• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    What Teachers Make Final Moviebk2 0001 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=fuBmSbiVXo0


    jo!
    CRANK
    CRANK --- ---
    Je to dost staré, na to že se nic nikam neposunulo.

    Make your actions reflect your words
    The 12 Year Old Girl Who Silenced the World for 6 Minutes - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=eVsCnk1b5qc&feature=related
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    OGMIOS: no, co dodat ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    GEN_IO: ja verim ze to je spis takova zkouska, protoze clovek se musi naucit jit tou cestou ikdyz musi delat jiny veci. ono je jednoduchy se o nic nestarat, jen o svou cestu k osviceni. jenze to je potom clovek odtrzenej od zivota. tohle je takova cesta k osviceni pri zemi. proste clovek je soucasti a to je jeho cestou.
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    OGMIOS: možná až odpadne to obstarávání bytostí. ale věřím, že se při tom obstarávání člověk hodně zdokonalí v uvnitřnění a v lecčems, taková vysoká škola chování, nebo jak to nazvat :) lele
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PAULMUADDIB: jinak chapu obstaravani bytosti :D lol
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PAULMUADDIB: prave to je ta zkratka, jak dosahnout nirvany za jediny zivot ;)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OGMIOS: A sakra, já tušil, že žádná zkratka nebude. No s dvěma bytostmi na 24/7 obstarávání ta nirvána půjde dosáhnout pomaleji (nebo možná naopak rychleji).
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    OGMIOS: Amen. :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PAULMUADDIB: :D nj, pokud chces exaktni dukaz tak muzu doporucit asi jedine dosahnout nirvanu :D potom budes vedet jak to je.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OGMIOS: Ale samozřejmě, že jsem to zažil, ale je to stále přes tu matku :-). Přeneseně se mě taky hodně často dotýká bůh, když jdu lesem po dešti, koukám na východ/západ slunce, nebo v noci na hvězdy :-). Ale stále chybí ten exaktní důkaz.
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    CRANK: vlasně ano, je to prakticky ta pomazánka :))

    PIZI: jak uvedl crank..
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PAULMUADDIB: lol, to nevim jak moc ale to moje maly dite kdyz jeste bylo u mamky v brise tak pekne kopalo toho svyho tatu-boha, a pak ze se neda na boha sahnout :D hehehe :D cece, nevim jestlis to zazil, ale az se te dotkne buh/ty se dotknes boha, tak to poznas :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Vzhledem k tomu, že již devátý měsíc žiju s dalšími dvěma osůbkami, které tu však ještě úplně nejsou, začínám si lépe uvědomovat vztah člověka k přírodě a bohu.

    Ne nadarmo se říká "matka příroda" a "otec bůh". Pro nenarozené děti je matka všudypřítomnou hmatatelnou přírodou, vnímanou všemi smysly, na které jsou životně závislé, kdežto otec je nějaké tušené jsoucno, které v době před narozením nemohou nijak vnímat až na vzdálené promlouvání), nemohou se jej dotknout, ani jeho existenci nějak dokázat. Takže jsem pro svoje děti v podstatě bůh :-). A sakra.

    Zajímalo by mě, jestli po smrti budeme taky konečně "seznámeni" s těmito existencemi, budou mít proti nám 8 metrů a 4 tuny, přenesou nás kam potřebujeme, někdy kam nepotřebujeme a budou z našich pravěkých projevů úplně stejně vykolejení, jako my z jejich civilizovaných :-).
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    a vůbec

    Česnek se vyrovná deseti matkám / Garlic Is As Good As Ten Mothers (1980) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/74658-cesnek-se-vyrovna-deseti-matkam/
    CRANK
    CRANK --- ---
    PIZI:

    Imho rozmačkat a promíchat. Já si tohle dělám ještě s avokádem, pepřem a cibulí. Je to super pomazánka :-).
    PIZI
    PIZI --- ---
    GEN_IO: seznam surovin máme, ale chybí postup. Nakrájet? oloupat? Rozmixovat?
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    SCHWEPZ: tyjo fakt nádhera :)
    navíc z česneku jeden opravdu výborný recept na jakkoliv šílené nachlazení, jestli si mohu sem dovolit:
    1 citron
    2 stroužky česneku (bez takového toho jadérka uvnitř, vždy vyjmout kvůli zbytečnému nezatěžování žaludku)
    2 lžíce olivového oleje panenského

    3x denně 1 lžice, bude chlapík jako rys :)
    během 2-3 dnů ustoupí i ta největší mrcha!

    power to the česnek
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KAREN: jo, já docela jo. Resp. tak normálně. Letos jsme toho prostě dali víc :) Taková řekněme investice...nebo spíš pokus.
    KAREN
    KAREN --- ---
    SCHWEPZ: hmm) mne to prave prijde jak sileny kvantum - jite hodne cesneku?.))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam