• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Poznáme budúcnosť Marka Henryho v WWE | Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz/pozname-buducnost-marka-henryho-v-wwe/

    to je dobrá zpráva hlavně pro Tebe
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Ale, ... včerejší RAW a má chant od publika jako hovado. To je fakt tak oc over?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: naprosto souhlasím
    našel jsem i video (;
    john cena - bad bad man - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=0DTWGmcEY4Q&feature=youtube_gdata_player

    Vince se podle mě bojí, že přijde o dětský diváky a merchandising.

    Ryback sucks
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Pořád si říkám, jestli by náhodou nebylo od věci dát Čendulovi heelturn. Theme song by určitě byla: http://www.youtube.com/watch?v=_K6TcATg_aw A ještě jedna věc-co proboha lidi vidí na Rybackovi? Oboje zkusím nadhodit i na AoW, ale tam ještě nejsem tak zavedenej. I když včera už se se mnou bavili :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Smutný? Ani ne, ... IMHO žádný překvapení.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tak jsem začal sledovat OVW - smutný je, že je to občas kvalitnější než současná WWE
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: WWE opravdu chtěla novýho Goldberga - o tom není pochyb, ale absolutně se jim to nepovedlo.
    Jeho squash zápasy s místními wrestlery mu spíš ublížili. Jako by na rosteru nebylo dost jobberů. Teď podle mě nevědí co s ním.
    V OVW měl Rayback fakt pozici terminátora - nezastavitelnýho stroje. Nebyl ani face ani heel. Prostě jen všechny ničil a bylo to zajímavý. To co s ním provedli je hrůza - navíc jeho schopnosti v ringu opravdu nejsou nic moc.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak já doufám, že se to rozjede. A vidím tam i některé z toho "B" fóra. Ad Scholars-oba by mohli mýt IMHO v ME, ale, ... WWE logic. A nejvíc se obávám zápasu Henry vs Rybotch. Henryho zbožňuju, to se o mě ví, a o to víc nesnáším Rybacka. Ani jeden není génius v ringu, ale Henry je monstrum, ... kdo chytne Kofiho v letu tak, jako on v Raw? Zato Ryback, ... jo, zlepšil se, ale pořád mě nepřesvědčil. Navíc jako face je naprosto mimo-monstra nemůžou vystupovat jako face wrestleři.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Oba patří mezi mé oblíbence, ale slovo "team" mi u nich zatím moc nesedí. Na titantron by spíš měli dát jejich team move set, kterej ale bohužel zatím nemají.

    VLK_PETR: Diskuse je tam rozhodně bohatší než tady :) Ale hlavě má, narozdíl od jiného českého serveru, ta diskuse i úroveň. Fórum je zatím chudé, protože je tam úplně nově - minulý týden vzniklo místo zaniknuvšího CZSK Wrestling fóra.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Už stahuju, jsem zvědav. Na artofwrestling už jsem taky, ale zatím je to tam takové, ... mrtvé.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Doporučuju Lockdown
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=7C94dkwl9_M Tak se na WM těším míň a míň, ... ty zápasy jsou hrozivě předvídatelný, ... a aby Roidbotch dost možná ukončil Markovi kariéru? Fuj, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Já sem si Diesla oblíbil spíš jako "Big Sexy" Kevin Nash v WCW
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: A v top 5 celkem mají svoje "místečko" Diesel a Big Daddy V. Diesel proto, že jako malej jsem ho hrozně zbožňoval a Big Daddy V prostě za to, jak se s těma 200 kilama plus pohyboval.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Mimochodem-spousta "fans" nesnáší Damiena-zjevně svoji práci dělá dobře :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Top 5 celkově: Taker, Kane, Y2J, Kurt Angle, HBK

    Top 5 současný WWE(nepočítám part-timery): Kane(to, že v pětačtyřiceti je tam pořád každou show je obdivuhodný-ale holt už to není ta vazba co byl dřív-pořád je to ale vazba)

    A po vychválení Kanea ještě 5: Mark Henry, Damian Sandow, Dolph Ziggler, Big Show, Danil Bryan (a spousta dalších, ... bohužel, současná WWE neumí napsat storylajnu a ani nějakým způsobem držet něco, jako je midcard :/)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    A už sem v prdeli - všechno je jinak :)

    Y2J musí bejt v obou seznamech :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TOP 5 současný WWE:

    Undertaker, Kane (bohužel si myslím, že už oba měli skončit, takže je nepočítám) Christian, Wade Barret, Damian Sandow, John Cena, Alberto Del Rio
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :)

    Co s týká debat, tak bych doporučil jedno fórum, ale právě skončilo :)
    Spojilo se jedním webem, který pravidelně čtu a bude se tam přesouvat.
    Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz

    TOP 5 wrestlers - celkově - aktivní - neaktivní - živí - mrtví ...

    Bez pořadí:
    Bret "The Hitman" Hart, Goldberg, Sting, Kurt Angle, Austin Aries

    mrzí mě, že nezbylo místo na Edge, ale bohužel měl nejlepší období v době, kdy jsem wrestling nesledoval...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam