• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    STQ
    STQ --- ---
    PODFUCK: jj, uplne vpohode, maximalne pujdes domu po ctyrech :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    STQ: Diky. Myslis ze muzu na "Úroveň II"? Jediny co mi casove vychazi.
    STQ
    STQ --- ---
    PODFUCK: ashtanga.cz
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Poradíte kam v Praze na jógu? Cíl protažení a kompenzační cvičení k jiným sportům. Díky.
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    jo je u toho dost vedro, konkretne 42 stupnu a podle toho na jakou dete lekci jeste i dost vlhkost. No infarkt nevim, ale zatmivacky, pocity na zvraceni, duseni etc je zpocatku vcelku normalni. po dvou trech lekcich si ale zvyknete a je to parada, obzvlast ta sprcha potom, co z vas vytecou kvanta sracek.
    clovek musi dobre jist, doplnovat mineraly, hodne pit... ale to vam tam secko reknou, navic sehnat informace tomto typu jogurtu neni v dnesni dobe enternetu vobec problem.
    LILY
    LILY --- ---
    FLUMO: ale zase píšou, že je to v "hotyoze", tak u toho cvičení bude asi dost vedro.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    STQ: o hot joze moc nevim, ale pokud by to byl plus minus jen strecink, tak snad infarkt nehrozi, ne?
    STQ
    STQ --- ---
    DAWYT: no jestli ctu spravne tak to je maraton v Hot Yoze...skvela vec! :)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    STQ: jestli to bude něco jako JDŽ tak by to mohli přežít ;)
    STQ
    STQ --- ---
    AGRICULTEUR: a kdo to da cely, ma infarkt zadarmo, to se vyplati!
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    Ahoj vcera mi prislo tohle, tak bych rad sdilel.
    POZOR MARATÓN V Hotyoze42!!!
    od 25.1.2013

    Chcete pocítit intenzivní účinky jógy?
    Účastněte se 30denního maratónu a praktikujte každý den...cena 1500 CZK
    Pro ty z vás, kteří si nejste jisti, vyzkoušejte 15denní půlmaratón...cena 900 CZK
    Podmínkou je praktikovat každý den. V případě, že jeden den vynecháte, můžete další den praktikovat 2 lekce.
    Těšíme se vás!
    FARIN
    FARIN --- ---
    LAPRIMAVERA: i když záhlaví není úplně aktuální, je tam dost tipů. V Praze toho není málo, záleží taky jaký styl chceš praktikovat. Spíš se ptej konkrétně na to co tě zaujme.

    Za mě určitě můžu doporučit Akashu nebo Lotus, tam jsme nikdy nebyl zklamaný.
    LAPRIMAVERA
    LAPRIMAVERA --- ---
    Ahoj jsem v Praze krátce a potřebovala bych doporučit, místa kde se dá v Praze skupinově cvičit yóga , něco osvědčeného ne příliš drahého a komerčního..popřípadě našel by se někdo s prostorama kdo by cvičil yógu s více lidma za symbolickou cenu? předem díky
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    STRIX: jestli chceš nebolavý záda, tak jdi raději někam, kde učí Iyengar jogu. Je to jediný systém jogy, který je postaven na fyzioterapii a tam si záda opravdu spravíš.

    U ostatních jog ti spíš hrozí, že ten, co učí se bude tvářit, jak do toho vidí, ale nemusí to být pravda. :-) U iyengarovka máš jistotu, že to pomůže.

    btw. já sam ji nedělam, takže se nejedná o skrytou reklamu :p
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    STQ: Konečně se na něčem shodneme :-). Tato diskuze opravdu nenese ovoce. Imho na téma joga citta vrtti nirodhah to tu jsou pouze akademické debaty. Máš-li kdokoli udržitelnou zkušenost, tak sem s ní :-).
    Chtěls názor, těch jsem tu dal imho až až. A dávám další. Máš velmi nehezký zvyk neodpovídat na otázky, namísto toho položit další nejlépe sugestivně laděnou otázku. A následovně osočit druhého člověka že je bez názoru, když nemá stejný názor jako ty. Jak se pak dá s takovým přístupem debatovat?
    Prohlásit, že něco nejde, protože s tím zatím nikdo nemá zkušenost je negativní přístup, což není v souladu s jógovou praxí. S takovým přístupem to opravdu nejde. A jsme zase u toho přístupu :-). Dám příměr ke squashi: Podívej třeba na Musashiho, traduje se o něm, že dosáhl osvícení a šel cestou meče a zabil trochu vícero lidí. A to taky není jógová technika. Ale výsledek se dostavil.
    Z toho co od tebe čtu mi vyplývá, že drogy ti napomohou v cestě za osvícením, squash nikoli. Už je mi vše jasné :-).
    STQ
    STQ --- ---
    SLAUGHTER: az budes mit nejakej nazor nebo argument, tak napis...z tohodle na me jde akorat hruzna predstava ztraty casu v bezobsazny diskuzi kdy na jasnou otazku nebo nazor odpovidas prispevkem, kterej uz ponekolikaty nenese zadnej obsah.
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    YOGA CITTA NYX NIRODHAH :-)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    STQ: STQ: k Ashtanze - potazmo cely linii T. Krishnamacharyi - nechci se chytat za slovíčka, ale toto mi vcelku přijde jako zkratka :-)...
    STQ: a jak jsi toho dosáhl yogou? Respektive, jak víš, že to nejde, když jsi to nezkusil :-).
    STQ
    STQ --- ---
    SLAUGHTER: jaky zkratky? a kde presne pripisuju AY Krishnamacharyovi? mam za to ze jsem se vyjadril vcelku presne, takze jestli mas opacnej nazor, rad si ho poslechnu vcetne argumentu proc to tak je, ale udelej mi (a sobe taky) laskavost, a nejdriv cti co pisu, usetri nam to spoustu nedorozumeni.
    STQ
    STQ --- ---
    SLAUGHTER: a jak dosahnes squashem citta vrtti nirodha?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam