• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HITOMIG. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně (knihy, seriál, TCG, RPG, deskovky...) SPOILERY POVOLENY!

    Klub věnovaný dílu spisovatele G. R. R. Martina a všem produktům souvisejícím se světem Písně ledu a ohně.

    Oficiální stránky G. R. R. Martina
    Making Game of Thrones
    Winter is coming: News and Rumors about HBO's Game of Thrones
    Oficiální stránky na FB
    Twitter: Game of Thrones
    Westeros
    Icefire.cz

    SPOILERY POVOLENY!
    Cist jen na vlastni nebezpeci :)

    Co Euron přinese Cersei jako důkaz věrnosti?

    129 hlasy od 117 respondentů

      rozbalit záhlaví
      NELDE
      NELDE --- ---
      MINERWA: Až bude AI umět natáčet, tak určitě
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MADIETTA: tldr snad to zfilmujou
      MADIETTA
      MADIETTA --- ---
      Someone Used ChatGPT to Finish the Game of Thrones Book Series - IGN
      https://www.ign.com/articles/someone-used-chatgpt-to-finish-the-game-of-thrones-book-series?
      VANEK
      VANEK --- ---
      Tohle je roztomilý (a krátký).
      Marginalia: George R. R. Martin | The Sewanee Review
      https://thesewaneereview.com/articles/marginalia-george-r-r-martin
      ROMI
      ROMI --- ---
      TOOMIX: Hodoro :)
      TOOMIX
      TOOMIX --- ---
      Game of Thrones but in Italy
      https://youtu.be/M6l6a9b56lA
      NEVADA_
      NEVADA_ --- ---
      HBO Orders ‘GOT’ prequel ‘Knight Of Seven Kingdoms: The Hedge Knight’ – Deadline
      https://deadline.com/2023/04/hbo-orders-game-of-thrones-prequel-night-of-seven-kingdoms-the-hedge-knight-1235323002/
      NJAL
      NJAL --- ---
      NELDE: Pak bych to dilo nazval Killmarilion.
      NELDE
      NELDE --- ---
      SOFIJKA: Když si počkáme, až to někdo podle nálezů v pozůstalosti po GRRM dopíše...
      HYPERION
      HYPERION --- ---
      SOFIJKA: Tak, a spolu s Vámi statisíce dalších :-D
      SOFIJKA
      SOFIJKA --- ---
      PAN_SPRCHA: to má asi každej jinak, ne? já si to třeba s chutí přečtu, pokud to někdy vyjde.
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      SOFIJKA: a není to jedno? Tahle fan-fiction už těžko zaujme.
      Prostě to nedopsal, nechal scenáristy ten příběh dokončit a tím to hasne.
      SOFIJKA
      SOFIJKA --- ---
      kéž by to nebylo zrovna dneska

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      VOLEBNÍ SLIBY TARGARYENSKÝCH KRÁLŮ
      https://www.youtube.com/watch?v=hXpwLN8PtMs
      LEON_CHAMEAU
      LEON_CHAMEAU --- ---
      SILECIA
      SILECIA --- ---
      LODBROG:
      Producenti: V GoT hodně frcela nahota, tělesnost, brutalita a krev. Hoďte to tam taky, všechno dohromady!

      Scenáristka: Say no more - porody!

      Ale chápu, jsem team kozy. Jenže tady fakt sledujeme kroniku dvora za doby relativního míru, kdy jsou důležitější jemné pleticharske hry o moc a narození zdravého potomka je jak nasazení Golema do bitvy. A taky je to risk srovnatelny se soubojem, takový středověký porod :D
      ALDARION
      ALDARION --- ---
      CADDY: V jednu chvíli jsem jízlivě poznamenal, že kdyby rovnou točili erotickou parodii sami na sebe, tak tam vlastně hrají dost hezcí lidé a pěkně by se na to koukalo. :D
      Ale já si prostě nějak nesed s kombem scénář - režie (nechci kritizovat špatnou scénáristiku, nerozumím jí a myslím si, že je legitimní, že třeba nejsem jejich cílovka), chvíli mne zajímala "dětská" hrdinka co se nechová jako typická dospívající hrdinka současné produkce, to bylo pěkné, ale pak seriál přeskočil dál a já nějak začal ztrácet zájem. Nejsem seriálový typ...
      CADDY
      CADDY --- ---
      no vidite, mne zase prislo, ze posledni roky nacpou kozy uplne do vseho a zbytecne moc, snad jen aby prilakali ty, co je to zajima vice nez dej :)
      ADELHAIDA
      ADELHAIDA --- ---
      LODBROG: Taky mi to přijde zbytečně cudný. Souhlasím, že víc koz a šukání by seriálu prospělo.
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      ADELHAIDA: No, diky.
      Ale proč tam nejsou kozy (resp. teda jednou někdy na začátku záběr že v nevěstinci nekde v pozadí x desítek členů městské hlídky nejspíš šuká, zatímco princ Daemon přemýšlí) mi taky řekneš?
      Proč to tak zbigotnělo jak kdyby to sepsaly postarší učitelky společenského chování na intru u zdravotních sester?
      Hlavně žádnou nahotu, proBůh!
      Ještě by se to mohlo chlapům, těm hnusným prasatům, líbit!
      Asi chápu že jsou ženy nadšené, že se do nějakého davově zkoukávaného díla dostane i poselství že to rodící zeny nemají jednoduché
      (a vidí to asi raději než odhalená těla hereček pred/při/po sexu nebo prostě jindy než když je to nutně spojeno s.mateřstvím),
      ale taky tam nikde nevidím (a jsem rád že nevidím) ohromně důležitá poselství z "mužského světa" typu "středověký sedlák děsně dřel na feudální pány a měl to těžké" nebo "kluci v armádě při výcviku a pak při umírání ve válce to měli těžké".

      Jak říkám, v tomhle ohledu to srovnání s GoT (až na poslední série, samozřejmě) dopadá dost špatně.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam