• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    Umím tedy představit i hezčí hrnky, ale nápad dobrý :-)

    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    DOLORES: .. já osobně tak, že se nestydim a chodim ven bos (člověk se pak nemusí šidit rohožkou s tvarama a má kontakt s přírodou) někam na vejlet, ne po betonu, je to zdaleka nejlepší :-)
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    NIKOPOL: ja jsem tohle resila, chtela jsem si dat nekam bedynku 1x1m, ale zavrhla jsem to kvuli uklidu - jak to resis?
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    BYDK: přesně :-))
    BYDK
    BYDK --- ---
    NIKOPOL: To pak vylezes ze sprchy a mas rovnou i masaz na nohy. :D Trochu bych se bal, ze to muze klouzat, ale to se da taky poresit.

    _ZUZKA: Staci pouzit vetsi kaminky. NE sterkove velikosti. ;)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    _ZUZKA: :-) dobrej a hezkej nápad ... ale ještě o něco lepší je postavit si tenhle "botník" do koupelny před umyvadlo místo koberečku :-)
    BOREC
    BOREC --- ---
    _ZUZKA: velmi chytre a jednoduche, prima
    _ZUZKA
    _ZUZKA --- ---
    Mám klasickej botník, ale chtěla jsem ještě něco, kam dávat špinavé a mokré boty a tohle mi přijde jako krásnej nápad:

    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    BYDK: .. no u takovejch těch menších a vojenskejch letišť, případně ve vojenskejch prostorech se často válej zbytky všeho možnýho (já kdysi chodil na praxi do letenskejch opraváren malešice a taky do gbel a tam toho měli požehnaně ...
    BYDK
    BYDK --- ---
    Mazec. Taky bych neco takoveho bral domu, ale kde sehnat stare kusy letadla? :)

    Kancelářský nábytek z nepotřebných částí letadel má industriální kvality – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/271345-kancelarsky-nabytek-z-nepotrebnych-casti-letadel-ma-industrialni-kvality.html
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    :-)) superfinish eco, aha :-)
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    NIKOPOL: dik. v bauhausu jsou tyhle OSB za 310,- , jsou dražší než ty klasický, protože v nich není formaldehyd. jmenujou se superfinnish eco.

    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    HUSOKACHNA: taky respekt :-)
    akorát ... kolik stali ty OSB desky ?
    já jsem idiot a radši bych rozebral 20 palet a udelal si "spárovky" než dřevotřísku (i když ze všech dřevotřísek my tyhle hrubý přijdou nejpřijatelnější)
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    HUSOKACHNA: Dost dobry, sikovny ;-)
    ...kazdopadne OSB desky bych natrel barvou ...lakovany nevypadaj nijak hezky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam