• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HAWKS: no já mám teď doma to stejný - věkovej rozdíl 3 roky a 3 dny .. hele a těšila se na mimino, nebo jí to bylo jasný rovnou? u mě je to teda druhej a třetí potomek, první už nemá o tolik co přijít, ten je vyladěnej, spokojenej.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    u nás se druhej potomek taky neobešel bez ksichtů (a kdyby jenom těch) prvního potomka :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    :D
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HAWKS: 3 roky a mesic . ale ten ksicht je pouze momentka chycena pri zvykani
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HAWKS: kolik jí je?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jinak samozrejme eliska je z vidiny konkurence nadsena


    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LEXXA:
    tentokrat bohunice
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HAWKS: obilnak nebo bohunice?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a druhy dotaz..nemate nekdo zkusenosti s autosedackou cybec Q-fix ? Puvodne jsem chtel Maxi Cosi (15-36 kg), ale dost me prekvapilo, ze u adacu propadla s ohledem na radove vyssi obsah skodlivin v materialech nez pripousti normy
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    musim se pochlubit :)


    EDERA
    EDERA --- ---
    ADD: Aha, tak o to u nás boj není - vepředu prostě děti nejezděj a tečka. Ani v sedačce.
    ADD
    ADD --- ---
    EDERA: U nás spory způsobuje akorát škodovka, ve které může být sedačka vepředu - o toto místo je pak boj. Kluci sice navrhovali, že by využili obě přední místa, ale tlouklo se to s plánem tím autem někam dojet. :-) Budou si muset ještě patnáct let počkat. :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BALAENA: Máme dva podprdelníky přímo v kufru auta. Představa ideálního stavu je taková, že neustále bude v jednom každém našem autě přítomna sada pro krátký přesun dvou dětí, tj. libovolná kombinace sedaček a podsedáků, ale prostě dva. Trochu narážíme na holčičí neochotu sednout si do sedačky/na sedák, který je té druhé, ale jen do té míry, že chvíly remcaj, než to dostanou befelem.:-P
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    CROSS: to jsem ve své škůdce taky hledal, a taky nenašel :-/ jedině prý v servisu...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CROSS: to zas pro zmenu mam ja :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEXXA: hmm, tak to je docela vopruz. To moje pásy naštěstí nevyžadují. (V autě mě trošku mrzí jiná věc - nevypínací airbag(y) kolem spolujezdce, takže nemůžu sedačku dát dopředu.)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    EDERA: taky máme v komoře podprdelník, třeba kdyby se ukázala potřeba přejezdu, když tu robě zrovna bude mít spolužáka, tak aby mohlo být zákonu učiněno zadost, protože základní pravidlo říká, že pokud nejsou všichni připoutaní a děti v sedačkách, naše auto se neumí rozjet.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BALAENA: Naše sedmileté taky.
    Storchenmühle Solar | Dětský dům - Kočárky, dětské a kojenecké potřeby, autosedačky
    http://www.detskydum.cz/detail/storchenmhle-solar-337604/
    Občas teda jedou jen na podsedáku (dvě děti, dvě auta, pořád zápasíme s logistikou, kde zrovna a kolik je sedaček), ale to jen krátké přesuny po městě.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CROSS: system bezp. pasu ktery se (nejak?!?!?!) spina. je na zadnych sedadlech (ozkouseno na mazde, fordu, bmw, renaultu, mb a audi). v okamziku kdy zatahnu prudce za pas a zasekne se (coz pas by delat mel) tak se v normalnim svete musi jen povolit aby se vypnula pojistka. v pripade KISI se musu navinout zpet "do nuly" aby slo s nim dal manipulovat.
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEXXA: vim, že je to stupidní reakce, ale vůbec netušim, co je KISI - takže co to je? Moje google-fu na to nestačilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam