• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    HYSTERIA: oprávněné kritiky se nebojíme. Argumenty "nerozumíš", "si hloupá/ý", "kecáš", "thats all" a "good luck", ale působěj spíš jako účelová provokace než konstruktivní diskuze.

    GUBKA má opět přístup a může se vyjádřit veřejně, bude-li mít ovšem zájem.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    shit, už strašně dlouho sem neušila žádnýho pejska a veletrh se blíží. musim se o víkendu polepšit
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Nabídka pro zájemce o vstupenky na veletrh FOR PETS http://www.for-pets.cz !!
    Máme k dispozici 111 poukazů na 50% slevu na vstup! Zájemci si poukaz mohou vyzvednout ve Strašnicích u naší externí pracovnice, kontakt: K0051@seznam.cz
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: no tam se bude mit Falco kralovsky, vypada to na zajimavy misto a ty kozi syry...hned bych si dala
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    INXS: jo, to budu ja .) je to tak... mela jsem uzaverku, kreslila komiks, telka mi chtel pomoct, vzal psy vyvencit misto me a limoska se mu vytrhla a utekla :( takze jsem se samozrejme na nejakej komiks vykaslala a hledala ji az do rana a i par nasledujicich dni a noci :(
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Jinak tedy hlásíme, že pokud se na poslední chvíli nic nepokazí, pojede Falco dnes odpoledne, nejpozději pak zítra do dočasné péče na farmu, kde bude mít prostoru kolik bude chtít a nebude nikomu překážet...Kdyby to náhodou nevyšlo, id Hybnerka také nabídla svou pomoc..

    www.passerovna.cz
    http://www.passerovna.cz/
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    EWICZKAAA: má to pokračování bohužel i s tím, že jsem natvrdlá a houpá atd. Vše jsem ji objasnila a evidentne to nechce pochopit a hodlá už jen urážet. Dál to rozebírat nechci, protoze nam to akorat ubira cas, který ted potrebujeme na doreseni dulezitych veci..
    INXS
    INXS --- ---
    TOY_BOX: nepsali o Tobě v Novém prostoru? včera sem ho koupila, zminovali se, že komixová kreslířka nemohla komix nakreslit, protože se jí ztratil pes
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    HYSTERIA: Souhlas... nerozumim tomu, co na tom všem pořát nechápe... To je pro dobrotu na žebrotu fakt !!!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    smutný
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Ač nerada, tak vám oznamuji, že v dogpointí diskuzi je první BAN.
    A to pro id GUBKA.
    Za to, že evidentně nemá co na práci, ví všechno o všech událostech v dogpointu nejlíp, dokonce líp než všichni členové dogpointu a tudíž má potřebu prudit nejen v diskuzích, ale i v poště. Dovoluji si poznamenat, že kdyby u nás alespoň jednou jedinkrát byla, nebo kohokoli z nás znala nebo byla osobně přítomna alespoň jedinkrát u naší činnosti, tak o tom budeme přemýšlet jinak. Od počítače sežral šalamounovo hovno každej, bohužel.

    Suffocate a Dlouhé potvoře děkuji za názor, protože ony aspoň u nás byly a pomáhaly a to ne jen jednou.
    INXS
    INXS --- ---
    HYBNERKA: hybnerko, cvaldo, klobouk dolu !!!!!!
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MAIKA: uvidime zas ve středu, to jí čeká další trénink... :)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HYSTERIA: :((( njn :((. Tak super, že se takhle da uz ovladat :)
    a z buliho týmu se na ní tvářej nakonec jak? vfotky z toho jak maka a tak, jsou super, psalo se tu ze to ma tak 50 na 50, ze by už to bylo 60 na 40 ? :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MAIKA: Nechce si ho ani vzit k sobe. Desnesky se na ni ani nepodival pomalu, Honza ji usmernoval...
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HYSTERIA: a desensky si falka nemuze na tech "nekolik" dní nechat....ma tam asi plno co

    btw, Kelly to zvladla v poho.... jako ze neco zkoušela a byla usmerněna, nebo to u desenskýho byl najednou jinej pes : )?
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    TOY_BOX: co se ve vice lidech hromadne sejit treba v sobotu..pokud se do te doby neobjevi..brzy rano anebo naopak navecer??ne pres den..a udelat velkou hledaci akci?,.-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HYSTERIA: hele omlouvám se, já vůbec nechtěla rozjet nějakej flame, jenom se mi to info zdálo trochu nepřesný. přiznávám, že jsem starce půl roku neviděla.
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    neni problem prijit nezavazne na mrkacku na kafe,.-)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    a samozrejme pelech v loznici,aby byl jakoby s nama nebo v komore,kde mam takovej domaci kotec,pokud preferuje klid,.-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam