• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    BADHORSE: to musel být zajímavý pohled, zvláště když celníci už u rentgenů nejsou. Navíc zpracování vůbec nevázne u rentgenů, ale až v pozdější fázi procesu. Btw co si dělal v provozu?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    dnes jsem byl primo na poste sluzebne (uvnitr skladu)kvuli necemu a tempo pracujicich a hlavne celnika u rentgenu vice nez laxni (laksni:) pristup dal bych tu i fotky ale nemuzu uploadovat.
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    Ahoj lidi, našel sem tohle forum a musel sem se přidat. Situaci na 120 mám docela zmapovanou jelikož tam dělám. Takže potřebujete-li někdo pomoc neni problém, pokud to bude v mých silách.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    NAVARA: tak budu doufat a cekat ... diky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ABDULAH: odpovidaj jen kdyz maji nejaky dalsi dotazy, vetsinou do tri dnu je bud dotaz nebo balik
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    dostal jste nekdo email zpet z posty 120 na odeslane informace pozadovane k procleni?

    Sice pisou ze do predmetu se maj napsat ty cisla ... atd a fakt nejsem zvyklej na to ze nekdo po tejdnu neodpovi na mail, jinak nez okamzitou automatickou odpovedi.

    je to tejden po odeslani a nikdo nic ... Vyhlizim postacku, zkousim jim tam volat a nikdo to nezveda. Vrrr Ceska posta me zacina srat nebejt fedex tak drahej ...

    do cech to dorazilo 29.7. email odeslan 2.8. ... nechcete mi rict ze soucastky na robota dorazej tak za mesic? Se kluci poserou :-D

    Diky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    amazon odhadovanej na 20/8 dorazil vcera
    CROME
    CROME --- ---
    pocitam, ze s velkejma zasilkama je to stejnej voser?
    Dnes me po 2! dnech dorazil 20kg balik z Japonska do chrtanu Mordoru, takze muzu pocitat, ze kdyz si ted pojedu mesic na dovcu, stejne to nestihnou dorucit?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ja cekam na svou z kvetna ... 30.6. to na poste 120 prislo ...
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    minuly tyden na poste 120 brzo odpoledne skoro nikdo nebyl, postacka dojidala na prepazce nechutne vyhlizejici jidlo z domova, dalsi varila kavu, diskety na celnici fungovaly, uplna idyla, ale i tak me to stalo skoro hodinu casu :((
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    ja na svoji ze zacatku cervna porad cekam :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BADHORSE: me dneska, slava. (objednano 24.6)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    dneska mi dosel ten threadless...jen proste staci doufat a ono to fakt dojde
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Tak balicek objednany minuly ctvrtek, je na celnici v bratislave pripraveny k vyzvednuti... lol proste
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    ARZA: no ja mam bohuzel smulu, ze ten obchod nic jinyho do CR neumi nez UPSS :( asi to neumej celne odbavit mongolove emericky :(
    ARZA
    ARZA --- ---
    ROUMEN: Ja bych rekla ze situace se zasekla na tyhle dobe jen proto, ze spousta lidi ktery si byli neco zvykly objednavat pravidelne nebo casteji, si to vyzkousela jednou a podruhy uz se na to radeji vykaslou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    posunuli eta z pondelka na dnesek, coz je dobre pac budu mit vikend na hrani :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    no napjate to sleduju :) imo by to mohli uz zitra dodat, kdyz se s tim nebudou moc kakat... identickejch baliku muset vozit 3x ()o()

    Prague, Czech Republic
    28.07.2011 20:58 Skenování Při Importu
    28.07.2011 6:53 Skenování Při Importu
    28.07.2011 6:07 Skenování Při Příjezdu
    28.07.2011 6:05 Data zásilky se zpracovávají zprostředkovatelstvím. Čeká se na povolení.
    Koeln, Germany
    28.07.2011 4:39 Skenování Při Odjezdu
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    KALIBAN: mě to z UPS přišlo u Prahy hned další den a navíc mi to ani neproclili :)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    dneska mi přišel balíček z HK odeslaný 25.7., škoda, že nedošel poprvé, když ho posílali v květnu, nebo ten dvakrát poslaný z US (v březnu a pak zase v květnu)

    no nic musel jsem si ulevit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam