• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    PISTULE
    PISTULE --- ---
    KRISKA: já využila i prodloužení, ač jen na 180, jsem za to ráda. A pozor, do žlutý už bych nešla...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    PISTULE: Díky, neklouzavá cenově přijatelná je pro mě nejlepší volba :)
    PISTULE
    PISTULE --- ---
    KRISKA: Já mám tuhle http://www.yogashop-hlavice.cz/d/podlozka-safran-1000384/
    a spokojenost maximální, neklouže vůbec. Ve studiu, kam chodím mi ta jejich občas prokluzuje, ale vždy si ji zapomenu vzít..
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KAREN: desne se mi potej ruce, mistnosti sou vetsinou navic pretopeny, takze su durch i pred zacatkem cviceni v podstate, takze si to nedovedu moc predstavit + chci podlozku i na dalsi aktivity. poslednich 5 let mam tuto https://www.flexitylife.cz/...ecniky/bodhi-rishikesh-premium-60-joga-podlozka-4-5-mm/?variantId=3450
    a ta klouze... a ve studiich ty pujcovaci byvaji jeste klouzavejsi... takze bych rada asi neco fakt pohodlneho.
    AREDHEL
    AREDHEL --- ---
    AGRICULTEUR: no taky jsem měl levnou, ale když jsem cvičil ashtangu tak při těch skokách jsem jí oddělal asi za měsíc. Jinak by mi i stačila, to je fakt.
    KAREN
    KAREN --- ---
    KRISKA: Zas někteří jsou toho názoru, že to klouzání tě přiměje víc zapojit svalstvo ;)

    např. tuhle Dalibor

    Přesné ásany už dávno nedělám. O tom jóga vůbec není, naznačuje vyhlášený lektor Štědronský | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/...uz-davno-nedelam-o-tom-joga-vubec-neni-naznacuje-vyhlaseny-lektor-8136486
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    AGRICULTEUR: možná k józe patří i správný výběr prostředí včetně kvality travního porostu. Aneb miluj i ne úplně dokonalý anglický trávník:)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    AREDHEL: dekuju, to uz je asi hodne pres rozpocet, ale budu ji drzet v patrnosti, vanoce se blizi :D
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    AGRICULTEUR: me to klouze i s rucnikem, mam nejakou levnejsi podlozku a prijde mi, ze rucnik nicemu nepomaha:(
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    za me nejlevnejsi jogamatka za dvekila a kdyz se potis dej si tam rucnik
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    protoze trava je ve vetsine pripadu na hodne poloh nahovno
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    KRISKA: ja se teď zabývam myšlenkou jestli není lepší si vždycky zajít někam na trávu a nějakou podložku vůbec nepotřebovat....
    AREDHEL
    AREDHEL --- ---
    KRISKA: pokud by bylo možno poradit dražší jogamantku, tak já osobně bych doporučil Manduku. Ale mlčel jsem, protože přece jen přesahuje ten strop 1500. Na druhou stranu vydrží, neklouže, nic mě netlačí a mě se na ní cvičí dobře.
    Já mám tuhle https://www.yogaguru.cz/cs/podlozky-na-jogu-jogamatky/manduka-proliter-mat-thunder?id=51, mají i silnější co budou měkčí, ale taky jsou dražší.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    PANDAMON: tak dej vedet, jestli vyberes. Obecne ty levnejsi po nich desne klouzou ruce i nohy, ale s tema lepsima nemam zkusenost, aby fakt byla dobra... koupit drahou a zjistit, ze je taky naprd je blby...
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    KRISKA: ja se jedu zitra podívat do decathlonu
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    myslím, že tady už nikdo neporadí ani nic nedoporučí
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ahoj, doporucite prosim joga podlozku, po ktere desne neklouzou zpoceny ruce a nohy a jejiz cena by idealne nemela prekrocit 1000kc? ale 1500 je asi strop.
    - kdyby byla mekci (spatne klouby, at nemusim porad pouzivat rucnik pod kolena) by byl bonus.

    - vzhledem k aktualni situaci se hodne doporucuji vlastni podlozky a je tak asi cas si nejakou kvalitni koupit,

    - hledani mi moc napomocne z telefonu nebylo:(

    dekuju
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Zdravím vespolek, doporučí někdo někoho v Praze na kundalini jógu? Někoho kdo s tím má bohaté, pokud možno osobní zkušenosti. Díky moc za případné tipy.
    XARGH
    XARGH --- ---
    Ahoj, potrebuju poradit, kde vyuzit multisport kartu v Praze na cviceni. mam cas po 18, sirsi centrum.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Můžete na to kambo někoho doporučit v Praze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam