• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    DRUDRIGER2: jednoduse zkus ubrat uhlohydratu: pecivo, brambory, testoviny a sladkosti, nevim co jinyho poradit :) a snidej primerene
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    OLIAS:
    hmm vahu nemam ziju skromne ale dejme tomu 7kilo......urcite ne vice ,spise mne sere to ze bricho jakoby zmenilo tvar a vypada jak ten soudek.Kdyz si zatnu svali na brychu tak tuk je tak 5cm.....
    zajima mne mozna ani ne jak to zhodit ale jak to nejak sformovat, sem na pohled stihlej dlouhej asi 180 takze vaha je v norme 75 ale to brycho vypada fakt jak malej pytel brambor.nechce se mi ale cvicit nejake gymnasticke veci, joga mi ucarovala pomohla mi s prvotnima priznakama absence u tabaku a chlastu a sme ji za to vdecnej, proto hledam nejakou assanu nebo cvik ktery se na to orientuje.....dik
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    DRUDRIGER2: No a od tý doby, cos přestal kouřit a pít, kolik si teda přibral?
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    zdravim opet.....podelsi odmlce.
    cvicim uz asi 4 mesice a vse vpohode, udelam uz i stojku na hlave bez operky a celkove sem pruznejsi teda o hodne.cvicim podle Lyzabeth prvni knizky i kdyz uz pokukuji i po te druhe,spise mne trapi jina vec.prestal jsem kourit i pit a zacal cvicit pred mesici ale nastal problem s tim ze mam chut na jidlo ktera je nezastavitelna, tak se obhlizim po jogovem cviceni ktere by mi s tim nejak pomohlo.Je zima venku se mi moc behat nechce, skuste neco poradit na to abych trochu zhubnul i kdyz to moc neni mam normalne 80kilo ale to bricho vypada jak malej soudek od piva.....
    cetl sem si ze pozdrav slunci....40krat za sebou nebo podobne, zajimal by mne vas nazor.....
    nebo rady
    LILY
    LILY --- ---
    VALOR: a to je zase co?
    VALOR
    VALOR --- ---
    LILY: jako že nabízí odháčkování?:)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Má tenhle inzerát v několika diskuzích - tchajťi, bojová umění, tantra... Prostě chce vyučovat nějakou všehochuť a chce parťačku.
    LILY
    LILY --- ---
    MUTHA: to to rovnou mohl okecat nějakými těmi tantrickými praktikami nebo něco. :)
    FARIN: jen jestli..
    FARIN
    FARIN --- ---
    LILY: neni-li nic uvedeno, znamena to Praha :-)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    LILY: imho je jasné že hledá spoluinstruktorku.
    LILY
    LILY --- ---
    VANAPRASTHA: přiznám se, že úplně nechápu obsah sdělení. Hledáč spoluinstruktora, spolucvičence, nebo ty budeš instrtuktorovat a hledáš žáka? Případně v jakém městě?
    VANAPRASTHA
    VANAPRASTHA --- ---
    Ahoj jogínky

    plánuji soustředění jógy a fitness cvičení ve fitku a výuku čchi-kungu intenzivní formou.

    Ozvěte se mi. Ve dvou se to lépe rozjíždí.

    p.s. Omlouvám se ostatním za vstup do diskuse.
    Chci se vrátit ke skupinové výuce, ale potřebuji přihrávku.
    HANY33
    HANY33 --- ---
    STQ: Zatemněná mysl je třeba Benedikt XVI. se svou partou, ale o Květoslavu Minaříkovi bych to netvrdil :)
    Myslím, že pro svět přinesl světla dost, spíš byl osobitý...
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    AIM_FREEMAN: SLAUGHTER: diky, panove! :)
    VALOR
    VALOR --- ---
    STQ: zajímavá recenze.;) Máš na svůj názor samozřejmě právo. Nečetl jsem jogastutry. To co jsem sem postnul se podle mě hodí k tématu. Být tebou byl bych opatrnější v soudech kdo je a kdo není ukázkově zatemnělá mysl. „Ať hodí kamenem, kdož bez viny“
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    STQ: me prijde jako problem spis to, ze mel potrebu opravovat to, co napsali lidi daleko znalejsi nez on

    No v tom není sám, ne? ;-)))))))))))))
    STQ
    STQ --- ---
    DARUMA: me prijde jako problem spis to, ze mel potrebu opravovat to, co napsali lidi daleko znalejsi nez on. pronikavy vhled jsem potom cetl v originale a musel jsem se minarikovi smat. o patandzalim ani nemluvim...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    STQ: Minářík byl takovej českej samorost no. Problém je v tom, že míchal všecko dohromady, hlavně na úrovni terminologie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam