• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LILY: pozve si te na vecerni setkani a nabidne ti sex. Jses tak vymleta, ze neodmitnes. To se tezko resi soudne, ze.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Kdyz pred casem probehly ty prvni zpravy o tech sexech, byla jsem zdrzenliva, nebot sexualni skandaly ma kdektery ucitel. Je to ohromne nosne tema pro media. Pricemz ale nezname ten kontext. Jednak na vychode se toto fakt bere jinak. Druhak problem ruznych zhrzenych zaku s rozjebanou psychikou, kteri se nevhodne pojatou praxi dostanou do nejake schizy a pomstychtivosti vuci uciteli. Cili clovek nevi. Ale kdyz teda ti ostatni svamijove to potvrzuji a odchazi z JdZ, asi se maha fakt odjebal kamsi blbe.

    Podobne
    AIM_FREEMAN: toto video. Samo o sobe me nijak nepoburuje - nevime jaky je mezi nimi vztah, co ten pohlavek znamena, taky davam pohlavky kdyz mam naladu :). To muze byt nejaka tam jejich kulturni vec.
    LILY
    LILY --- ---
    YMLADRIS: aha, já jsem z toho článku pochopila, že znásilňuje ženský. Ale vím o tom houby, mně se jdž nikdy moc nezamlouvala.
    No ale jeslti se o tom ví a mluví se o "obětech", tak se divím, že dotyční žáci pouze "odcházejí" místo toho, aby na něj podali trestní oznámení. To je trochu, jako by souhlasili s tím, že to dělá, jen s tím nechtějí mít nic společného. Podivný spolek..
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    LODBROG: no, na jógu samozřejmě nezanevřu, ale cokoli dalšího od něj mi do domu nesmí, nehodlám tohohle pokrytce podporovat. násobilka platí, ale když o někom vím, že je masový vrah, půjdu se násobilku učit k někomu jinému..nebo jinam..jinak. popsal jen to, co před ním popsali jiní, navíc velmi kompromisně. což se mi na jednu stranu docela líbilo, z hlediska větší přístupnosti pro praktikující..ale..stačilo. možná..mě tak napadá..dokonce že ta pyžamovitost je jedním ze znaků úpadkovosti té "linie".

    LILY: nevim, tipuju, ze ne. o zadne zalobe jsem se nikde nedocetl a bez procesu ho asi nikdo nezavre..ja bych ho teda na par tydnu zavrel,
    bez jidla, aspon by zhubl a ocistil se.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LILY: :-) za co konkretne bys ho zavrela? (ne co se ti nelibi ale o co bys to oprela v trestnich zakonicich)

    Z meho pohledu relativne nastesti neni zadna mezinarodni spiritualni legislativa, ktera by mela mandat rozhodovat, ktere guruy je v poradku nasledovat, a ktere ne. Trestne ciny jsou pouze vylozene znasilneni (imo neprobihalo) a omezovani svobody ve smyslu kdyz by ti sekta brala penize, majetek, nutili te nekde byt ... a dokazalo se ze to bylo proti tve vuli ap.

    To, ze ti nekdo v hlave zmeni hodnotovy system, a pak delas veci co by mainstreamovy clovek nedelal, toz to je ukol spiritualniho vudce ne. To by mohli zavrit kde koho.

    (Doufam ze je jasny, ze maha-kohosi neobhajuju, jen ze tyto problemy se imho nedaji resit intervenci sekualarnich organu.)
    LILY
    LILY --- ---
    AIM_FREEMAN: a zavřeli ho aspoň, prasáka?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    AIM_FREEMAN: No, některé z nás to vzalo už před půl rokem.
    Nevybereš si.
    Ale když tě bude učit násobilku masovej vrah, znamená to že násobilka neplatí?
    (Tím chci říct: jím popsanou hathajógu, pránajámu atd bych nezavrhoval. Stejně jako ty (původní) Skryté síly. To nové vydání už jsme přečst nedokázal...)

    Problém je, když ho fakt člověk bere jako gurua...
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    kdyz uz se clovek oddava game masterum, tak to chce nejake kvalitni :)
    a proto si pred kazdym "prasadem do ust" opakujte: guru je uvnitr.
    :)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    swAmi beating woman :: смотреть видео на RuTube бесплатно онлайн - ролик swAmi beating woman
    http://rutube.ru/tracks/4841595.html
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    To jsem netušil. Pokud jsem právě objevil Ameriku, tak pardon. Nedávno jsem četl od něj "Skryté síly v člověku" a přišlo mi to skvělý..
    tak mě to trochu vzalo teďka.

    https://sites.google.com/site/paramliar/testimonies
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    fuck

    Jóga v denním životě a falešný guru Mahéšvaránanda: Oficiální prohlášení bývalého svámího Čitánanda
    http://jogavdennimzivote.blogspot.com/p/oficialni-prohlaseni-byvaleho-svamiho.html
    ...
    MASOO
    MASOO --- ---
    KAREN: diky
    KAREN
    KAREN --- ---
    MASOO: ja s tim v podstate nemam zkusenost a urcite se tu ozve nekdo fundovanej s relevantnima zdrojema, ale napr. Yogani ma takovou "user-friendly prirucku", kde je ten princip [ne konkretne "co a jak delat pri sexualnim pustu", ale prace se sexualni energii v paru ci mimo par] dost primocare a jednoduse popsanej, Tantra - Discovering the Power of Pre-Orgasmic Sex, jinak viz napr. otazky a odpovedi na ruzna spriznena temata tu, v cestine neco najdes i na Tadeasovejch strankach tady a tu
    MASOO
    MASOO --- ---
    KAREN: to jsem si taky vsimla:)
    spatne jsem formulovala dotaz, jak vyuzit pripadne pracovat se sexualni energii, kdyz uz teda mam ten pust
    KAREN
    KAREN --- ---
    MASOO: je taky treba rozlisovat mezi muzskou a zenskou sexualni energii... zatim tu sleduju diskusi hochu o tom "svem";) ejakulace je podle me energeticky jinak a vic "narocna" nez zenskej orgasmus a i mimo pust, pri sexu, s tim muzou oba docela dobre pracovat)
    MASOO
    MASOO --- ---
    DARJEEL: prostý sexuální půst bez energetické práce může člověku udělat v psychice docela paseku...
    nehlede na to, kdyz se pak "utrhnes ze retezu"

    jak s tim tedy pracovat, kdyz neumim sexualni kungu:)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ZIKE: např. http://www.giantrobot.com/issues/issue14/kungfu/ //OT ...taky sorry, už toho nechám.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ZIKE: jj a jazykem ještě.;) jinak kung-fu je universální výraz pro mistrovskou dovednost, zacházení s něčím, (např. štětcem v kaligrafii), není omezený na bojová umění. pardon všem za ot.
    ZIKE
    ZIKE --- ---
    AIM_FREEMAN: sexualní kung-fu :D to jakože sekáš cihly penisem? :D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    AIM_FREEMAN: no tak pranayama už je docela pokročilá praxe, respektive je to praxe, žejo... já tam měl nahozenou optiku praktikuje X nepraktikuje vůbec. Jako takhle jak to píšeš naprostej souhlas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam