• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    Já zažil 4 denní grcavo-srací maras týden před COO, myslím že se Ostravou šířila nějaká chřipečka nebo co. Rozhodně za to nemohla voda.
    TUILE
    TUILE --- ---
    RUSALKA: 4 dny v arealu odakzana jen na piti v arealu, celou dobu sem chlastala vodu z cisteren a ok.
    v kempu sem nebydlela.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    prolozim..

    Emiliana Torrini performing "Blood Red" Live on KCRW
    https://www.youtube.com/watch?v=mZVUnQ9EjrE
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    RUM: oni nerikaji, ze je to zdrave, ale ze tam neni maso :)
    RUM
    RUM --- ---
    QWITI: ono vůbec ty vege burgry a podobný napodobeniny, co dělaj na stáncích, jsou imho často stejně nezdravý. jen nějaká hmota, co ti má zaplácnou žaludek
    QWITI
    QWITI --- ---
    nechci vyvolavat flame ale většina tech vege stanku byla same smazene jidlo...jakoby to byla jedina mozna uprava...
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    známýmu bylo špatně po placce z Govindy, vodu jsme pili všichni a v pohodě.
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Já vody vypil litry a vůbec žádný problém :-)
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    RUSALKA: znám 4 lidi, kterým blbě je.. taky jsme podezřívali vodu, protože jsme ji pili více než pivo..ale taky jsme jedli ve vege stáncích. Mě bolesti přešly v út, přítelkyni snad včera večer..byl to celkem mazec..
    Jedli jsme v Vegetu a Burfi - více na podezření sedí Burfi (jídlo v so+ne)
    Ale taky slunko, žejo..
    RUM
    RUM --- ---
    LUCKY_MAN: musím souhlasit. bavilo mě to asi tak stejně dlouho, protože to bylo furt stejný. chvílema jsem si připadal jako na laciný diskotéce s tím, že do toho donekonečna pouštěli snad furt ten stejnej "indiánskej" sample
    RUM
    RUM --- ---
    jako nevtipnější bylo jako nad korytem v kempu předělali během jednoho večera cedulku "užitková voda - nepít" na "pitná voda"

    a naopak u té cisterny, kde měla být pitná hned, si lidi umývali nohy a jiný věci
    BENAC
    BENAC --- ---
    Ta sracka nebyla z vody ... natuty. Staci nejaky presmazeny oilofolas a je to venku, vsechno! :))
    FRDK
    FRDK --- ---
    FLU: Ano, úplně normální langoš, takový, jaký by měl být a ne jaký se dneska všude možně prodává - předmražený, hnusný. V sobotu jsem ochutnal od kamaráda, který si tam dal langoš u jiného stánku, ikdyž čerstvě nakynutý, na ten pálavský se nechytal, byl tvrdý, splasklý, nedochucený.
    A dával jsem si ho i s tatarkou, vodu jsem taky chlemtal imervere furt a bez abnormalních zažívacích potíží.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: dej si langos v husove sadu u zastavky a vzpomenes si :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    MISO: Taky se langose prave nekonaly ;) Jedla jsem predevsim jidlo z vegekoutku. A predpokladam, ze ty vratne kelimky na pivo, jakztakz umyvali. Tak aspon nejsme jedini.. At je nam lip!
    FLU
    FLU --- ---
    btw letos jsem si dal ten vyhlaseny palavsky langos a... je to uplne normalni langos :)
    MISO
    MISO --- ---
    kto vie no. ono staci, ked sa clovek dotkne toitoiky na nejakom hnedom mieste a infekcia E. coli je na svete :) no nic, prejdime na menej nechutnu temu, prajem skor uzdravenie :)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    MISO: Ani langoš, ani tatarka ;-). Steak a ražniči, za dobré peníze v dobré kvalitě (IMHO), vlevo od těch pálavských langošů s gigafrontou :-)
    MISO
    MISO --- ---
    LUCKY_MAN, RUSALKA: a langose s tatarkou boli? :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    vodu jsem pil hodne a nic (dve noci jsem jel domu autem, takze ty dny mnohem vic vody nez piva). ta voda z korytek je normalni vodovod, pres cestu je sidliste, neni to nijak jina voda. ovsem ze vubec muzou udelat zachody bez jakekoliv vody (u vinarny), to mi hlava nebere.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam