• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    DYSMUSAX: když tak i něco podobnýho, co by se týkalo FB reklamy?
    DYSMUSAX
    DYSMUSAX --- ---
    REFLEX: začal bych asi tady http://www.zaklik.cz/obsah/
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Zdravim,

    je nejaky dobry web/knihy, nebo kde se nejlepe naucit co nejvice o PPC atd.?

    Dekuji moc
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Používá někdo popup okno od Mailmunch ? Potřeboval bych ujasnit pár věcí ohledně zobrazování formuláře. Nechceme jej zobrazovat vracejícím se uživatelům na náš web ale pouze novým. V jejich nápovědě jsem našel pouze, že nezobrazí formulář těm, kteří ho už viděli.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Marek Stránský: Na internetu nevyřešíte vše. A taky to stojí hodně peněz | Marketing & Media
    https://mam.ihned.cz/...62680-marek-stransky-na-internetu-nevyresite-vse-a-taky-to-stoji-hodne-penez
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SEO pro USA, online marketing ve Státech | Zahraniční SEO
    http://zahranicniseo.cz/seo-pro-usa/?gclid=CNa8j6K_6NQCFYUaGwod2bUGSA
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    KEDAREK1: ok, bez podrobnejsiho infa z kolegiality nedoporucim nikoho, jelikoz nejen klient si vybira sluzby, ale i freelancer nebo firma si vybira klienta..

    jak mam vedet, jestli svym kolegum nedoporucuju nekoho, kdo dela napr. nebankovni pujcky s lichvarksym urokem nebo se nejedna o studenta, kterej rozjizdi svuj projekt s celkovym rozpoctem 1000kc.

    Kdyz uz doporucovat, tak musim vedet co, proc a komu...
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    TYCZKA: Vzdyt rikam, ze hledam kontakt, co bude dale se uvidi. Neptej se me na velikost ani rozpocet, neni to ma zodpovednost, Hledam jen duveryhodny a kvalitni zdroj. Diky R.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    kazdopadne freelanceru i agentur, ktery delaj dobre ppc je zrovna v pze pomerne dost..
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    CYBERWOLF: jasne.. muzu doporucit na zaklade narocnosti/velikosti/rozpoctu projektu..
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    TYCZKA: víš o někom?
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    KEDAREK1: tak to ti rovnou reknu at to cely date na spravu nekomu, kdo tomu poradne rozumi. Par rad nebo skoleni na pul dne urcite nestaci. Celkove utratite, potazmo vydelate vic, nez dyz si to budete pytlikovat sami..

    Podminkou ale je, ze nesmite narazit na debila ;)
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj, nevím jestli jsem zde správně, ale snad ano. Nebyl by tu někdo , kdo by byl ochoten přijít na pár hodin k nám do firmy do Letnan a pomohl nam s nastavenim adwords. Respektive hledam zkuseneho cloveka na par rad, co zabira, jak to delat atd.- Trošku v tom upřímně, plaveme. Samozrejme by se jednalo o cas za uplatu!

    Pokud by tu byl nekdo ochotný se sejít prosím napište mi do pošty asap.

    Díky moc,
    R.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ZABIAS: vetsinou vyuzivaji affil site awin, cj, webgains, linkshare atd. pokud nema odkaz na affil program v zapati stranky nebo nejde vyhledat "xxx affiliate", pak s velkou pravdepodobnosti proste affil nema.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KEPASO: no mám nějakou značku jak najdu jestli používá affiliate ? Je nejakej seznam kdo jakej AF program pouziva ? zkousel sem google ale nic mi to nevyhodilo například značka oděvů NEXT . :)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ZABIAS: je to affiliate, ale vubec nechapu, co hledas. databazi inzerentu, kteri pouzivaji affiliate? pokud pominu, ze znacky vystupujou casto jako inzerent, nechapu, jak souvisi s tvym dotazem. uvod o prodeji taky nechapu :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    a co je to affilita?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    Měl bych dotaz spouštíme nějaké affility programy chceme prodavat věci ruzných ochodníků přes tento system ale nekteré značky nemůžeme najít . Existuje nejaký katalog všech kdo používaj affility. goooggle nam moc nefunguje díky za info. případně jak na to .
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    REEN: řešil jsem několikrát se supportem reklamaci a pokud to bylo zjevné tak mi vrátili kredit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam