• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYSčítání lidu 2011
    vsechny informace ohledne scitani lidu, ktere probehne v breznu roku 2011. http://www.czso.cz/sldb2011/redakce.nsf/i/home

    scitat se...

    74 hlasy od 74 respondentů

      Sečetl jsem se

      66 hlasy od 66 respondentů

        rozbalit záhlaví
        VINCA
        VINCA --- ---
        _BENNY: ze se nejde odpojit od civilizace vim a chapu. ale muzes se o to aspon snazit, pokud to bude tvym cilem. tvuj cil, na nemz by se zakladal tenhle postoj bohuzel nevidim, tim padem nechapu.

        NICOLE: komunikace musi byt obousmerna, to plati o kazdym vztahu. jinak je to zbytecny
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        NICOLE: Jestli tedy chapes, co to je obcan. Ze to je neco jineho, nez pouhy obyvatel.
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        VINCA: ne, nemusi se podridit. Pokud je skutecne obcanem ve svobodnem state, tak by ty instituce mely komunikovat s nim, ne on s nimi.
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        VINCA: NELZE zit mimo civilizaci. nemuzes si postavit srub v lese - musis platit dan z nemovitosti v oficialni mene => musis vydelavat => musis zit v civilizaci. ale to uz se dostavame nekam uplne jinam. vez, ze temito argumenty se me pokouselo udolat spousta lidi, ale akorat skoncili bezradni a nastvani ;) vychazej z tohoto meho postoje, ten neukecas, ten se menit nebude.

        necitim se byt presvedcen o spravnosti cele veci. do tohodle byznysu ja nejdu.
        VINCA
        VINCA --- ---
        _BENNY: kdyby mi to bylo umozneno, vse si zaplatim ze soukromych zdroju. ano, to je to na co jsem narazel tim odpojenim od civilizace. a tys rikal, ze tohle udelat nechces.
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        VINCA: ja po nem nic nechcu, kdyby mi to bylo umozneno, vse si zaplatim ze soukromych zdroju. stat mi nedava alternativu a pak se chvasta jak se o me bozsky postaral. sorry, toho si clovek jako ja proste nedovede vazit ;)
        VINCA
        VINCA --- ---
        _BENNY: stat po tobe neco chce stejne jako ty chces neco po nem. vyuzivas vyhody civilizace, tak se musis podridit. a pokud chces neco zmenit, cesta je komunikace s prislusnejma institucema, ne bojkot :)
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        VINCA: chapej, i kdyby to bylo uzitecne sebevic - ta forma!! kdyz jdu na jednani s klientem, urcite neuzaviram byznys tim, ze mu namirim bouchacku pred oblicej ( = udas se nebo zaplatis pokutu). ja bych byl ochoten zauvazovat nad poskytnutim nejakych informaci, ale vubec jsem nebyl presvedcen o spravnosti. nikdo se se mnou nenamahal bavit, proste mi to naridil. a ja to proste obejdu.
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        NICOLE: jn, argumentace OSN
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        VINCA: Tak to jsou zase ty zcela obecne a nic nerikajici odpovedi, event. odpovedi zcela na hlavu postavene - jakoze je fajn se secist, protoze se budou scitat i jinde :))
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        VINCA: neptal. a nevidim duvod proc bych mel. stat po mne neco chce, on to ma zduvodnit. ja jsem to nedostal zduvodnene, tak to nevyplnim spravne no.
        VINCA
        VINCA --- ---
        dobre, otazka pro vscehny: zeptal se kdokoli z vas na upresneni tech duvodu pro scitani ty prislusny statni instituce? nebo jste misto toho radsi vybirali nejaky EU approved smradlavy bombicky?

        _BENNY: chapes to (me) uplne spatne.
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        VINCA: Jasne, a to je presne to, co rikam, poslechneme, neremcame, stejne bychom tomu nerozumeli, oni to za nas rozhodnou lepe, co je pro nas uzitecne.
        Sorry, ale tohle neberu.
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        hele na, tady mas smlouvu, o detaily se nezajimej, o ty se nezajima nikdo, je to tak normalni a tedy spravne.. tady se mi podepis.. a hlavne nepatrej nebo pujdes sedet! ;D
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        VINCA: jenze jak pravil knize, certicek se skryva v tech detailech ;) a ty detaily me pri vyplnovani dotazniku zajimaji, stejne jako me pri podepisovani smlouvy zajima jeji obsah ;)
        VINCA
        VINCA --- ---
        _BENNY: :D tak akzdej nepotrebuje cist 20 stranket textu, kdyz ma vyplnit 2. popsani vsech duvodu by bylo nesrozumitelny, drahy a komplikovany
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        FANAE: to abych te mohla lepe sezrat zdanit! ;)
        FANAE
        FANAE --- ---
        VINCA: No a v tom planovani dopravy, skolek atd.. K cemu jim pri tom bude vedet kolik mam televizi, pocitacu a mobilu?
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        VINCA: strasne vagni
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        VINCA: zdroj meho ne je zde
        NICOLE:

        a pak taky to, ze ta data jsou zneuzitelna a ze to stoji danove poplatniky penize. A tudiz by to melo mit nejaky duvod.
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        VINCA: budiz. ale me by to taky zajimalo ;) jak se ze statistiky, ktera se provadi jen jednou za XYZ let, provadi celonarodni uzemni planovani?

        NICOLE: no presne! ;)
        VINCA
        VINCA --- ---
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam