• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYSčítání lidu 2011
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    takze ted uz budou konecne skolky vsude kde je potreba? :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    K romské národnosti se veřejně hlásí 13 150 lidí. Méně než k Rytířům jedi ze Star Wars | zpravy.ihned.cz - Česko
    http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-54211050-k-romske-narodnosti-se-verejne-hlasi-13-150-lidi-mene-nez-k-rytirum-jedi-ze-star-wars
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    Předběžné výsledky Sčítání lidů, domů a bytů 2011 | SLDB 2011
    http://www.czso.cz/sldb2011/redakce.nsf/i/predbezne_vysledky_scitani_lidu_domu_a_bytu_2011
    nějaké předběžné výsledky - kolik lidí se ale nesečetlo jsem ještěnikde neviděl...
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    tak co, už vám někomu kdo ste se nesečetl přišla složenka?
    NASA
    NASA --- ---
    DEVIAN: vyvesi to na uredni desku, afaik
    DEVIAN
    DEVIAN --- ---
    MATHEW_ER: Poštu si odebírám, otázka však zní, kam úřady zašlou oznámení o zahájení správního řízení.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    DEVIAN: dozvedel by ses to az v okamziku, kdy ti exekutor zablokuje ucet kvuli te pokute+nakladum na rizeni. To, ze si nevybiras postu, je jaksi tvuj problem.
    DEVIAN
    DEVIAN --- ---
    MTO: Zajímalo by mne, jestli jsem mezi těmi 260 taky. Jen tak se to asi nedozvím, protože:

    Na "trvalém bydlišti" přes sedm let nebydlím.
    Od té doby jsem se stěhoval asi 7 :)
    Pošta mi chodí k rodičům, kteří bydlí za Prahou.
    Já bydlím v Praze, což není nikde oficiálně zaznamenané (až na moji nájemní smlouvu).

    Fakt by mne zajímalo, jak se to dozvím. :)
    MTO
    MTO --- ---
    GENERALLZ: cece ja mam takovy pocit, ze na me nejak zapomeli. tech 260 mi prijde nejak malo. kocourkov hadr :-D
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    MTO: tak, vida! už se těším na obálku a na jednání s kolektivisty na úřadě.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    CROSS: CSU by mel ohledne slozeni odpiracu udelat nejakou statistiku :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    _BENNY: asocialní zbohatlíci v satelitech jsou vděčný cíl, což o to ;-]
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    CROSS: hlavne nasrat jen ty, se kterymi bude mit soucit co nejmene jinych lidi :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    Sociální cítění ČSÚ je fakt dojemný ;-]
    MTO
    MTO --- ---
    Pokuta za nesečtení hrozí 260 lidem. Důchodci a marodi mají pardon | Týden.cz
    http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/pokuta-za-nesecteni-hrozi-260-lidem-duchodci-a-marodi-maji-pardon_212712.html
    NASA
    NASA --- ---
    _BENNY: proc? ted budou se budou soudit, ne? a taky by mohly pomalu zacit byt videt ty uspechy zalozene na vysedcich, ne? :-))
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    dalsi scitani bude asi az za dalsich 10 let, tak abych to tady asi zamachloval... :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FANAE
    FANAE --- ---
    _BENNY: No - jsem na ně docela zvědavá, jestli to na nás budou zkoušet nebo ne:)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ceka teda nekdo na pokutu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam