• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    CMLKA: Ahoj, to bych určitě nedělala. Doporučuju Zuzku Bergerovou. Dělá dvoudenní semináře, po kterých můžeš začít sama cvičit. Jeden má hned začátkem února někde v Praze.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Nemate nekdo tip na hormonalni jogu v Praze? Pripadne da se bezpecne cvičit podle youtube?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KAREN: Ano, presne tak, tomu pomaha dychani ,) Nebo resp. ty moje cviky po porodu tak vypadaly, ruzny dychani, zvedani panve, posilovani okolnich svalu, zapojeni panevniho dna. Urcite ne posilovani primych brisnich svalu :) Mozna jsem to napsala hur srozumitelne :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    ANGIOLETTO: SAAYURI: nas na "mami" joze odrazujou od posilovani povrchovejch svalu a vedou k posilovani vnitrniho systemu, panevniho dna... samozrejme ale zalezi na nasledcich porodu a tehotenstvi, jestli a jaka je diastaza atd.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ANGIOLETTO: Ja bych spis primarne na zacatku pracovala s dychanim a posupnym zpevnovanim brisnich svalu. A taky bych asi pockala po sestinedeli. Na core to hodne stoji a obavam se, ze 9 mesicu a velikost ditete ovlivnilo vsechny svaly (teda aspon ty moje ,))
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    ANGIOLETTO: mela jsem porod stejne jako ty, ale energii cvicit podstatne pozdeji.. nechala bych to ale hlavne na tvy intuici a poslouchani vlastniho tela, kdyz ucitis nejake nepohodli tak spise uvolnuj a protahuj, nebo relaxuj.. moc bych ted neresila nejaky asany dlouho ve vydrzi.. zalezi jak jsi byla zvykla i cvicit predtim..at si to telo i odpocine, dobrej porod atp. jsou bonusy, nicmene i tak je to zahul pro organismus..
    _NIKOL
    _NIKOL --- ---
    Ahoj jogini :)

    zvažuji jakou jogu, chci ale co nejbezpečnější. Jaký je Váš názor na krishnamacarju: je tantrik, nebo ne?
    INCONOID
    INCONOID --- ---
    HAKUBJOZAK: Skoda, bylo to skvely doporucuji priste
    SLUPI
    SLUPI --- ---
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    prilis dopredu jsem se prihlasil na workshop Godfrey Devereuxe (zde inzerovano, ale link uz nefunguje), tento vikend v Lotusu a ted se mi to nehodi? Nechcete jit nekdo za me?

    http://www.dynamicyoga.com/ a viz priloha

    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    ROSADKO: ranni hodiny jsou od 7h :)
    SLUPI
    SLUPI --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenost s hormonalni jogou?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PARRHESIA: Ok, diky za tip. Ja byla na jedny lekci v Modranech, ale stvalo me tam, ze ackoli jsme tam byli ctyri, tak se v podstate lidem individualne nevenovala, takze jsem sice neco delala, ale pocit sem z toho dobrej nemela.
    PARRHESIA
    PARRHESIA --- ---
    MATHEA: Chodim obcas ve čtvrtek v sokolovně ve Vranem nad Vltavou, od 18:45, powerjoga.
    Ale chci ted zkusit na staré škole, taky ve Vraném.

    Sdružení Stará škola
    https://stara-skola-vrane.cz/#/activities
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    AIM_FREEMAN: Máš pravdu, že sílení během dechových cvičení vede k zvýšení neuróz atd...
    1. Smysl počtu dechů má skutečně vést k rytmizaci cvičení a udržení pozornosti na cvičení jak hovoříš. Ale platí zde úměra, že čím víc člověk počítá, tím více "dělá" a méně "vnímá".
    2. užívání dechových praxí během tělesného cvičení (např udžjájí) není pránájámá.
    3. Nejde o to, že se manas vypne. U pránájámy nejde o to vypnout manas, ale oddělit se od veškerých projevů Prakrti. Má osobní zkušenost je, že to žvatlá dál, ale je otazné jak se toho chytám. Tak dochází k oddělení pozorovatele od proživatele a vykonavatele. Obávám se ale, že COURT měla na mysli působení na tělesný aparát, což je hlavní dmotivace hormonálních jogínů(ek).
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    zdravim, meli byste doporuceni na dobre misto kde by se dala praktikovat partnerska joga v Praze? Cetl jsem o tom nekolik clanku, ale v rozvrzich studii to nikde nemuzu najit. Nejde mi uplne o akro jogu. diky!
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Sranda je potreba:)
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    JAZZ: Není zač :) Martin je profík, v pražských kruzích osvědčený, a navíc je s nim sranda
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    CANEBRA: díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam