• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    LALINA
    LALINA --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LALINA: už ji zase zavřeli:)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TWISTRABBIT: aha, tak to ji obnovili, to je príma!! už jsem tam mrtě nebyla...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LALINA: já sem tam byl určitě někdy po roce 2005
    LALINA
    LALINA --- ---
    to něvím, po pravdě:)) ale v osmdesátých až asi jo...nevím, jestli ji náhodou potom zase nezprovoznili, ale asi ne
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LALINA: Já si pamatuju tu nádražku uvnitř, velký čtvercový sál zhruba...ta je opravdu zavřena tak dlouho?
    LITTLEPUNKK
    LITTLEPUNKK --- ---
    ORPA: choceň má nádražku cca 100m od východu z budovy směr od parku , bistro,kostku jak kdo tomu říká ,ale je to nádražková stylovka ,ale přiznám se že dlouho jsem tam nebyl..
    LALINA
    LALINA --- ---
    TWISTRABBIT: a to myslíš až to zadní okénko, nebo to uprostřed: Protože skutečná nádražka, tedy restaurace uvnitř budovy, skončila už když jsem bylo dítě....

    ale místo to bylo opravdu skvělé, když jsem jezdívala do Prahy na studia, tak jsem si tam občas dávala chlebíček (občas, protože byly tak dobré, že byly většinou už všechny sežrané:) Na záchod a na chlebíček:))
    tu atmosféru, co tam vládla, jsem měla fakt moc ráda...
    ORPA
    ORPA --- ---
    NPYRIN: TWISTRABBIT: Nevím, jakou slávu a kdy zažívala Choceň, nicméně teď při přestupu mi žádné nádražkové teplo nenabídla, prostor restaurace prázdný, k pronájmu.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Nejen Turnov, ale i Grusbach to má za sebou, jak možno vyčíst z našeho reportu.

    Hrušovany nad Jevišovkou: Za komunistů jako za starého Říma | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=9414
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    Jinak jsem z bolestí v srdci zjistil, že Turnovská nádražka skončila.... To bylo velmi poetické místo, kde se neopakovatelně mísily časy noblesní a pokleslé
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    A tady ještě poslední report z letošní indické šňůry, abychom to měli kompletní. Z Bombaje.

    Mumbaí Čhatrapati Šivádží: Vlakem do Podivína | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=9392
    ORPA
    ORPA --- ---
    NPYRIN: Zajímavý je, že tohle byla neděle, dvě odpoledne. Víc nevím a z fotky to bohužel rozluštit nedokážu.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    ORPA: Jaká je teď otevíračka Mašinky? Už několik let se mi ji nedaří trefit.
    ORPA
    ORPA --- ---
    Cesta do Kroměříže s přestupem v Hulíně zaručuje při dobré shodě návštěvu tří podniků. Kroměřížskou nádražku vede stále vietnamský provozní. S jeho ženou se nedalo vůbec domluvit, zato chlapík ochotně pobíhal a nevadilo mu ani bavit rasově méně citlivou skupinu pivních turistů. Pivo jsem vzal lahvový, při pohledu do kuchyně jsem za to byl v těch vedrech i rád. Hulínská restauračka v nádražní budově je solidně napuštěná cigaretovým kouřem, takže atmosféru by měla i bez dvou dopoledních osobností na baru, zřejmě pravidelných návštěvníků. Byli jsme nároční klienti, potenciálně problematičtí, když jsme trvali na vodě, i když paní přinesla limonádu, a potřebovali jsme vědět, jestli je v tý bagetě majonéza... Na takový mladý blbečky jsou tam určitě zvědaví. Ale dopadlo to dobře, pes a dítě zahladili trhliny. Hulínská Mašinka klasika klasik. Vevnitř u stolu jeden borec, cigáro v hubě, dokouřil ovšem venku. Výčepák se slovenským akcentem slušnej: -Arašídy nejsou. -A támhlety za sklem? -Ne, ty ne, ty už se nedaj. Zubr výbornej. Když jsem ho pil, v nozdrách jsem měl vlhkej smrad deštěm zmáčenýho spáleniště vedle nádraží.

    Hulínská nádražka


    Hulínská Mašinka


    Kroměříž nemám.

    /Foto předtím ze serveru zmizelo, nahrál jsem znovu.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Nádraží v Kárváru disponuje klidnou a prosvětlenou halou s fungl novými a čistými záchodky, koši na bioodpad, výstavkou samorostů a fotografiemi hledaných kriminálníků. A nádražkou samozřejmě taky.
    Další report z Indie, v této sérii již předposlední.

    Kárvár: Pejskové se koušou | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=9376
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    ORPA: Bohužel i Hostan zůstává pořád stejně hnusný.
    ORPA
    ORPA --- ---
    NPYRIN: nic se nezměnilo? skvělá zpráva!
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Bleskurychlý report ze Znojma, kde se od naší poslední návštěvy nezměnilo zhola nic, vrchního a servírku nevyjímaje.

    Znojmo: Tak to je kurva happyend! | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=9365
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    V Horní Lidči nádražka je. S vývěsním štítem Radegast, teplou kuchyní, otevíračkou od devíti do devíti – a zavíračkou v sobotu. Co tedy dělat, abyste si i na jižním Valašsku dokázali užít hezký víkend?
    Report, nebo spíš upoutávka na nové vydání Chlupatých zubů, he.

    Horní Lideč: Přistupte blíže, tady se to líže | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=9355
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam