• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Už stahuju, jsem zvědav. Na artofwrestling už jsem taky, ale zatím je to tam takové, ... mrtvé.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Doporučuju Lockdown
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=7C94dkwl9_M Tak se na WM těším míň a míň, ... ty zápasy jsou hrozivě předvídatelný, ... a aby Roidbotch dost možná ukončil Markovi kariéru? Fuj, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Já sem si Diesla oblíbil spíš jako "Big Sexy" Kevin Nash v WCW
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: A v top 5 celkem mají svoje "místečko" Diesel a Big Daddy V. Diesel proto, že jako malej jsem ho hrozně zbožňoval a Big Daddy V prostě za to, jak se s těma 200 kilama plus pohyboval.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Mimochodem-spousta "fans" nesnáší Damiena-zjevně svoji práci dělá dobře :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Top 5 celkově: Taker, Kane, Y2J, Kurt Angle, HBK

    Top 5 současný WWE(nepočítám part-timery): Kane(to, že v pětačtyřiceti je tam pořád každou show je obdivuhodný-ale holt už to není ta vazba co byl dřív-pořád je to ale vazba)

    A po vychválení Kanea ještě 5: Mark Henry, Damian Sandow, Dolph Ziggler, Big Show, Danil Bryan (a spousta dalších, ... bohužel, současná WWE neumí napsat storylajnu a ani nějakým způsobem držet něco, jako je midcard :/)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    A už sem v prdeli - všechno je jinak :)

    Y2J musí bejt v obou seznamech :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TOP 5 současný WWE:

    Undertaker, Kane (bohužel si myslím, že už oba měli skončit, takže je nepočítám) Christian, Wade Barret, Damian Sandow, John Cena, Alberto Del Rio
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :)

    Co s týká debat, tak bych doporučil jedno fórum, ale právě skončilo :)
    Spojilo se jedním webem, který pravidelně čtu a bude se tam přesouvat.
    Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz

    TOP 5 wrestlers - celkově - aktivní - neaktivní - živí - mrtví ...

    Bez pořadí:
    Bret "The Hitman" Hart, Goldberg, Sting, Kurt Angle, Austin Aries

    mrzí mě, že nezbylo místo na Edge, ale bohužel měl nejlepší období v době, kdy jsem wrestling nesledoval...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: To můžeme tak nějak všechno postupně. Už mi zase u piva kamarádi říkali, že je moc obtěžuju, tak si asi musím vybít tyhle debaty na internetech.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :) to je hodně široký pojem - favorite 5 co?
    all-time
    současnost
    ženy
    finisher
    move
    ...
    ..
    .
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    No, ... a protože se o tom nemám s kým bavit, tak co takhle nadhodit něco jako "fave 5"? Já jestli splňujeme ty typický "IWC" normy :D (já asi ne, se svojí slabostí pro monstra)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: joker driver je naprosto vynikající
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Je to jako zakázat ve fotbale skluzy... Ano - můžeš toho druhý zranit, ale kuli tomu to rozhodně neděláš - navíc narozdíl od skluzu - tady spolu Ti dva komunikují a maji to natrénovaný...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    CM Punk hit John Cena with a big piledriver in the match, a move banned by the WWE. The sources backstage said that the only reason there was no disciplinary action taken was because it was CM Punk and John Cena performing the move.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak ale tombstne používají dva "staříci", kteří už vědí, co dělají. Kane a Taker jsou jedni z nej "in-ring workers". Ale vůbec, celá tahle PG sranda a zákazy chvatů, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já vlastně jako nechápu, proč je to zakázaný - že je to nebezpečný? - nebezpečnejch chvatů je hodně, wretleři maji bejt profíci, aby to zvládli...
    Navíc - tombstone piledriver je povolenej - blbost
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Vincek si může :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam