• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    nedala by se z puncoch udelat "příze" jako se dá udělat plarn z igelitek?
    tj nastrihat ty nohavice na pruhy a ty spojit liščí smyčkou do dlouhé příze, ze které se pak dá dělat jiné veci, třeba diy háčkovaná taška, nebo nějaká předložka, nebo možná to bude tenké, tak třeba coastery...

    Plastic Bag Crafts » Make Plarn
    http://www.plasticbagcrafts.com/make-plarn/
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    jo a ještě dodám, že se z nich dají udělat tréninkový poiky, pokud moc nepruží. stačí do každý punčochy nacpat tenisák a zavázat. něco jako tohle:
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KATCHABABA: cha, to jsem přesně hledala :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    nejvíc se mi asi líbí využití creepy bank robber mask :)))
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: babička to používá na uvazování rajčat k tyčkám, nebo se daj používat jako gumičky do vlasů, ale toto jsou asi velice známé využití ...
    BIOH
    BIOH --- ---
    DLOUHA_POTVORA: kamarád občas nějakou sežere, můžu se ho zeptat ;-)
    STEFAN
    STEFAN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: napadá, ale asi to není pro tohle auditko ;)))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    mám tady plnou tašku starejch potrhanejch silonek, především v černé, napadá někoho, co by se s tím dalo udělat?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    GECKO: hrany zubu sem oblil brusnym kotoucem a lamelakem na flexe..
    GECKO
    GECKO --- ---
    TWORBO: dobry, jen k nemu nestav otocnou zidli..... to by mohla byt smrtici kombinace
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    dneska jsem si udelal kavovej stolek ze zbytku co sem mel v dilne...

    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    GECKO: protože jsem holka šikovná, tak se ptám a s určitou pomocí to jistě zmáknu :) a hlavně se ptám, protože mě zajímají zkušenosti a typy jiných
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    KUURA: Dej dej jsem celkem zvedav, hlavne pak na praktickou zkusenost a vyslednou spokojenost. DIky
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA:
    JIKOO:
    Tak ja to zkusim primo u nich, diky moc. Pak dám vědět, jak jsem dopadla:)
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    KUURA: Jak rika Camela. A nemusis ani do michacich center staci ti obycejny bauhausmax HornyBach a tam ti to namisi podle pozadavku navic ti tam i stopro poradi co vzit do te kuchyne. Par let zpet jsem potreboval trochu sytejsi barvy co budou drzet v interieru ... o tri roky pozdeji se to kamos snazil dostat dolu a proklinal me asi tyden :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: jj, ted jsem na to taky koukala, ale imho v těch míchacích centrech jsou schopni udělat i jiné...kdyžtak dej vědět, jestli to jde, taky by se mi hodila jiná barva než ty v nabídce :)
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA: ja sem na dulux koukala no, oni maji na netu jenom pastelovy odstiny, mozna na dotaz... tak to asi zkusim, dik:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: imho dulux třeba dělá...
    KUURA
    KUURA --- ---
    DOBROZEMAK: no to sem zrovna nemyslela právě:( to by asi nedopadlo dobre... ale i tak diky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam