• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    DONDI
    DONDI --- ---
    RICKOUS: Odmazat ho z prislusne stranky s HTML vystupem. Backspace nebo delete.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    WIZZIAN: MRTVY_KENNY: Myslim ze neni podstatne uvadet na jake platforme system bezi. Napsal jsem konkretni otazku s tim ze se domnivam v cem je chyba s otazkou jestli to tak je. Na otazku sem nedostal odpoved jen ze si mame vypnout zobrazovani kodu v GA. Kdyz sem se zeptal jak to udelat resenim bylo kontaktovat webmastera :) Tod vse.
    WIZZIAN
    WIZZIAN --- ---
    RICKOUS: Bez uvedenia na akom systeme ten eshop bezi a podobnych informacii, si imho dostal jedinu moznu zmysluplnu odpoved. Ekvivalent otazky "nefunguje mi to, neviete co je zle?".
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    mam dotaz a potrebovala bych super rychlou odpoved. kdyz mam skupinu na facebooku,jde ji zaplatit reklama a propagovat ji? diky za info.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    DONDI: Otazka zněla jak můžu docílit toho aby se GA kod na tech strankach nevypisoval. To ze se pristupy ze stranek partneru pocitaji jako view sem si vsiml a proto sem se taky zkusil zeptat jak to udělat :)
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Dobře teda. Kdyby jsme měli webmastera tak bych se tady neptal. Bohužel jsme si zvolili nespolehlivého člověka se kterým jsme spolupráci ukončili a proto jsem se zkusil zeptat tady v "odborném" auditku..
    Díky za snahu
    DONDI
    DONDI --- ---
    RICKOUS: Nebudes ten GA kod vypisovat na te konkretni strance. Tzn. navstevnikum se vubec nenacte a nebude to pocitano jako view. Pokud nevis stale o cem mluvime, opravdu napis webmastrovi. To neni pokus o vtipnou odpoved.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: Máš pravdu, lituju času, kdy jsem se ti snažil poradit. Bojuj, tygře
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    JEREMIUS: Tak to jsi neuhodl. Když nechceš pomoc poradit tak si ušetři práci a nereaguj o rádoby vtipný rady nestojim.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: řekneš to svému webmasterovi?
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    JEREMIUS: a toho dosáhnu jak ?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: No tak na ty iframy nedávejte GA kód, to je to nejjednodušší řešení
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    RICKOUS: Docela bych s tímhle potřeboval helpnout abychom nepočítali zavádějící čísla..
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Ahoj, mám takový dotaz týkající se iframe bannerů a google analytics.
    Umístili jsme na stránky partnerů iframe banner, který náhodně zobrazuje produkty z našeho sortimentu. Poté co jsme začli využívat tuhle formu nám vzrostla neuvěřitelně návštěvnost. Skoro 20x. Protože ale náš eshop teď generuje tragicky nízký konverzní poměr, zajímám se o to co se děje.

    Když v google analytics vidím například na prvním místě zobrazovanou tuhle stránku:
    http://www.krmimkvalitne.cz/modules/bvkaffiliates/?content_only=1&refid=37&c=1&r=1&id_category[]=6

    Tak to nejspíš nebude myšleno jako přístup na náš web ale zobrazení toho modulu na stránkách partnerů, je to tak ?

    Je nějak možné vypustit tyhle stránky z google analytics?

    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Ahoj,
    hledám někoho kdo umí perfektně pracovat s Adwords, měla bych pro něj práci. Pokud někdo zná nebo umí, prosím ozvěte se do pošty.
    Díky
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    pouzivate nekdo prosper202 na monitorovani kliku? jestli jo, rad bych se zeptal na jednu konkretni zkusenost (chybu?).
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: ok, dik
    zmenil se mi program, takze se tam zase nedostanu :(
    CIA
    CIA --- ---
    ERED_MITHRIN: Hodně se mi líbilo, co povídal pán z pojišťovny Direct o "lovení" zákazníků přes vhodně udělanou minisite a pak záležitosti jako cashback.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: a vypichnul bys par veci, ktere te zaujaly?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nevíte, jestli nemá Sklik nějakou akci pro nové uživatele jako AdWords?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam