• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    Jak odsuzuju taxiky, z centra vzdycky tramvajkou!, tak ale tentokrat jsem si ten luxus rad dopral. Do Poruby za 2 kila si myslim ve 4-5 lidech neni zadny trabl. Jinak s hudbou jsem byl vicemene spoko, ale nejvic se mi libilo vcera, bo me nakopla hned ze startu Hudba z marzu, disko to je moje :))
    FLU
    FLU --- ---
    MARTYZAN: verim verim. tuaregove umi :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Vítězem Colours je Lakšmí Mittal. Ostrava prohrála | Týden.cz
    http://www.tyden.cz/rubriky/nazory/vitezem-colours-je-lakshmi-mittal-ostrava-prohrala_240321.html
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    FLU: Tamikrest fantastický...pro mě nejlepší co jsem tam za celou dobu slyšel...byl jsem se stánkem na mital stage...takže jsem toho moc nestihl..pak ještě v noci s auta Animal Colective...to mě mrzelo že jsem prošvihl...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    my jsme jezdili pokazde nejak ve 2:10 z Miroveho namesti nekam na Hrabuvku a v klidu jsme si sedli a bylo i dost mista kolem.. holt asi nebyl tak vytizenej smer ;]
    z Prahy jsme jeli vlakem ve ctvrtek dopoledne s mistenkama, bez problemu. Navrat v nedeli v noci byl nakonec taky prekvapive v pohode, trochu jsem se toho bal, bez mistenky bych si ale nesedl..

    k pivu, chutove nenadchlo, desitka dost plytka, dvanactka lepsi, ale celkove jsem s nim nemel nejakej zasadni problem.. rano me po tom nejak extra hlava nebolela na to kolik jsem jich vypil, ale taky asi dano treninkem :]
    fronty prekvapily, resil jsem to v dobe nejvetsi sliny dvema kouskama naraz ;]
    kelimky vratne v pohode, ocenil jsem moznost zavesit pivo na pasek/kapsu u kalhot. Vetsinou sice slusne podmiraky, ale co naplat, to uz na festacich a podobnych akcich byva

    v patek jsem byl nucen na OKD jit na TOIku, vsechny byly vrchovate, druhy den uz tam dali pisoary, narozdil od mittal stage, ale ani u toho plotu nebyla takova louze jak se to vsakovalo.. Horsi to bylo s hajzlikama smerem na hlubinu, kde pravidelne k veceru tekl mocovy potok a vsichni v tom slapali
    Az na tu patecni zkusenost z OKD mi prislo ze to celkem stihali odcerpavat a docela se to i dalo

    ve ctvrtek jsme se jeste rozkoukavali a ani toho moc nebylo na programu, takze jsme videli kousek Rufuse, ale moc nebavilo
    Kronos supr, Mogwai jsme slyseli jen zdalky - trhalo nam to bubinky pomalu az u stanku naproti, takze nas to ani moc nelakalo priblizit se ;]
    Infected Mushroom nas po chvili taky prestalo bavit, psychidelic trance jsme si predstavovali trochu jinak. Akorat me mrzi ze jsme po tech patnacti minutach sli domu misto na Hjaltalin - to mohlo byt fajn

    v patek uz to bylo lepsi, Katzenjammer pobavili, hudebne nic extra, takove cajdaky, ale na rozjezd ok
    bassekou fajn, takova ta exotika co clovek ceka ze potka presne na coloursech.
    dan barta zdalky, nic moc, driv mi prisel originalnejsi/zajimavejsi
    gable super ulet, lamani prepravky vtipny, celkem to rozjeli, bavil jsem se
    bobby mcferrin nenadchnul, nezklamal, nejak extra jsem od toho neocekaval
    pak jsme sli poprve do gongu na lenku dusilovou a tam nam bylo receno ze to je bez sance, tak jsme se aspon poucili pro dalsi dny ;]
    nachvili jsme stihli banco de gaia - dobry

    v sobotu jsme byli chvili na quique neira, takove klasicke reggae, nic zazracneho
    potom chvilka na kirschnerce, celkem fajn, afterPhurikane uz moc nebavilo, ten zpevak mi znel chvilema falesne
    pote jsme se pouceni presunuli do gongu s hodinovym predstihem na portico quartet, frontu jsme preckali a aspon si pritelkyne mohla dojit na normalnejsi zachod
    portico super, nechapal jsem lidi co si tam vystali hodinovou frontu aby mohli sedet v prvni rade a po prvni pisnicce odesli ;] davali to neuveritelne, ale zas chapu ze to neni stravitelne pro vsechny
    to osvetleny schodiste a organizatori kteri tam furt behali a domlouvali kam si sednou nahradnici trosku rusili
    skoda ze to nebylo nekde kde by se dalo tancit, sedet u toho byly muka, ale nekde venku by to mozna zas tak dobre neznelo no
    Zaz moc nebavila, pak se slo na Floexe ktery predvedl novou zpevacku, zpivala i starsi veci, ale neslo ji to tak jak Ridine Ahmed pred lety. Celkove ale dobry, dobra divacka kulisa, bavilo podle ocekavani
    Gangpol & Mit ulet, zpevak pripominal Howarda Wolowitze, projekce vtipna, asi pul hodky jsme tam vydrzeli
    Midi Lidi fajn, roztancili to dle ocekavani..
    z Animal Collective jsme po ctvrt hodine odesli, cekal jsem vic
    Acollective lepsi

    v nedeli BraAgas v pohode, Hudba z Marsu celkem bavila, Shtetl Superstars bavili, R.U.T.A ok - nic svetobornyho
    Fink byl fajn, Parov Stelar to roztancili dobre, sice vsechno melo takovy ten stejny podklad, ale grady to melo

    industrialni prostredi se mi moc libilo, snad do priste vychytaj vetsi much - struska mohla byt na nekterych mistech jemnejsi, ty velke sutry byly obcas na vyvrtnuti kotniku/vyliti piva
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SAXIK: urcite, ale nevim jak takova stara a lina budes souhlasit s casama odjezdu :o)
    SAXIK
    SAXIK --- ---
    Ja mela s tramvajema asi stesti, jak vas tak ctu. Preplnene nastupiste, ale jely tri hned po osobe (poruba, vyskovice, centrum), presne podle casu deklarovanych v te info brozure a vsichni se v pohode vesli, bez stresu za 10 minut doma.
    Autem na festak nikdy nepojedu. Az budu stara a lina, tak taxikem nebo poprosim puebla ci kennyho :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak teda kdybych byl rozmazleny, tak za 632 se radsi pokazde ozeru a nechame se odvezt taxikem a vyslo by to +- stejne
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    FLU: za pokus nic nedas :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    DABE: no.. jako byt zurivy ekolog, volim jinak, ale vzhledem k tomu, ze denne slapu do prace pesky, tak jsem si zahresil ted. moje hranice je pesky do Klidu, vetsi radius autem.

    ovsem proc: ja mesicnik nemam vubec, mii akorat vyprsel + jsme meli dve kamosky z brna. kdybychom jezdili MHD, tak nas to vyjde za ten festak na 632kc s tema jejich super akcne slevnenyma jizdenkama (79kc*2pary*4dny). a to nemluvim o komfortu pro vsechny.
    FLU
    FLU --- ---
    PUEBLO: no, kdyz ale ctu ten nastin koncepce na pristi rok "Záměrem je pořádat velký moderní multižánrový festival, kde je něco o spojení vážné hudby a moderní, i velký popový headliner.", tak to abych se snad radeji smazal :/
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    FLU: pis to Zlate do mailu :)
    FLU
    FLU --- ---
    kura, ja bych toho chtel... takze doufam, ze to tady Zlata monitoruje :)

    ChocQuibTown
    Buraka Som Sistema
    Ondatrópica (ci jakykoli soucasny quanticovsky projekt)
    Sistema Solar
    Chicha Libre
    Groupe Bombino
    Chief Boima
    Novalima

    atd. atp.
    DABE
    DABE --- ---
    PUEBLO: no vzdyt pisu, ze si meli zajistit posileni spoju;)
    BENAC
    BENAC --- ---
    PUEBLO: Takze to byl takovy mestsky hromadny zorbing? :)) ja teda nevim, ale podle toho co ctu a posloucham, tak po deseti poradanych rocnicich to hrube podcenili, resp. to nezvladli .. snad pristi rok, az vyrazime s Matusem, to uz bude lepci!
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    DABE: kamo, pral bych ti cestu Hlubina - Vyskovice v totalne narvane tram c.2, kde se nedalo niceho drzet (jen tak ses vklinil mezi lidi a vuz s tebou blomcal sem a tam), tehotne navstevnice temer omdlevaly, deti plakaly...des bes...to ze si tam nekdo obcas prdnul nebo rihnul a vsichni smrdeli potem beru jako nejmensi zlo :))

    kdyby od 23:00 - 2:30 jezdila dvojka co 20minut nereknu ani popel...ale jizda smrti jednou za hodinu nikdy vice...

    dokud se to nezmeni asi uz budeme jezdit jen autem :)
    DABE
    DABE --- ---
    MRTVY_KENNY: nic proti tobe, ale jezdit autem v ramci ostravy na ostravsky festival mi prijde jako imho nesmysl.
    mesto by si spis melo pohlidat posileni spoju a dat jako bonus ucastnikum mhd zdarma.
    sci-fi vim. nektere akce ale tenhle luxus nabizeji.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MRTVY_KENNY: ja jsem se temhle marketingovym mistum programove vyhybal...kdyz me s detma tahali do CEZu tak urputne jako misionar divochy do kostela, musel jsem jim slusne rict at uz me neobtezuji...

    chapu, ze z toho jsou fajn penize pro festak, ale nic pro me...

    co chvalim je detsky koutek...kdyz uz byli prckove znaveni zapasem se struskou na hodinu si tam odpocali, pohrali, jupika dostali a ja si prosmejdil poradne cely areal :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw tusi nekdo, co se delo v tom semtex stanu? tam vecne nebyla ani noha (tancici lidi jsem tam videl, za 4 dny chozeni sem a tam, jednou a v nedeli tam meli (mozna prechodne?) i plot na vstupu.. imho uplne zbytecna zalezitost, stejne jak to kravoauto seznamu.

    fajn byl bar na hlubine
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MRTVY_KENNY: to byl vtip samozrejme :) ale kdyby DB ve vitkovicich zahral Earthling a Outside desky regulerne bych se pocural stestim :))))


    QWITI: tak urcite! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam