• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    tuhle zběsilost http://www.youtube.com/watch?v=jMCMlNyySvo aktuálně miluje můj 2,5-letý syn. hlavně ten text je výživnej. anglicky kluk naštěstí neumí

    pustil jsem mu to předvčírem s tím "trendy" videem kde liška olizuje skleněný dveře ...
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    SINSEMILLA: ja si mysim, ze to jsou veci, tkery se resej az za pochodu. Preci jen dohodnout se, jak budes uspavat ditko, kdyz nevis, jak bude spat, je torsku narocne;)

    a pokud jde o plenky, rekla bych, ze je to spis ta idova zalezitost. Ono se to prani zas tolik oproti papirovkam financne nevyplati
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    KRISTYNKA73: no ale plenky jsou třeba i ideová záležitost a finanční..

    uspávání asi jo, i když v pozdějším věku, třeba, když už dítě chodí do školy - takový to škemrání u druhýho rodiče o dalších deset minut vzhůru - myslím, že by v těhle věcech měli být zajedno..
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    SINSEMILLA: tak zrovna plenky a uspavani bych nechala na matce, preci jen je to jeji halvni denni cinnost:)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    PELLVY: to podle mě taky není pravda, jsou věci, a to dost podstatný, na čem se musí oba rodiče dohodnout (namátkou porod, plenky, systém uspávání, nemoci podpora matky, když má problémy s čímkoli) a mimino, batole nebo potomek není výhradně záležitostí matky..
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    PELLVY: já jsem zticha se zatajeným dechem a čekám, co si budou tatínci povídat. A vono nic. :-(
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    PELLVY: ja spis myslela to, jak jsme se tady hned zacaly rojit:) Jinak ze by matka vedela vsechno lip imo neni vubec pravda. A i my matky obcas potrebujeme podrzet nad vodou, podporit, nebo naopak vyvratit nektery sileny nazor ;)
    PELLVY
    PELLVY --- ---
    KRISTYNKA73: No víceméně ano, protože matky to vědí vždycky lépe a naše úloha spočívá v tom jim to potvrdit.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    PELLVY: ja jsem si rikala, ze se nas asi bojite:)
    PELLVY
    PELLVY --- ---
    IJACZEK: Protože se sem okamžitě na to téma vrhnou matky :-D
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PELLVY: Snažil jsem se napovědět názvem diskuze, povšimněte si rozdílů, ale je fakt, že tu zatim moc tatínků zásadní věci neprobírá.

    Časem se to snad rozjede.
    PELLVY
    PELLVY --- ---
    SEVERINE: Ale jo, to je jasný. To byl jen povzdech, aby zde bylo nějaký "otcovské" téma.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    PELLVY: výčitek zanech! určitě tu trpělivost a výdrž máš, jde jen o to někdy si to ověřit, což je víc než snadný :-) vysvětli matce, že má v sobotu dopoledne volno, vystrč ji - jen co se posnídá a oblékne - ven ze dveří s nějakou milou bankovkou a slovy: "jdi si něco koupit, miláčku, my to tu do oběda zvládnem" a máš volný pole na experimenty. věřím, že budou víc než příjemně překvapivý .-)
    PELLVY
    PELLVY --- ---
    Kdykoliv mne nepadane se zde něco zeptat, dojde mi, že matka se na totéž může zeptat vedle v Mateřském citu, kde jsou větší hejna respondentek, takže ten nápad zase zavrhnu. Máme půlroční mimino a zatím na nějak specificky otcovský problém jsem nenarazil - většinou se jedná o technologicko-údržbářsko-zdravotní problémy, které umí v spřátelrném klubu vyřešit matka.

    Mám jen výčitky, že nemám trpělovst a výdrž matky, ale můžu o tom bloumat, můžu o tom diskutovat. ale to je tak asi všechno, co se s tím dá dělat.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    myslite, ze se dockame?:D
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MAARISTAAN: no tak když je to takhle, tak je to pak hned jasný!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MAARISTAAN: pak tady člověk nemá čekat na příspěvek od nějakého tatínka jako na smilování :-D
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Když my tatínci toho moc nenamluvíme.
    Nám je všechno hned jasný, na nic se nemusíme ptát, nic nás netrápí a všechno víme nejlíp ;-)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MONJIE: ale tatínkové asi spíš pracují než řeší děti na nyxu, no uvidíme...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam