• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    BOSSORKA: jo taak, ta je jiná :-)) tak už sem tu kousek pod doporučoval Iyengar, ale imho je to trochu dražší.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    BOSSORKA: Ahoj,

    já bych doporučil neptat se, trochu brouzdat po netu a rozhodout se podle sebe. Každý máme trochu jiné potřeby a není nutné ani dobré se nějak ovlivńovat subjektivními postoji druhých. Přeci jen většina z nás je zatížena svými dogmatismy. ;-)

    nevím, co přesně je pro tebe individuální přístup, ale moje zkušenost mě naučila, že nakonec jsme na to sami, nikdo z venku tě nezná v celé komplexnosti...ale je to jen můj snad dogmatický názor a neni to celá pravda. Možná chlapské ego, kdo ví. :-) Přičemž nepopíram tím význam třeba psychoterapie, fyzioterapie a dalších terapií, na určité konkrétní dílčí věci, to je podle mě jiné...

    každopádně knihu mám, kdybys ze šalingradu někdy jela do praglu, klidně ti ji zadarmo dám, už pár let funguje jen jako těžítko (ikdyž je to kvalitní kniha - průvodce)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    jo a v těch různých druzích jogy se tedy moc nevyznám :-(
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    DARJEEL: no slibuju si od toho jen protažení a posílení těla, nic víc nic mín, moc bych nechtěla zapadnout do tý duchovní stránky :-P, tak já se na to tady podívám, uvažuju začít chodit tady: http://www.joga.cz/brno/, a pak se uvidí nooo, třeba čase powerjoga (i když to je pro Vás asi barbarství už :-D ) ale za tipy budu ráda :-). Uvítala bych lektora s individuálním přístupek k lidem, ne jen někoho, kdo se tam chce předvést jak hezky tu jogu umí :-)))
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    BOSSORKA: asi záleží, co si od toho slibuješ, moc ale na výběr není, nedávno jsme to tu řešili... ale rozhodně go for it!! ,)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    kam byste doporučili začít chodit na jogu - Brno?individuální přístup? Máte tipy na nějakou literaturu, kde jsou asány hezky popsaný (plus třeba nejčastější chyby? :-). Knížku joga krok za krokem nemůžu sehnat :-(
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    STQ: o PODFUCKa bych se nebal :)
    STQ
    STQ --- ---
    PODFUCK: jj, uplne vpohode, maximalne pujdes domu po ctyrech :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    STQ: Diky. Myslis ze muzu na "Úroveň II"? Jediny co mi casove vychazi.
    STQ
    STQ --- ---
    PODFUCK: ashtanga.cz
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Poradíte kam v Praze na jógu? Cíl protažení a kompenzační cvičení k jiným sportům. Díky.
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    jo je u toho dost vedro, konkretne 42 stupnu a podle toho na jakou dete lekci jeste i dost vlhkost. No infarkt nevim, ale zatmivacky, pocity na zvraceni, duseni etc je zpocatku vcelku normalni. po dvou trech lekcich si ale zvyknete a je to parada, obzvlast ta sprcha potom, co z vas vytecou kvanta sracek.
    clovek musi dobre jist, doplnovat mineraly, hodne pit... ale to vam tam secko reknou, navic sehnat informace tomto typu jogurtu neni v dnesni dobe enternetu vobec problem.
    LILY
    LILY --- ---
    FLUMO: ale zase píšou, že je to v "hotyoze", tak u toho cvičení bude asi dost vedro.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    STQ: o hot joze moc nevim, ale pokud by to byl plus minus jen strecink, tak snad infarkt nehrozi, ne?
    STQ
    STQ --- ---
    DAWYT: no jestli ctu spravne tak to je maraton v Hot Yoze...skvela vec! :)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    STQ: jestli to bude něco jako JDŽ tak by to mohli přežít ;)
    STQ
    STQ --- ---
    AGRICULTEUR: a kdo to da cely, ma infarkt zadarmo, to se vyplati!
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    Ahoj vcera mi prislo tohle, tak bych rad sdilel.
    POZOR MARATÓN V Hotyoze42!!!
    od 25.1.2013

    Chcete pocítit intenzivní účinky jógy?
    Účastněte se 30denního maratónu a praktikujte každý den...cena 1500 CZK
    Pro ty z vás, kteří si nejste jisti, vyzkoušejte 15denní půlmaratón...cena 900 CZK
    Podmínkou je praktikovat každý den. V případě, že jeden den vynecháte, můžete další den praktikovat 2 lekce.
    Těšíme se vás!
    FARIN
    FARIN --- ---
    LAPRIMAVERA: i když záhlaví není úplně aktuální, je tam dost tipů. V Praze toho není málo, záleží taky jaký styl chceš praktikovat. Spíš se ptej konkrétně na to co tě zaujme.

    Za mě určitě můžu doporučit Akashu nebo Lotus, tam jsme nikdy nebyl zklamaný.
    LAPRIMAVERA
    LAPRIMAVERA --- ---
    Ahoj jsem v Praze krátce a potřebovala bych doporučit, místa kde se dá v Praze skupinově cvičit yóga , něco osvědčeného ne příliš drahého a komerčního..popřípadě našel by se někdo s prostorama kdo by cvičil yógu s více lidma za symbolickou cenu? předem díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam