• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách) - Dolezite.sk
    http://dolezite.sk/EU_chce_regulovat_pestovani_VESKEREHO_ovoce_a_zeleniny__4.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
    Celá regulace v AJ

    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    URZA
    URZA --- ---
    Rupees in your pocket
    An experiment in paying villagers in one of India’s poorest states an unconditional basic income has been successful enough to change the government’s thinking.

    Rupees in your pocket - Le Monde diplomatique - English edition
    http://mondediplo.com/2013/05/04income
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    jednu cerstou zkusenost z transformaci.
    Posledni tyden kazdy vecer, kdyz jsem mam rozvicenou lampicku, tak odnekud vybehl pavouk a lezl po zdi, nahoru dolu atd. no a dneska po te zdi leze moucha..
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    The helical model - our solar system is a vortex - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=0jHsq36_NTU
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    Study: How Yoga Alters Genes - Lindsay Abrams - The Atlantic
    http://www.theatlantic.com/health/archive/2013/05/study-how-yoga-alters-genes/275488/
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    Radio 3Fourteen - Matt Presti - Dr. Walter Russell: Seed of the Cosmic Man - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=hpZC9Xfacmg
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    PIZI: Wifi taky nepoznám podle ničeho kromě diodek, nevím co z toho plyne ;-D

    Ale nechme být, chytla mně nějaká zbytečná konfrontační nálada.....respektive klidně rozebírejte, mazat to nebudu, ale dál probírat taky ne, pěkný den :)
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    PIZI: To já zase poznám, mi tu bliká takový malý houf zelených diodek, když je ON
    PIZI
    PIZI --- ---
    CONTINUITY: V článku se mluví o traumatech z mikrovln, ne o tom, že někdo věří že škodí. Prý se zatím nikomu z těch lidí co tvrdí, že je rozbolí hlava, když jsou u wifi nepodařilo v laboratoři poznat kdy je wifi zapnuté a kdy vypnuté.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CONTINUITY: To jsem vypíchla jeden bod z toho článku, kterej mě obzvláště naštval - obecné psychiatrické vysvětlení pro něco, co prokazatelně reálně fyzicky existuje (a autor článku o tom zdá se moc neví, nebo spíš nechce vědět).
    Samozřejmě dalo by se toho najít daleko víc.

    Takhle funguje obecné popření reality v naší civilizaci. Naučit lidi věřit nějakým věcem, a o jiných nemluvit. Ty, na které nezabere tato výchova v dětství a skrze média, a dál vidí, co nemají vidět, označit za blázny.

    Naštěstí si myslím, že to končí, že se to děje čím dál méně. Od 80. let, kdy jsem si toho poprvé všimla (zjistila jsem, že některé věci "nesmím" vnímat nebo o nich mluvit), je to čím dál lepší, vyskytuje se to čím dál méně. Tenkrát to samozřejmě bylo drsné, stačilo říct cokoli, co se odchýlilo od oficiální ideologie, a už jste byli magor. Dnes jsou přímé útoky vzácné a čím dál více se dá rozumně mluvit o všem. Autor tohoto článku jen zaspal zhruba 30 let vývoje.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    ZURG: To je přesně ono :), přesně tohle myslím.
    Že všecky ty věci jsou pravda najednou :))
    V různých konkrétních případech je třeba něco pravda víc a něco méně.

    Třeba tamti lidi, co si myslí, že je někdo ostřeluje mikrovlnným dělem, jsou nejspíš opravdu blázni, pravděpodobnost, že by to tak fakt bylo, je velmi malá
    (a lidé, kterým se potenciálně něco takového fakt může dít, nějací špióni nebo něco, s tím nepůjdou dělat humbuk do médií ;)). Takže ok, v jejich případě je psychiatrické vysvětlení v pořádku.

    Ale vyvozovat z toho, že KAŽDEJ, kdo vidí nějakej problém s elektromagnetickým zářením, je akorát psycho a hledá zástupný problémy, to už v pořádku není. Mj. proto, že škodlivost některých forem toho záření je celkem jasně prokázaná věc. Existují organizace po světě, které se zabývají snahou o informování a regulaci, ale mají to těžké, protože třeba mobily jsou tak obrovskej byznys, a tak se jejich problematičnost popírá (místo aby se přiznala, a ten obrovskej finanční potenciál se vložil do vývoje nové, bezpečnější technologie). Ale není to tak všude, např. jsou země, kde se vážně řeší otázka používání mobilu malými dětmi, a četla jsem že tuším ve Francii bylo zakázáno.

    Za této situace mi přijde fakt ošklivé, nechutné, urážlivé, když někdo prohlašuje, že tento problém existuje jen v hlavách těch, kdo jsou si ho vědomi.
    Tváří se jako vědec a skeptik, přitom ale vlastně popírá fyzickou realitu, a to co propaguje je systémová iluze, že se systémem je všechno v pořádku, a pokud máme jinej pocit, je něco v nepořádku s námi.
    ZURG
    ZURG --- ---
    CONTINUITY: Tohle je pro mě stálý a dlouhodobý problém. Něco nějak funguje / pozoruji / někdo popisuje. Přijde psycholog (nebo někdo), a řekne: "To je jenom v tvým mozku." Nebo něco takovýho. Čímž to považuje za vyřešený.

    Ty brďo, jasně že ta věc je v mým mozku! Stejně jako je naprosto reálná (tedy, haha, pokud tedy víme, co tohle slovo znamená, že? ;) a stejně jako jako obojí, ani jedno, něco mezi tím... Realita by klidně mohla vypadat tak, že je na více úrovních, které jsou různě propojené, provázané... tak proč se zasekávat na té fyzické / tělesné / hmotné / přírodní / ?!?!? ..... Aneb, chápu Tě (snad :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    LEOZ: Z takovýchhle směsí pravd, polopravd a popírání reálných faktů je mi smutno.

    Je pravda, že lidé rádi soustředí pozornost na zástupné problémy místo těch podstatných.
    Ale škodlivost mobilního záření nebo mikrovln je taky velice reálná věc, a nelíbí se mi, že je prezentována jako halucinace.

    Je pravda, že lidi hledají tajemno a někteří věří kdečemu...
    ....a je pravda, že mnoho léčitelů je úspěšnějších než medicína....a to z velmi reálných důvodů

    Takovéhle články, které všechno možné dění psychologizují a psychiatrizují, a za vším vidí jen pověry a lidské slabosti, mi jsou fakt nepříjemné. I proto, že jejich autoři to myslí tak dobře, akorát trochu uvízli v půlce minulého století. A proto, že je to nebezpečné, že tím, že je tam poměrně vysoká dávka pravdy o skutečných psychologických jevech, to bohužel mnoho čtenářů přesvědčí, aby nebrali vážně jiné věci, které jsou taky pravda.

    Čím vyšší dávka pravdy, tím větší paseku nadělají obsažené nepravdy....

    teda, přiznám, nedočetla jsem to, už nemůžu...moc, moc systémový propagandy
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    Rozhovor: Útočí mikrovlny, anebo nás ohlupuje mozek? - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=777388
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    DARJEEL: všichni jsme jedno ;) ..je to příspěvek nás všech; a i ať ho napsal kdokoliv :)
    F0N
    F0N --- ---
    DARJEEL: aj bez dovolenia :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    F0N: s dovolením si repastnu :)
    F0N
    F0N --- ---
    Ind za 30 rokov sám vysadil 500-hektárový les, vysadí ďalší - Zaujímavosti - Lifestyle - Webnoviny.sk
    http://www.webnoviny.sk/lifestyle/ind-za-30-rokov-sam-vysadil-500-hektar/663247-clanok.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam