• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    Ahoj, mám problém se zobrazováním obrázků z linku v příspěvku na FB. Píše mi to: og:image was not defined, could not be downloaded or was not big enough. Please define a chosen image using the og:image metatag, and use an image that's at least 200x200px and is accessible from Facebook. A přitom mám v tom OG tagu obrázek velkej 600x440px
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    ADAMM: presne, nevim cim to je, ale asi mozna ta optimalizace newsfeedu? Nevim, ale proc ne :)
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    SUPEREGO: ahoj, urcite bych zkusil install app na fb i na twitteru. Cti si postup tady https://www.facebook.com/ads/create? a ono te to smao navede. Sam jsem treba nezkousel, ale nevypada to na zadnou raketovou vedu :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RIPCURL: mě teď organický dosah na FB BMW překonává všechny rekordy :) nedávno dvakrát krátce po sobě 80k+ na jednom příspěvku, valí i věci, co jsou docela "komerční" (post o financování BMW řady 1 měl přes 20k).
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Poraďte mi prosím: Mám aplikaci pro iOs a rád bych jí promoval na FB. Jaký je nejlepší typ reklamy? Linkovat na náš web, kde bude o app text a odkaz na appstore, nebo jde linkovat přímo do appstore? V nabídce jsem viděl "Stažení aplikace", ale předpokládám, že jde o něco jiného (resp. o FB app), protože jsem nikde na své stránce nenašel, jak tuhle iOs app na stránku přidat. Co byste doporučili?
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    takový poznámky z poslední doby, v reakci hlavně na to, že FB snižuje organic reach. Snižil jsem frekvenci postu na 2-3 týdně. Předtím jsme měli 4-5 a byl jsem rád za reach přesahující 2000 lidí. Po snížení frekvence se mi každý post dostává přes 5000 a i s placenou podporou má pořád slušnej organic reach. takže jenom se snažit a zkoušet a cestu si každý určitě najde. Za mě...míň je víc :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mizi mi drafty :( deje se to nekomu? na pagi jsou jasne indikovane 2, ale pri prokliku nemam nic. :(
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OPTYK: chybí mi kontext :) ale je to docela vtipný...
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    Narazil jsem dnes na tohle vlákno. Co říkáte na jejich styl komunikace? Podle mého je admin odvážný :))

    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Ale abych jenom netrollil, tak jediná možnost je testovat, testovat, testovat a zjistit, kdy ti chodí lidi na stránku a které posty fungují. Univerzální rady nejsou (ani ty od Kirše). Úplně jiný optimální čas budeš mít na stránce orientované na studenty, úplně jiný v případě důchodců, úplně jiný v případě maminek a tak dále.

    Kamarádi z Lovebrandu ale nedávno vydali udělátko, které pomáhá přetavit FB insights v něco použitelného. Najdeš to tady:
    Lovebrand » Facebook Report od Lovebrandu
    http://www.lovebrand.cz/static/facebook-report/
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Existuje nějaké udělátko, které by řeklo kdy je nejvhodnější vložit post na facebook stránku ?
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    zdravim, jenom dotaz - jde nejak zmenit udalost z privatni na verejnou, aniz bych ji musel znovu vytvaret a spamovat lidi novou pozvankou? diky
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ADAMM: Právěže úplně smazané. Já ty dva komentáře nevidím ani jako admin, ani po rozkrytí schovaných komentářů. Prostě vůbec.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: úplně smazané - nebo skryté?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ADAMM: Nojo :) Správná odpověď je tohle:

    /<post id>/comments?fields=id,created_time,from,like_count,message,parent&filter=stream

    Trochu jsem si to upravil, aby se zbavil stránkování. Což možná způsobilo, že u delší diskuse (160 příspěvků) mi to některý hodilo vícekrát, třeba i pětkrát.

    /<post id>/comments?fields=id,created_time,from,like_count,message,parent&limit=1000

    A pozoruhodné je, že mi tam prosákly dva komentáře, které jsem nikde jinde než v tom výsledku z api nenašel. Že by si FB pamatoval i ty úplně smazané?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: nebuď línej a hoď sem tu odpověď, cos dostal na FB, třeba se bude někomu taky hodit :P
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    mohlo by se vám hodit, aneb co třeba kutíme pro klienty...

    ROI Hunter.com | BFashion – advanced Dynamic Product Ads in fashion industry
    http://roihunter.com/blog/bfashion-advanced-dynamic-product-ads-in-a-fashion-industry/
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Dělám si sentiment analýzu několika postů a snažím se vytáhnout před graph api komentáře. To se daří, nedaří se mi ale tahat taky komentáře stránky a odpovědi na ně (tj. celé konverzace, které se rozvinuly). Na co se mám facebooku přesně ptát?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam