinu spirulina ma cca 70%, chlorella 'len' cca 60%
    co je vsak ale rovnako dolezite ak nie uplne esencialne je v akom prostredi sa pestuje a ako sa spracovava
    [ako mozeme vidiet, nie vsetci vyrobcovia a obchodnici maju rovnake ciele a motivaciu]
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KAPPA: díky!
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    PETEKKA: Renata Slukova - Kartouzska poliklinika
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    PETEKKA: *kde
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KAPPA: jde ta tvá pediatra sídlí prosím?
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    PETEKKA: ona převzala praxi po mé původní doktorce, co mimochodem dělala i akupunkturu a byla chápavá a alternativně nakloněná. ta otázka byla součátí toho, že jsem si jí trochu testovala :) (v mém testu propadla)

    reply KAPPA|46122504}: super, takova se nam bude hodit, pokud je to v Pze, tak mi pls případně hod kontatkt na ni do pošty, díky
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    DUBPRINCESS: kdyz dr nevi, rekne ne, tj jasny :) ale moje pediatra chvali a jede homeo a co nejmin chemie, coz je fer.. a ze nechci (zatim, mozna vubec..) ockovat mmr presla usmevem a vetou tak mi jen napiste papir, ze to nechcete, to nevadi.. cumela jsem dnes :) jsou i normalni doktori coz je fajn
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    DUBPRINCESS: hele lepsi horsi.. nejdulezitejsi je zpracovani a to ma gw top.. spirulina neni rasa a chlorella se uziva pro jedinecnost - hoodme chlorofylu - hoodne vit D, CGF rustovy faktor ktery 4x rychleji obnovuje mikrofloru strev atd.. jsou veci co jiny rasy nemaji, proto to ba trhu frci
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    DUBPRINCESS: že se doktora vůbec ptáš:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam