• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    BIOH: pěkný, děkuju :-)
    ps: taky mi přijde lepší na styk s rostlinami plast než kov

    story ftipná :-) tak aspoň máš teď příruční pilku do auta
    BIOH
    BIOH --- ---
    NIKOPOL: čus, jo jo je to na bylinky, plata na otrhané, nahoře pár háčků na zavěšení, plata jsem původně udělal asi 2 z nějakého pletiva, ale ostatní nakonec z perlinky nebo něčeho podobného, přijde mi že ten plast je lepší pro styk s rostlinami než kov, jeden rám jsem nechal volný jen se svorkami, to je na plátno které se pak dá prát
    no ty zakončení mají docela humornou storry, jel jsem pro dřevo, na konstrukci doma nebyly low-cost zbytky a když jsem to měl vybrané a chtěl si nechat nařezat na 2m kusy abych to dal do auta, tak mi frajer zdělil že má rozbytou pilu, tak mu řikám ať si veme mafla z regálu a řízne mi to, ale to se mu nechtělo, tak sem si řikal že tam nepojedu podruhé a koupil za 70 korun takovou tu malou hobby pilku od OK že to říznu na parkovišti, ale malá milá hobby pilka za 70 korun měla tak nahovno list, že se při řezání těch 7 latí totálně zkroutil, takže nešly řezy proti sobě ale pořád pod úhlem, bylo to utrpení ale sem rád že mi tam na parkovišti ten list neprasknul, doma jsem dal do pilky bosh list a už si ji v autě nechám, ten něco vydrží. No a když jsem se ptal manželky jestli to chce nahoře srovnat tak mi řekla že ne ať to nechám takhle, že se jí to líbí.
    Já se většinou nedokopu abych na funkčních věcech který dělám něco zdobil, to si radši udělám zvlášť nějakej kousek co mě osloví, viz [ Struktury dřeva ]
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    BIOH: ahoj .. :-)
    krásnej sušák. chtěl jsem se zeptat z čeho jsou ty rošty ? .. je to přepokládám na rostliny :-)
    btw: trošku se podivuju nad tim zakončenim těch hranolků nahoře
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    BYDK: to vzali i s regalem :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    Tady je take jeden projektik. Neni to teda nabytek, tak to klidne smazte, ale docela me to pobavilo. :)

    BIOH
    BIOH --- ---
    ZUSKA: suska zusko :-D
    TAX
    TAX --- ---
    ZUSKA: projekt neasi.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    BIOH: a co to je?
    BIOH
    BIOH --- ---
    včerejší projekt

    a finální umístění
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    DATELON: Jé, vidím i pár svých darovaných věcí! Moc hezký to máte!
    VRINDAVAN
    VRINDAVAN --- ---
    DATELON: Hezká, to v Pejrůtu chybělo, někdy přijdu na čaj, at se daří!)
    DATELON
    DATELON --- ---
    diy nabytek v pelhrimovske utopii:) poličky z "jednorázovek"

    a podium z "eurovek"

    momentalně ještě "in progress" květník na bylinky(na dvorek) a poličky z bedynek od zeleniny:)
    DUB
    DUB --- ---
    GECKO: dyk tam sam rekl ze paleta ve vykupu stoji 120kc. na postel potreboval 8ks. takze litr za palety a 9k dal truhlarovi. logicky by to tu v DIY nabytku asi nemelo co delat .)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---














    Všechno z www.recyclart.org
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    panbu zaplat, palety uz mi taky lezou krkem:)
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    2 roky zpatky tady ta stranka uz probehla, shodou okolnosti kvuli paletovemu silenstvi, tak sem davam odkaz na homepage, at je tu konecne taky neco jineho nez palety :-)

    The art of recycling, reusing, repurposing & upcycling :: Recyclart !
    http://www.recyclart.org/

    BYDK
    BYDK --- ---
    DEIKSAC:
    GECKO: Lidi me to nerikejte. Spis tomu typovi. Ale myslim, ze by byl dost nasraty. :D
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    GECKO: hehe nene jedine tady:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam