• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    Povídání o internetovém marketingu obecně. Zkušenosti s PPC systémy (Google Adwords, Seznam Sklik, Etarget), display reklamou, affiliate sítích, vzrůstající mobilní reklamě, ale také o trendech, budoucnosti či nástrojích používaných v internetovém marketingu, testování (a optimalizace) webů a podobně..
    rozbalit záhlaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: Ty jsi typická ukázka trola, kterému nevysvětlíš, že je trol. A ještě se samozřejmě vzteká, jak jsou ostatní tupani.

    Když ti nebude startovat auto a nebudeš vůbec chápat, co myslíme tím otevři kapotu, co to má být ta baterie atd., tak ti doporučíme jen servis, protože na to prostě nemáš.

    Jinak DONDI ti to nyní popsal naprosto přesně. Teď už to přece musíš zvládnout
    DONDI
    DONDI --- ---
    RICKOUS: Odmazat ho z prislusne stranky s HTML vystupem. Backspace nebo delete.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    WIZZIAN: MRTVY_KENNY: Myslim ze neni podstatne uvadet na jake platforme system bezi. Napsal jsem konkretni otazku s tim ze se domnivam v cem je chyba s otazkou jestli to tak je. Na otazku sem nedostal odpoved jen ze si mame vypnout zobrazovani kodu v GA. Kdyz sem se zeptal jak to udelat resenim bylo kontaktovat webmastera :) Tod vse.
    WIZZIAN
    WIZZIAN --- ---
    RICKOUS: Bez uvedenia na akom systeme ten eshop bezi a podobnych informacii, si imho dostal jedinu moznu zmysluplnu odpoved. Ekvivalent otazky "nefunguje mi to, neviete co je zle?".
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    mam dotaz a potrebovala bych super rychlou odpoved. kdyz mam skupinu na facebooku,jde ji zaplatit reklama a propagovat ji? diky za info.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    DONDI: Otazka zněla jak můžu docílit toho aby se GA kod na tech strankach nevypisoval. To ze se pristupy ze stranek partneru pocitaji jako view sem si vsiml a proto sem se taky zkusil zeptat jak to udělat :)
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Dobře teda. Kdyby jsme měli webmastera tak bych se tady neptal. Bohužel jsme si zvolili nespolehlivého člověka se kterým jsme spolupráci ukončili a proto jsem se zkusil zeptat tady v "odborném" auditku..
    Díky za snahu
    DONDI
    DONDI --- ---
    RICKOUS: Nebudes ten GA kod vypisovat na te konkretni strance. Tzn. navstevnikum se vubec nenacte a nebude to pocitano jako view. Pokud nevis stale o cem mluvime, opravdu napis webmastrovi. To neni pokus o vtipnou odpoved.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: Máš pravdu, lituju času, kdy jsem se ti snažil poradit. Bojuj, tygře
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    JEREMIUS: Tak to jsi neuhodl. Když nechceš pomoc poradit tak si ušetři práci a nereaguj o rádoby vtipný rady nestojim.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: řekneš to svému webmasterovi?
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    JEREMIUS: a toho dosáhnu jak ?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: No tak na ty iframy nedávejte GA kód, to je to nejjednodušší řešení
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    RICKOUS: Docela bych s tímhle potřeboval helpnout abychom nepočítali zavádějící čísla..
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Ahoj, mám takový dotaz týkající se iframe bannerů a google analytics.
    Umístili jsme na stránky partnerů iframe banner, který náhodně zobrazuje produkty z našeho sortimentu. Poté co jsme začli využívat tuhle formu nám vzrostla neuvěřitelně návštěvnost. Skoro 20x. Protože ale náš eshop teď generuje tragicky nízký konverzní poměr, zajímám se o to co se děje.

    Když v google analytics vidím například na prvním místě zobrazovanou tuhle stránku:
    http://www.krmimkvalitne.cz/modules/bvkaffiliates/?content_only=1&refid=37&c=1&r=1&id_category[]=6

    Tak to nejspíš nebude myšleno jako přístup na náš web ale zobrazení toho modulu na stránkách partnerů, je to tak ?

    Je nějak možné vypustit tyhle stránky z google analytics?

    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Ahoj,
    hledám někoho kdo umí perfektně pracovat s Adwords, měla bych pro něj práci. Pokud někdo zná nebo umí, prosím ozvěte se do pošty.
    Díky
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    pouzivate nekdo prosper202 na monitorovani kliku? jestli jo, rad bych se zeptal na jednu konkretni zkusenost (chybu?).
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: ok, dik
    zmenil se mi program, takze se tam zase nedostanu :(
    CIA
    CIA --- ---
    ERED_MITHRIN: Hodně se mi líbilo, co povídal pán z pojišťovny Direct o "lovení" zákazníků přes vhodně udělanou minisite a pak záležitosti jako cashback.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: a vypichnul bys par veci, ktere te zaujaly?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nevíte, jestli nemá Sklik nějakou akci pro nové uživatele jako AdWords?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam